ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
23 травня 2019 року м. Київ № 826/12001/17
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді Добрянську Я.І., розглянувши матеріали справи
за позовомГоловного управління Пенсійного Фонду України в м. Києві доПублічного акціонерного товариства "Київметробуд" про стягнення заборгованості у розмірі 54792,06 грн. В С Т А Н О В И В:
До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла позовна заява Правобережного об`єднаного управління Пенсійного Фонду України в м. Києві до Публічного акціонерного товариства "Київметробуд" про стягнення заборгованості у розмірі 544 792, 06 грн.
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 25.09.2017 року відкрито скорочене провадження у справі.
В судовому засіданні 14.06.2018р. протокольною ухвалою задоволено клопотання позивача та замінено Правобережне об`єднане управління Пенсійного Фонду України в м. Києві на Головне управління Пенсійного Фонду України в м. Києві. Одночасно, в судовому засіданні задоволено клопотання представника відповідача про проведення звірки по заборгованості.
Станом на 22.05.2019р. акт звірки до суду не надходив.
З огляду на вищевикладене, проаналізувавши матеріали справи, суд приходить до висновку про те, що для прийняття законного та обґрунтованого рішення необхідним є витребування у позивача копії акту звірки по заборгованості відповідача за оскаржуваний період та довідки по заборгованості.
Згідно з ч. 4 ст. 9 КАС України, суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з`ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.
Згідно з ч. 1, 3 ст. 80 КАС України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений в частинах другій та третій статті 79 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.
Про витребування доказів за власною ініціативою або за клопотанням учасника справи, або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу.
Відповідно до ч. 6, 8 ст. 80 КАС України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
У випадку неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів без поважних причин, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, визначені цим Кодексом.
Згідно з ч. 3, 5 ст. 77 КАС України, докази суду надають учасники справи. Суд може пропонувати сторонам надати докази та збирати докази з власної ініціативи, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Якщо учасник справи без поважних причин не надасть докази на пропозицію суду для підтвердження обставин, на які він посилається, суд вирішує справу на підставі наявних доказів.
Відповідно до ч. 2, 3 ст. 14 КАС України, судові рішення, що набрали законної сили, є обов`язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об`єднаннями на всій території України. Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Згідно з ч. 1 ст. 149 КАС України, суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід Державного бюджету України з відповідної особи штрафу у сумі від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках:
1) невиконання процесуальних обов`язків, зокрема ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу;
2) зловживання процесуальними правами, вчинення дій або допущення бездіяльності з метою перешкоджання судочинству;
3) неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, або неподання таких доказів без поважних причин суб`єктом владних повноважень;
4) використання під час процедури врегулювання спору за участю судді портативних, аудіотехнічних пристроїв, а також здійснення фото- і кінозйомки, відео-, звукозапису.
Враховуючи вищевикладене та з метою всебічного та повного розгляду справи, суд вважає за необхідне витребувати у позивача додаткові докази.
Керуючись ст. 9, 77, 80, 149 КАС України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
У Х В А Л И В:
1. Витребувати у Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві завірену у встановленому законом порядку копію акту звірки по заборгованості відповідача за оскаржуваний період та довідку по заборгованості.
4. Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві надати завірену у встановленому законом порядку опію акту звірки по заборгованості відповідача за оскаржуваний період та довідку по заборгованості протягом двох днів з дня отримання копії цієї ухвали через канцелярію суду за адресою: м.Київ, вул. Велика Васильківська, 81-А.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Я.І. Добрянська
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 23.05.2019 |
Оприлюднено | 27.05.2019 |
Номер документу | 81949474 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Добрянська Я.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні