Ухвала
від 13.05.2019 по справі 127/13289/19
ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №127/13289/19

Провадження №1-кс/127/7502/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 травня 2019 року м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області в складі:

слідчого судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

за участю слідчого ОСОБА_3 ,

розглянувши усудовому засіданніклопотання заступниканачальника першоговідділу розслідуваннякримінальних провадженьслідчого управлінняфінансових розслідуваньГоловного управлінняДФС уВінницькій областіпідполковника податковоїміліції ОСОБА_3 про проведенняобшуку, за фіксації судового розгляду технічними засобами, -

ВСТАНОВИВ:

Заступник начальникапершого відділурозслідування кримінальнихпроваджень слідчогоуправління фінансовихрозслідувань Головногоуправління ДФСу Вінницькійобласті підполковникподаткової міліції ОСОБА_3 13.05.2019 року, звернувся до суду з клопотанням погодженим з прокурором ОСОБА_4 про проведення обшуку.

Клопотання мотивоване тим, що у провадженні Слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Вінницькій області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32019020000000041 від 11.05.2019, по факту незаконного зберігання з метою збуту підакцизних товарів, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України.

Так, в ході здійснення досудового розслідування кримінального провадження №32017020000000061 від 11.09.2018 встановлено, що гр. ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , незаконно зберігає з метою збуту в гаражних приміщеннях розташованих за адресою: 1) АДРЕСА_1 , гараж № НОМЕР_1 , 2) АДРЕСА_2 , гараж № НОМЕР_2 , та за адресою: м. Вінниця, вул. Квітуча 20-А, незаконно виготовлені підакцизні товари спиртовмісні рідини.

Згідно інформаційної довідки №166213279 з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно за адресою: АДРЕСА_1 ,гараж № НОМЕР_1 Товариство власниківгаражів «Центральний», знаходиться гаражне приміщення, відомості про власника якого у Державному реєстрі прав на нерухоме майно відсутні, однак згідно інформаційної довідки №166213483 з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно за адресою: АДРЕСА_1 , знаходиться земельна ділянка кадастровий номер №0510100000:01:020:0137, яка належить на праві комунальної власності Територіальної громади м. Вінниці в особі Вінницької міської ради (код ЄДРПОУ - 25512617).

В рамках здійснення досудового розслідування вказаного кримінального провадження встановлено, що за адресою: Вінницька область, м. Вінниця, вул. Гонти, 28, гараж № НОМЕР_1 , на даний час здійснюється незаконне зберігання незаконно виготовлених підакцизних товарів спиртовмісних рідин гр. ОСОБА_5 , який причетний до скоєння вказаного кримінального правопорушення.

В судовому засіданні слідчий ОСОБА_3 , клопотання підтримав, за викладених в ньому обставин, просив клопотання задовольнити.

Відповідно до ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження під час розгляду питань слідчим суддею, крім вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов`язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Враховуючи вищенаведене, судовий розгляд здійснювався за фіксації процесу технічними засобами.

Слідчий суддя, дослідивши клопотання слідчого, матеріали кримінального провадження, заслухавши пояснення слідчого, дійшов наступного висновку.

Відповідно до ч. 1 ст. 233 КПК України ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якою метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді, крім випадків, установлених частиною третьою цієї статті.

Відповідно до ч. 3 ст. 233 КПК України слідчий, прокурор має право до постановлення ухвали слідчого судді увійти до житла чи іншого володіння особи лише у невідкладних випадках, пов`язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. У такому випадку прокурор, слідчий за погодженням із прокурором зобов`язаний невідкладно після здійснення таких дій звернутися з клопотанням про проведення обшуку до слідчого судді. Слідчий суддя розглядає таке клопотання згідно з вимогами статті 234 цього Кодексу, перевіряючи, крім іншого, чи дійсно були наявні підстави для проникнення до житла чи іншого володіння особи без ухвали слідчого судді.

Згідно ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді.

У провадженні Слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Вінницькій області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32019020000000041 від 11.05.2019, по факту незаконного зберігання з метою збуту підакцизних товарів, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України.

В результаті проведених оперативно розшукових заходів встановлено, що за адресою: АДРЕСА_1 , гараж № НОМЕР_1 , на даний час здійснюється незаконне зберігання незаконно виготовлених підакцизних товарів спиртовмісних рідин гр. ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який причетний до скоєння вказаного кримінального правопорушення.

Згідно інформаційної довідки №166213279 з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно за адресою: АДРЕСА_1 ,гараж № НОМЕР_1 Товариство власниківгаражів «Центральний», знаходиться гаражне приміщення, відомості про власника якого у Державному реєстрі прав на нерухоме майно відсутні.

Згідно інформаційної довідки №166213483 з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно за адресою: АДРЕСА_1 , знаходиться земельна ділянка кадастровий номер №0510100000:01:020:0137, яка належить на праві комунальної власності Територіальної громади м. Вінниці в особі Вінницької міської ради (код ЄДРПОУ - 25512617).

З доказів наданих до матеріалів клопотання вбачається, що в гаражному приміщенні за адресою: АДРЕСА_1 , гараж № НОМЕР_1 , можуть знаходитись, спирт, незаконно виготовленні алкогольні напої, знаряддя для незаконного виготовлення алкогольних напоїв та спирту, документи, записні книжки, зошити з адресами осіб причетних до скоєння кримінального правопорушення, документи, що стосуються придбання, перевезення та реалізації спирту та фальсифікованих алкогольних напоїв.

З огляду на вищевикладене, з метою всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального правопорушення, надання їм належної правової оцінки та прийняття законних процесуальних рішень в передбачені кримінальним процесуальним законодавством строки, з метою здобуття фактичних даних, які дадуть можливість встановити наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню, виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання та вилучення речей, є підстави вважати, що за вищевказаною адресою, можуть знаходитися предмети і речі, які мають доказове значення для кримінального провадження.

Таким чином, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання заявлене до суду є необхідним для розкриття кримінального правопорушення, тому дане клопотання є обґрунтованим та доведеним.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 234, 235, 309 КПК України, слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

Клопотання- задовольнити.

Надати дозвіл на проведення обшуку іншого володіння особи за адресою: АДРЕСА_1 , гараж № НОМЕР_1 , який знаходиться на земельній ділянці кадастровий номер №0510100000:01:020:0137, яка належить на праві комунальної власності Територіальної громади м. Вінниці в особі Вінницької міської ради (код ЄДРПОУ - 25512617), з метою відшукання та вилучення спирту, незаконно виготовлених алкогольних напоїв, знарядь для незаконного виготовлення алкогольних напоїв та спирту, документів, записних книжок, зошитів з адресами осіб причетних до скоєння кримінального правопорушення, документів, що стосуються придбання, перевезення та реалізації спирту, які мають значення доказової бази у даному кримінальному провадженні.

Ухвала діє протягом одного місяця з дня її постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя

СудВінницький міський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення13.05.2019
Оприлюднено16.02.2023
Номер документу81709910
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення обшуку житла чи іншого володіння особи

Судовий реєстр по справі —127/13289/19

Ухвала від 13.05.2019

Кримінальне

Вінницький міський суд Вінницької області

Чернюк І. В.

Ухвала від 13.05.2019

Кримінальне

Вінницький міський суд Вінницької області

Чернюк І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні