Справа № 409/856/19
Провадження № 2-о/643/427/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24.05.2019 року суддя Московського районного суду м. Харкова Ференчук О.В. розглянувши заяву ОСОБА_1 , зацікавлена особа: Тимошинська сільська рада про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,
в с т а н о в и в:
Заявник звернувся до суду з заявою зацікавлена особа: Тимошинська сільська рада про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
Дослідивши отримані матеріали, судом встановлені недоліки позовної заяви, які унеможливлюють відкриття провадження у справі та обумовлюють необхідність залишення позовної заяви без руху, а саме.
Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або імя (прізвище, імя та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів звязку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.
Всупереч вказаних вимог, позивачем не зазначено в позовній заяві повну адресу місцезнаходження відповідача.
Обовязок зазначення вказаних відомостей покладається саме на позивача як на особу, яка повинна визначити та індивідуалізувати осіб, які, на його думку, порушили його права та законні інтереси.
Згідно ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом пяти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи наведене, суд приходить до висновку щодо необхідності залишення позовної заяви без руху.
Способами усунення недоліків позовної заяви є наступні:
1.Надати суду уточнену заяву, в якій крім вже зазначених відомостей додатково вказати повну адресу місцезнаходження відповідача.
2.У відповідності до положень ч. 1 ст. 177 ЦПК України надати суду 1 копію уточненої позовної заяви.
Керуючись ст. 175,177,185, 258-261, 353 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 , зацікавлена особа: Тимошинська сільська рада про встановлення факту належності правовстановлюючого документу залишити без руху, строк для усунення недоліків позовної заяви десять днів з дня вручення цієї ухвали.
Розяснити заявнику що якщо він відповідно до цієї ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, та усуне вказані в цій ухвалі недоліки, позовна заява вважатиметься поданою в день первісного її подання до суду. Якщо він не усуне недоліки позовної заяви у встановлений строк, заява вважатиметься неподаною та буде повернута. Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Ференчук О.В.
Суд | Московський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 24.05.2019 |
Оприлюднено | 26.05.2019 |
Номер документу | 81962929 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Московський районний суд м.Харкова
Ференчук О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні