Рішення
від 14.05.2019 по справі 366/3339/18
ІВАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №366/3339/18;

Пр.№2/366/182/19

З А О Ч Н Е

Р І Ш Е Н Н Я

іменем України

14 травня 2019 року Іванківський районний суд Київської області в складі: головуючої - судді Тетервак Н.А.,

при секретарі - Німченко Н.Ю.,

за участю сторін:

позивача - ОСОБА_1 ,

представника позивача - Гапонько О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Іванків справу за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Автотранспортник-2 до ОСОБА_2 про стягнення боргу за житлово-комунальні послуги,

В С Т А Н О В И В:

Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Автотранспортник-2 звернулося в суд з позовом до ОСОБА_2 про стягнення боргу за житлово-комунальні послуги.

Позивач, посилається на те,що Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Автотранспортник-2 (надалі ОСББ Автотранспортник-2 ) здійснює утримання та обслуговування будинку АДРЕСА_1 , здійснює свою діяльність на підставі Статуту, який є установчим документом.

Метою створення ОСББ Автотранспортник-2 є забезпечення і захист прав співвласників, дотримання ними своїх обов`язків, належне утримання та використання спільного майна будинку, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та Статутом.

Відповідач ОСОБА_2 є власником квартири АДРЕСА_2 , (свідоцтва про право на спадщину за законом (Додатокі) користується житлово- комунальними послугами. На протязі багатьох років постійно здавала квартиру в оренду. Цей факт засвідчують акти обстеження квартири на предмет фактичного проживання та договір оренди житлового приміщення,укладений дочкою власника ОСОБА_3 про здачу квартири АДРЕСА_2 . Також є пояснення квартиронаймача, про те, що вони сплачують своєчасно орендну плату та додатково комунальні послуги в повному обсязі орендодавцю.

Протягом здачі квартири в оренду з листопада 2013р. по травень 2015р.(є договір оренди) в квартирі проживала сім`я ОСОБА_4 в складі трьох осіб? ОСОБА_4 ,її донька ОСОБА_5 та онука,- які готували та реалізовували їжу для продавців ринку. Розрахунок по воді був зроблений по нормі на дві особи. Лічильники на воду 2004р. випуску стоять з 30.01.2006р без повірки, а вони так само, як і інші засоби вимірювальної техніки, відповідно до Закону України Про метрологію та метрологічну діяльність повинні проходити періодичну повірку через встановлені міжповірочні інтервали. Для звичайних квартирних лічильників холодної та гарячої води, такий інтервал складає 3 роки. Попередження про те, хто не подає показники та не робить повірку лічильників будуть платити по нормі, висить завжди на вхідних дверях біля ящика для подання показників. Попередження про необхідність повірки лічильників неодноразово надсилалось з квитанцією за комунальні послуги, але все це ігнорувалося.

На період з листопада 2013р. по травень 2015р.,під час проживання в будинку ОСОБА_4 , її доньки ОСОБА_6 та онуки не були встановлені лічильники на газ, нарахування проводилось на одну особу, а їжа готувалась майже на весь Борщагівський ринок міста Києва. Попередньо теж проживала сім`я з трьох осіб, але, щоб потрапити для планової перевірки лічильників холодної та гарячої води та технічного стану труб, постачання холодної та гарячої води, каналізації та опалення було неможливо. Зі слів орендарів власник заборонив допуск до приміщення квартири представників ОСББ та представників обслуговуючих компаній , про що теж засвідчують акти обстеження.

Щодо оплати за комунальні послуги мешканцями, які проживають тимчасово, згідно Правил надання населенню послуг з водотеплопостачання, газопостачання та водовідведення, затвержених постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.1997р. №1497, що власник квартири забов`язаний повідомити правління про всіх осіб, які тимчасово проживають у квартирі більше одного місяця, для нарахування плати за отримані комунальні послуги на усіх проживаючих, чого не було зроблено.

В 2013р. у відкритому судовому засіданні Святошинського районного суду ун.№759/3938/13-ц; пр.№2/759/2937/13 було розглянуто справу про стягнення боргу в сумі5633,01грн за житлово- комунальні послуги, яку задовольнили на користь ОСББ Автотранспортник-2 .

Згідно рішення правління протокол №4 від 11.06.2015р. в зв`язку з постійною несплатою за комунальні послуги та невиконання рішення суду було прийнято рішення про встановлення заглушок на відводах стояків подачі в квартиру ХВП та ГВП. Заглушка були встановлені в присутності квартиронаймачів, які підписалися в акті. Після цього квартиронаймачі не змогли проживати в даній квартирі.

В серпні місяці 2017року згідно акту обстеження на предмет фактичного проживання зі слів сусідів та камер відео нагляду в квартирі близько двох місяців мешкають дочка власника ОСОБА_3 та двоє її дітей, власник ОСОБА_2 не проживає. Зі слів сусідів та актів ОСОБА_2 приїжджає на день обстеження соціальних служб.

Власник самовільно зняв заглушки та під`єднався до водопостачання, про що свідчить звернення сусідів нижнього поверху про залиття квартири, яка знаходиться на поверх нижче.

В порядку та на підставі ч. З ст. 96 ЦПК України, та керуючись Статуту ОСББ Автотранспортник-2 вже не раз зверталося до суду з Заявою про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги з Боржника ОСОБА_2 з урахуванням трьох відсотків річних та інфляційних втрат.

ОСББ Автотранспортник-2 вважає, неправомірні дії Боржників призводять до порушення майнових прав та законних інтересів Заявника. Через несвоєчасність проведення розрахунків Боржників із Заявником ОСББ Автотранспортник-2 має заборгованість перед організаціями- зиробниками комунальних послуг.

Відповідно до ст. 179 ЖК України користування будинками (квартирами) державного і громадського житлового фонду, фонду житлово-будівельних кооперативів, а також приватного житлового фонду та їх утримання здійснюється з обов`язковим додержанням вимог Правил користування приміщеннями жилих будинків, які затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Пунктом 7 Правил користування приміщеннями житлових будинків, затверджених постановою КМУ № 45 від 24.01.2006 року встановлено, що власник та наймач (орендар) квартири зобов`язаний оплачувати надані житлово-комунальні послуги.

В силу п. 5 ч. З ст. 20 Закону України Про житлово-комунальні послуги від 24 червня 2004 року споживач зобов`язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Відповідач ОСОБА_2 не виконуює зобов`язання по сплаті житлово- комунальних послуг, незважаючи на те, що щомісячно у квитанції вказується сума заборгованості, неодноразово вона попереджувалась в письмовій формі про необхідність погашення заборгованості, запрошувалась на збори правління, метою звірення та прийняття рішення по цьому питанню.

У відповідності до частин 8, 9 ст. 22 Закону України Про об`єднання співвласників Агатоквартирного будинку відмова від оплати рахунків або несплата рахунків не допускається. Такі дії є підставою для звернення до суду про стягнення заборгованості із плати по відповідних рахунках у примусовому порядку.

Згідно п.1 ст. 509 ЦК України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку. Зобов`язання виникають з підстав, встановлених статтею И ЦК України, де зокрема в п.З зазначено, що цивільні права та обов`язки можуть виникати безпосередньо з актів цивільного законодавства.

Норми цивільного права поширюються на всі види зобов`язальних відносин.

Відповідно до ст. 526 ЦК України, зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог ЦК України, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Відповідно до ч. 2 ст. 625 Цивільного кодексу України, боржники, які прострочили виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язані сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

В порядку та на підставі ч. З ст. 96 ЦПК України, та керуючись Статутом ОСББ -Автотранспортник-2 звертається до суду з Позовною заявою про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги з ОСОБА_2 з урахуванням трьох відсотків річних та інфляційних втрат.

Внаслідок того, що Відповідач ОСОБА_2 не сплачує плату за житлово- комунальні послуги, виникла велика заборгованість. Відповідно до Розрахунку заборгованість за житлово-комунальні послуги по кв.№ АДРЕСА_3 станом на 01.12.2018 року складає 26 959,23 грн. ( Додаток2)

Розрахунок збитків, завданих інфляцією (ДодатокЗ)

Інфляційні втрати обгрунтовуються шляхом множення суми заборгованості на момент її виникнення на сукупний індекс інфляції за період прострочки оплати заборгованості (період прострочки з січня 2013р по листопад 2018р.)

Інфляційні нарахування складають 9137,27 грн.,

Розрахунок 3% річних складає 2022,64 грн ., (ДодатокЗ)

Розрахунок 3% річних розраховується за формулою: Сума 3% річних=С*3*Д: НОМЕР_1 100, де ОСОБА_7 - гума заборгованості; Д-кількість днів просрочення.

Проведення розрахунків з виробниками комунальних послуг прямо залежить від своєчасності здійснення оплати власниками приміщень за спожиті комунальні послуги , а несвоєчасне проведення розрахунків з виробниками призводить до погіршення якості надання комунальних послуг.

Позивач звертався до суду з заявою про видачу Судового наказу, який згідно ухвали судді Іванківського районого суду(справа №366/3169/17 пр.№2-с/366/1/18) скасований, так як вбачається спір про нараховання нами заборгованості за надані житлово-комунальні послуги, про самовільне зняття заглушки та під`єднався до водопостачання, заявлені вимоги є предметом розгляду в порядку позовного провадження,тому вони вимушені звернутися до суду з даною позовною заявою.

Позивач просить стягнути з Відповідача ОСОБА_2 на користь ОСББ Автотранспортник-2 (код ЄДРПОУ 23696719, розрахунковий рахунок НОМЕР_2 у ГУ по Києву та Київській області AT Ощадбанк , МФО 322669) заборгованість за житлово- комунальні послуги з урахуванням інфляційних втрат та 3-х % річних в сумі 38119,14 грн.(сума боргу боргу за житлово-комунальні послуги -26959,23грн.; Інфляційні нарахування - 9137,27 грн.;3% річних - 2022,64 грн.) , а також судові витрати.

В судовому засіданні позивач підтримав свої позовні вимоги. Дав пояснення згідно заяви.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з`явилася.

З довідки Іванківської селищної ради від 02.01. 2019 року № 02-48.3 слідує,що ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 зареєстрована та проживає в АДРЕСА_4 (а.с. 14).

З Рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення від 25.01.2019 року слідує,що ОСОБА_2 за адресою: АДРЕСА_4 , не проживає( а.с. 19-20),

Згідно Рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення від 14.05. 2019 року слідує,що за адресою: АДРЕСА_5 ОСОБА_2 не проживає.

Судом подано оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет(а.с. 28),що,відповідно до ч.11 ст.128 ЦПК України вважається належним повідомленням про дату,час та місце розгляду справи.

Суд,вислухавши думку позивача, ухвалив розглянути справу у заочному провадженні.

Вислухавши позивача,дослідивши письмові докази, суд дійшов наступного.

З Свідоцтва про право на спадщину за законом від тринадцятого травня 1997 року слідує,що спадкоємицею майна ОСОБА_8 ,померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 є її дочка, ОСОБА_2 ,яка проживає в АДРЕСА_6 .

Спадкове майно,на яке видано це свідоцтво складається з квартири АДРЕСА_7 і належала ОСОБА_8 на підставі свідоцтва про право на спадщину,виданого 12-ю Київською державною нотаріальною конторою 21 жовтня 1994 року за реєстром № 3с2017 та зареєстрованого в Київському міському бюро технічної інвентаризації 03.02. 1994 під №192.

Зміст п.13 Правил користування приміщеннями житлового будинку і прибудинкової території,затверджених Постановою КМ України від 08.10.1992 року №572,спадкоємцю роз`яснино.

Домоволодіння №60/1 по вул..Зодчих зареєстровано в Київському міському бюро технічної інвентаризації на право приватної власності за ОСОБА_9 - кв. 118 на підставі свідоцтва про право на спадщину та записано в реєстровій книзі під № 192.Домоволодіння №60/1 по вул..Зодчих в цілому складається з одного жилого будинку.12 червня 1997р. (а.с. 5)

Відповідно до статті 10 Житлового кодексу України, ОСОБА_10 положення,(далі- ЖК України),громадяни зобов`язані дбайливо ставитися до будинку, в якому вони проживають, використовувати жиле приміщення відповідно до його призначення, додержувати правил користування жилими приміщеннями, економно витрачати воду, газ, електричну і теплову енергію.

Жилі будинки і жилі приміщення не можуть використовуватися громадянами на шкоду інтересам суспільства.

Відповідно до ст.151 ЖК України, громадяни, які мають у приватній власності жилий будинок (квартиру), зобов`язані забезпечувати його схоронність, провадити за свій рахунок поточний і капітальний ремонт, утримувати в порядку придомову територію .

Безгосподарне утримання громадянином належного йому будинку (квартири) тягне за собою наслідки, передбачені Цивільним кодексом Української РСР .

Відповідно до ст. 179 ЖК України, користування будинками (квартирами) державного і громадського житлового фонду, фонду житлово-будівельних кооперативів, а також приватного житлового фонду та їх утримання здійснюється з обов`язковим додержанням вимог Правил користування приміщеннями жилих будинків і прибудинковими територіями, які затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до ст. 67 ЖК України, плата за комунальні послуги (водопостачання, газ, теплова енергія та інші послуги) береться крім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами.

Згідно ст. 68 ЖК України, наймач зобов`язаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги.

Квартирна плата та плата за комунальні послуги в будинках державного і громадського житлового фонду вносяться щомісяця в строки , встановлені Радою Міністрів Української РСР.

Відповідно до ст. 22 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку ,для забезпечення утримання та експлуатації багатоквартирного будинку, користування спільним майном у такому будинку, включаючи поточний ремонт, утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, водопостачання та водовідведення, теплопостачання і опалення, вивезення побутових відходів, об`єднання за рішенням загальних зборів має право:

задовольняти зазначені потреби самостійно шляхом самозабезпечення;

визначати управителя, виконавців окремих житлово-комунальних послуг, з якими усі співвласники укладають відповідні договори;

виступати колективним споживачем (замовником) усіх або частини житлово-комунальних послуг.

Питання самостійного забезпечення об`єднанням експлуатації та утримання багатоквартирного будинку та користування спільним майном у такому будинку регулюються Господарським кодексом України в частині господарчого забезпечення діяльності негосподарюючих суб`єктів.

Самостійне забезпечення об`єднанням утримання і експлуатації багатоквартирного будинку, користування спільним майном у багатоквартирному будинку може здійснюватися безпосередньо співвласниками, а також шляхом залучення об`єднанням фізичних та юридичних осіб на підставі укладених договорів.

Газо- та електропостачання квартир та нежитлових приміщень здійснюється на підставі договорів між їх власниками і газо- та електропостачальними організаціями відповідно до вимог законодавства.

Договори з управителем укладаються об`єднанням відповідно до закону.

Для фінансування самозабезпечення об`єднання співвласники сплачують відповідні внески і платежі в розмірах, установлених загальними зборами об`єднання. За згодою правління окремі співвласники можуть у рахунок сплати таких внесків і платежів виконувати окремі роботи.

Об`єднання оплачує холодну та гарячу воду, теплову та електричну енергію, природний газ, комунальні послуги за цінами (тарифами), встановленими для населення, крім частини таких послуг, що оплачуються власниками нежитлових приміщень.

З метою надання населенню, що проживає в багатоквартирних будинках, в яких створено об`єднання, пільг та субсидій для відшкодування витрат на управління багатоквартирним будинком внески і платежі визначаються у розмірах, затверджених загальними зборами об`єднання, але не більше встановленого згідно із законодавством граничного розміру відповідних витрат.

З метою надання населенню, що проживає в багатоквартирних будинках, у яких створено об`єднання, пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг визначається розмір внесків (платежів) на відповідні потреби, затверджений загальними зборами об`єднання, але не більше найвищого у відповідному населеному пункті тарифу на відповідні комунальні послуги, встановленого відповідним державним органом або органом місцевого самоврядування для суб`єктів господарювання.

Відповідно до ст. 23 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку утримання і ремонт приміщень, які перебувають у власності, здійснюються відповідно до законодавства України.

Власник квартири та/або нежитлового приміщення зобов`язаний відповідно до законодавства забезпечити використання, утримання, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт приміщень або їх частин без завдання шкоди майну і порушення прав та інтересів інших співвласників.

Внески на утримання і ремонт приміщень або іншого майна, що перебуває у спільній власності, визначаються статутом об`єднання та/або рішенням загальних зборів.

Власник, який заподіяв збитки майну, що перебуває у спільній власності або власності інших співвласників, зобов`язаний відшкодувати заподіяні збитки в повному обсязі. Власник несе відповідальність за збитки, заподіяні особою, яка проживає спільно з ним, а також будь-якою іншою особою, яка проживає у квартирі згідно з договором оренди або з відома власника, якщо інше не передбачено договором оренди або іншим договором між власником і цією особою.

Відшкодування збитків може здійснюватися у грошовій чи в іншій формі за згодою сторін або за рішенням суду.

З Витягу з протоколу №1 Загальних зборів ОСББ Автотранспортник-2 ,який розташований за адресою: АДРЕСА_8 . АДРЕСА_9 60/1 від 26.01.2015р. слідує,що співвласники багатоквартирного будинку прийняли рішення про персональний склад ОСББ(а.с. 27).

З Реєстрації актів по кв.№ НОМЕР_3 слідує,що за період з 12.09.2013 року по 23.03.2019 року комісія ОСББ 21 раз перевіряла квартиру №118 з приводу сплати за холодну та гарячу воду, залиття холодною та гарячою водою сусідів нижніх поверхів.(а.с. 20-32).

З довідки про нарахування та оплату за житлово-комунальні послуги за період з 01.01.2013 -30.11. 2018 р. слідує,що ОСОБА_2 ,яка проживає по АДРЕСА_5 станом на листопад 2018 року має борг по оплаті комунальних послуг в сумі 26959 грн. 23 коп.(а.с. 7). Станом на лютий 2019 року- 31349 грн. 74 коп.(Довідка про нарахування та оплату за житлово-комунальні послуги Шило ОСОБА_11 - АДРЕСА_5 ).

Відповідно до ст. 526 Цивільного кодексу України(далі-ЦК України, зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Виконання зобов`язань, реалізація, зміна та припинення певних прав у договірному зобов`язанні можуть бути зумовлені вчиненням або утриманням від вчинення однією із сторін у зобов`язанні певних дій чи настанням інших обставин, передбачених договором, у тому числі обставин, які повністю залежать від волі однієї із сторін.

Отже, оскільки відповідач не вносив щомісяця плату за комунальні послуги, дану вимогу в частині стягнення боргу за комунальні платежі слід задовольнити, як обґрунтовану.

Відповідно до ч.2 ст. 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Позивач просить стягнути з відповідачки інфляційні витрати та 3% річних,мотивуючи тим,що Відповідач порушила свої грошові зобов`язання.

Як слідує з матеріалів справи, відповідач ОСОБА_2 несвоєчасно вносила квартирну плату,заборгувала позивачу кошти за період з січня 2013 року по грудень 2018 року,а отже, вимоги позивача є обґрунтованими,такими,що відповідають вимогам закону,тому підлягають задоволенню в повному обсязі.

Згідно ч.1 ст. 141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Судом повністю задоволено позовні вимоги позивача,а отже сума судового збору,сплачена позивачем, підлягає стягненню з відповідача на користь позивача в повному об`ємі.

На підставі викладеного , ст.ст. 10,67,151, 179 Житлового кодексу України, ст.ст.526, 625 Цивільного кодексу України, ст. 23 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку , керуючись ст.ст. 12, 13, 141, 258, 259, 263, 264, 265,280-282, 354,430 ЦПК України, ст.4 Закону України Про судовий збір , суд -

У Х В А Л И В:

Позов Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Автотранспортник-2 до ОСОБА_2 про стягнення боргу за житлово-комунальні послуги,- задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с.Рудня Тальська Іванківського району Київської області, проживає в АДРЕСА_4 (ідентифікаційний код: НОМЕР_4 ) на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Автотранспортник (03170,м.Київ,вул.. Зодчих,буд.60/1 КОД ЄДРПОУ 23 696719,р/р НОМЕР_2 у ГУ по м.Києву та Київській області АТ Ощадбанк МФО 322669) 38 119 (Тридцять вісім тисяч сто дев`ятнадцять )гривень 14 коп.,з яких:

26 959,23 грн.- сума боргу за житлово-комунальні послуги;

9137,27 грн.- інфляційні нарахування;

2022 грн.64 коп.- 3% річних.

Стягнути з ОСОБА_2 до користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Автотранспортник-2 судовий збір в сумі 962,00 грн.

Рішення може бути оскаржено позивачем до Київського апеляційного суду через Іванківський районний суд протягом 30 днів з часу виготовлення мотивованого рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому ЦПК України. У цьому разі строк на апеляційне оскарження рішення починає відраховуватися з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.

Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подано заяву про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Повний текст рішення виготовлено 23 травня 2019 року.

Суддя: Н.А. Тетервак

СудІванківський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення14.05.2019
Оприлюднено24.05.2019
Номер документу81930145
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —366/3339/18

Рішення від 14.05.2019

Цивільне

Іванківський районний суд Київської області

Тетервак Н. А.

Рішення від 14.05.2019

Цивільне

Іванківський районний суд Київської області

Тетервак Н. А.

Ухвала від 29.03.2019

Цивільне

Іванківський районний суд Київської області

Тетервак Н. А.

Ухвала від 08.01.2019

Цивільне

Іванківський районний суд Київської області

Тетервак Н. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні