ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 344/8658/19

Провадження № 1-кс/344/4712/19

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 травня 2019 року м.Івано-Франківськ

Слідчий суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Шамотайло О.В., за участю секретаря Устинської Н.С., розглянувши клопотання слідчого СВ Івано-Франківського ВП ГУ НП України в Івано-Франківській області Цюцюри Н.М., погодженого з прокурором Івано-Франківської місцевої прокуратури Савчук В.А., про тимчасовий доступ до речей і документів, в рамках кримінального провадження № 12019090010001378 від 19.04.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченогоч. 3 ст. 191 КК України, -

В С Т А Н О В И В:

Слідчий, за погодженням з прокурором, звернулася з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, в обґрунтування якого покликалася на те, що 18.04.2019 до Івано-Франківського ВП ГУ НП в Івано-Франківській області з Івано-Франківської місцевої прокуратури надійшла заява ОСОБА_1 про те, що за результатами проведення процедури закупівлі між Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області в особі першого заступника начальника ОСОБА_2 . (замовника) та ТОВ "ТРАФІК МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП" в особі директора ОСОБА_3 (підрядника) 25.10.2018 було укладено договір за №55. У відповідності до вказаного договору підрядник зобов`язаний надати послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в Івано-Франківській області та здійснити влаштування горизонтальної дорожньої розмітки (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), терміном до 31.12.2018, ціна договору - 3 399 000 грн. Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області було перераховано грошові кошти ТОВ "ТРАФІК МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП" , однак жодних робіт не було виконано.

Слдічий вказує в клопотанні, що 25квітня 2019 року Івано-Франківським міським судом Івано-Франківської області винесено ухвалу про проведення судової будівельно-технічної експертизи (Справа № 344/7172/19), виконання якої доручено експертам Івано-Франківського НДЕКЦ МВС України.

З метою досягнення дієвості кримінального провадження слідчий, за погодженням із прокурором, з посиланням на норми ст.40,131,132,159-164 КПК України, клопоче про надання тимчасового доступу до документів, які вказані в клопотанні, з можливістю вилучення їх належним чином завірених копій, які знаходяться у володінні Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області(код ЄДРПОУ 25825434),що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Петрушевича, 1, Івано-Франківської області.

Сторони, про час і місце розгляду клопотання повідомлені належним чином, в судове засідання не прибули. Слідчий подала заяву про розгляд клопотання без її участі та підтримала вимоги клопотання у повному обсязі.

Як передбачено ч. 4 ст. 107 КПК України, у разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Частиною 1 ст. 160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Відповідно до вимог ст.159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

За змістом п.3 ч.5 ст.163 КПК України передбачено, що слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Відтак, враховуючи, що в інший спосіб на даний час неможливо отримати запитувані відомості, як без надання тимчасового доступу, а тому клопотання є обґрунтованим і його слід задовольнити.

Керуючись ст.ст. 131, 132, 159-160, 162-164, 166 КПК України, -

У Х В А Л И В:

Надати дозвіл слідчому СВ Івано-Франківського ВП ГУНП України в Івано-Франківській області Цюцюрі Наталії Михайлівні на тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області (код ЄДРПОУ 25825434),що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Петрушевича, 1, Івано-Франківської області, з можливістю вилучення належним чином завірених копій документів, а саме - проектно-кошторисну документацію, дефектні акти, акти приймання виконаних робіт ф-кб2в, довідок про вартість виконаних робіт ф-кб-3, підсумкових відомостей ресурсів, розрахунки загально-виробничих та адміністративних витрат, актів на приховані роботи, накладні на придбання матеріалів, які використовувались на об`єкті будівництва, договорів оренди транспортних засобів, спецтехніки та механізмів, які використовувались на будівництві, платіжні документи щодо проведення будівельних робіт з приводу виконання робіт щодо облаштуванню горизонтальної дорожньої розмітки на автомобільних дорогах Івано-Франківської області у відповідності до виконання умов договору за № 55 від 25.10.2018Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області (замовник), код ЄДРПОУ 25825434 та ТОВ "ТРАФІК МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП" , код ЄДРПОУ 39612538 (підрядник).

Ухвала діє один місяць та оскарженню не підлягає.

Оригінал ухвали виготовлено у двох примірниках.

Слідчий суддя: Шамотайло О.В.

Дата ухвалення рішення 20.05.2019
Зареєстровано 22.05.2019
Оприлюднено 22.05.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону