Ухвала
від 15.05.2019 по справі 530/375/18
ГАДЯЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 530/375/18

Провадження № 2/526/20/2019

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

15 травня 2019 року Гадяцький районний суд Полтавської області в складі

головуючої судді Заколодяжної О.А.

при секретарі Шульзі Н.М.

розглянувши в м. Гадяч цивільну справу №530/375/18 за позовом ОСОБА_1 до Загрунівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області про виплату працівникові середнього заробітку за час вимушеного прогулу та стягнення моральної шкоди

В С Т А Н О В И В :

До суду звернувся ОСОБА_1 з позовом до Загрунівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області про виплату працівникові середнього заробітку за час вимушеного прогулу та стягнення моральної шкоди.

Позивач ОСОБА_1 в судове засідання не з`явився, надав суду заяву, в якій просив його позовні вимоги задовольнити, справу розглянути без його участі.

Представник відповідача Загрунівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області -адвокат Фелоненко Г.М. в судове засідання не з`явився, про час та місце розгляду справи були повідомленим чином, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення судової повістки та телефонограмою від 09.04.2019 року , про причини неявки суду не повідомили. Клопотань про відкладення розгляду справи до суду не надходило.

Відповідно до ч.2 ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи, чи в разі якщо розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

З урахуванням положень ст.ст. 223,280 ЦПК України , суд вважає за можливе ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів та провести заочний розгляд справи.

Керуючись ст.ст.223, 259, 260, 280 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

У цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Загрунівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області про виплату працівникові середнього заробітку за час вимушеного прогулу та стягнення моральної шкоди провести заочний розгляд справи та ухвалити заочне рішення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуюча: О. А. Заколодяжна

СудГадяцький районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення15.05.2019
Оприлюднено17.05.2019
Номер документу81765875
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —530/375/18

Рішення від 15.05.2019

Цивільне

Гадяцький районний суд Полтавської області

Заколодяжна О. А.

Ухвала від 15.05.2019

Цивільне

Гадяцький районний суд Полтавської області

Заколодяжна О. А.

Ухвала від 11.12.2018

Цивільне

Гадяцький районний суд Полтавської області

Заколодяжна О. А.

Ухвала від 10.09.2018

Цивільне

Гадяцький районний суд Полтавської області

Заколодяжна О. А.

Ухвала від 27.06.2018

Цивільне

Гадяцький районний суд Полтавської області

Заколодяжна О. А.

Ухвала від 02.05.2018

Цивільне

Гадяцький районний суд Полтавської області

Заколодяжна О. А.

Ухвала від 23.04.2018

Цивільне

Зіньківський районний суд Полтавської області

Дем'янченко С. М.

Ухвала від 27.03.2018

Цивільне

Зіньківський районний суд Полтавської області

Дем'янченко С. М.

Ухвала від 21.03.2018

Цивільне

Зіньківський районний суд Полтавської області

Должко С. Р.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні