Рішення
від 14.05.2019 по справі 500/2225/18
ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 500/2225/18

Провадження № 2/500/270/19

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

14 травня 2019 року Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

в складі: головуючого - судді Присакар О.Я.,

за участю: секретаря судового засідання - Аубекерової Г.В.,

представника позивача - ОСОБА_1 ,

представника третьої особи - Колесник А.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ізмаїлі цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Ізмаїльська міська рада Одеської області про виділ частки житлового будинку, визнання права власності, припинення спільної часткової власності, визначення порядку користування земельною ділянкою, -

ВСТАНОВИВ:

17.06.2018 року позивач ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом, який заявою від 13.05.2019 року уточнив та просить: виділити в натурі в окремий об`єкт нерухомості 52/100 частки житлового будинку з надвірними спорудами та господарськими будівлями, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , до складу яких входять: з частини житлового будинку літ. А наступні приміщення: №2 - коридор, площею 5,2 кв.м; №3 - житлова, площею 9,0 кв.м; №4 - житлова, площею 18,1 кв.м; з частини веранди літ. а наступні приміщення: №1 - коридор, площею 5,5 кв.м; №8 - веранда, площею 7,8 кв.м; веранда літ. б ; водопровід №3; зливна яма №4, що належать ОСОБА_2 ; визнати ним право власності на 52/100 частки житлового будинку з надвірними спорудами та господарськими будівлями за адресою: АДРЕСА_1 , що виділяється в окрему одиницю, до складу якого входить: з частини житлового будинку літ. А наступні приміщення: №2 - коридор, площею 5,2 кв.м; №3 - житлова, площею 9,0 кв.м; №4 - житлова, площею 18,1 кв.м; з частини веранди літ. а наступні приміщення: №1 - коридор, площею 5,5 кв.м; №8 - веранда, площею 7,8 кв.м; веранда літ. б ; водопровід №3; зливна яма №4, що розташований на земельній ділянці орієнтовною площею 0,0287 га з наступними координатами:

- від точки 6, по прямій лінії на відстані 3,34м (до точки 7);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 3,14м (до точки 8);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 1,42м (до точки 9);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 1,0м (до точки 10);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 1,0м (до точки 11);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 0,92м (до точки 12);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 8,84м (до точки 13);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 1,49м (до точки 14);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 2,40м (до точки 15);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 7,51м (до точки 16);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 15,34м (до точки 77);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 2,33м (до точки 18);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 6,72м (до точки 19);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 3,92м (до точки 20);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 3,02м (до точки 21);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 0,60м (до точки 22);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 7,80м (до точки 23);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 0,68м (до точки 24);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 4,1 м (до точки 25);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 4,56м (до точки 26);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 3,17м до первісної точки відліку (до точки 6); (значення площі земельної ділянки може бути уточнене при формуванні земельної ділянки у порядку, передбаченому ст. 79-1 Земельного кодексу України); припинити з підстав виділу частки із спільного майна право спільної часткової власності між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на житловий будинок з надвірними спорудами та господарськими будівлями за адресою: АДРЕСА_1 .

Свої вимоги позивач мотивує тим, що йому та відповідачу на підставі рішення Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 06.11.2017 року по справі № 500/3726/17 належить по 1/2 частці житлового будинку з господарськими будівлями та надвірними спорудами, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 . Законодавством передбачено право на виділ в натурі частки з майна, яке перебуває у спільній частковій власності, у зв`язку з чим позивачі звернулись до суду з вказаним позовом.

В судовому засіданні представник позивача уточнені позовні вимоги підтримав в повному обсязі, наполягав на їх задоволенні, та не заперечував проти стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 вартість належних йому 2/100 часток житлового будинку з господарськими будівлями та господарськими (надвірними) спорудами, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , у розмірі 7248 (сім тисяч двісті сорок вісім) гривень.

Відповідач ОСОБА_3 в судове засідання не з`явився, надав до суду заяву про розгляд справи за його відсутністю, проти задоволення позовних вимог не заперечував.

Представник третьої особи в судовому засіданні не заперечував проти задоволення позовних вимог.

Вислухавши пояснення представника позивача та представника третьої особи, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позовні вимоги необхідно задовольнити, виходячи з наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 4 ЦПК України - кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

Згідно до ч. 1 ст. 5 ЦПК України - здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.

Пунктом 1 частини 2 статті 16 ЦК України визначено, що способом захисту цивільних прав та інтересів може бути визнання права.

Відповідно до ч. 3 ст. 12 ЦПК України - кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Статтею 76 ЦПК України визначено, що доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

Відповідно до ч. 1 ст. 316 ЦК України правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб.

Згідно до ст. 328 ЦК України - право власності набувається на підставах, що не заборонені законом, зокрема із правочинів. Право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності не встановлена судом.

Відповідно до ч. 1 ст. 356 ЦК України власність двох чи більше осіб із визначенням часток кожного з них у праві власності є спільною частковою власністю.

Згідно ч. 1 ст. 364 ЦК України співвласник має право на виділ у натурі частки із майна, що є у спільній частковій власності.

В судовому засіданні було встановлено, що ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на підставі рішення Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 06.11.2017 року по справі № 500/3726/17 належить по 1/2 частці житлового будинку з господарськими будівлями та надвірними спорудами, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 .

Відповідно до технічного паспорту на житловий будинок з господарськими будівлями та надвірними спорудами, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 від 22.12.2016 року, вищевказаний об`єкт нерухомості складається з житлового будинку літ. А з приміщеннями, позначеними в плані: №1-коридор площею 5,5 кв.м., №2 - коридор площею 5,2 кв.м., №3 - житлова площею 9,0 кв.м., №4 - житлова площею 18,1 кв.м., №5 - житлова площею 15,6 кв.м., №6 - житлова площею 13,1 кв.м., №7 - веранда площею 9,1 кв.м., №8 - веранда площею 7,8 кв.м., усього площею 83,4 кв.м., в тому числі житлової 55,8 кв.м.; господарських будівель: веранда літ. а , літня кухня літ. Б , веранда літ. б , сарай літ. В , вбиральня літ. в , сарай літ. Г , №1 -огорожа, №2 - вимощення, №3 - водопровід, №4 - зливна яма, №5 - хвіртка, №6 - зливна яма.

Відповідно до роз`яснень, викладених у п.6,7,12 Постанови Пленуму Верховного Суду України Про практику застосування судами законодавства, що регулює право приватної власності громадян на жилий будинок № 7 від 04.10.1991р. (з подальшими змінами і доповненнями), при вирішенні справ про виділ в натурі часток жилого будинку, що є спільною частковою власністю, судам належить мати на увазі, що, виходячи зі змісту ст.115 ЦК, це можливо, якщо кожній із сторін може бути виділено відокремлену частину будинку з самостійним виходом (квартиру). Виділ також може мати місце при наявності технічної можливості переобладнати приміщення в ізольовані квартири. В спорах про поділ будинку в натурі учасникам спільної часткової власності на будинок може бути виділено відокремлену частину будинку, яка відповідає розміру їх часток у праві власності. Якщо виділ технічно можливий, але з відхиленням від розміру часток кожного власника, суд з врахуванням конкретних обставин може провести його зі зміною у зв`язку з цим стосовно до ст. 119 ЦК ідеальних часток і присудженням грошової компенсації учаснику спільної власності, частка якого зменшилась.

Ураховуючи те, що після виділу частки зі спільного нерухомого майна в порядку ст. 364 ЦК України право спільної часткової власності припиняється, при виділі частки із спільного нерухомого майна власнику, що виділяється, та власнику (власникам), що залишаються, має бути виділена окрема площа, яка повинна бути ізольованою від приміщення іншого (інших) співвласників, мати окремий вихід, окрему систему життєзабезпечення (водопостачання, водовідведення, опалення тощо), тобто складати окремий об`єкт нерухомого майна в розумінні ст. 181 ЦК України та п. 10 Порядку присвоєння об`єкту нерухомого майна реєстраційного номера, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 року №1117 "Про ідентифікацію об`єктів нерухомого майна для реєстрації прав на них".

Відповідно до другого варіанту висновку експерта № 106/2018 за результатами судової будівельно - технічної, оціночно-будівельної, оціночно-земельної та земельно-технічної експертизи по цивільній справі №500/2225/18, складеного 28.12.2018 року, першому співвласнику при запропонованому другому варіанті розподілу пропонується виділити з частини житлового будинку літ. А наступні приміщення: №2 - коридор, площею 5,2 кв.м; №3 - житлова, площею 9,0 кв.м; №4 - житлова, площею 18,1 кв.м; з частини веранди літ. а наступні приміщення: №1 - коридор, площею 5,5 кв.м; №8 - веранда, площею 7,8 кв.м; веранда літ. б ; водопровід №3; зливна яма №4. Розмір грошової компенсації за 2/100 частини житлового будинку з надвірними будівлями, розташованими по АДРЕСА_1 , яку повинен сплатити перший співвласник другому співвласнику, при запропонованому другому варіанті розподілу житлового будинку з надвірними будівлями, на момент складання даного висновку, становить: 264 $ США (двісті шістдесят чотири), що еквівалентно 7 248 грн. (сім тисяч двісті сорок вісім). При запропонованому варіанті поділу, будинок що виділяється в окрему одиницю, до складу якого входить: з частини житлового будинку літ. А наступні приміщення: №2 - коридор, площею 5,2 кв.м; №3 - житлова, площею 9,0 кв.м; №4 - житлова, площею 18,1 кв.м; з частини веранди літ. а наступні приміщення: №1 - коридор, площею 5,5 кв.м; №8 - веранда, площею 7,8 кв.м; веранда літ. б ; водопровід №3; зливна яма №4, що розташований на земельній ділянці орієнтовною площею 0,0287 га з наступними координатами:

- від точки 6, по прямій лінії на відстані 3,34м (до точки 7);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 3,14м (до точки 8);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 1,42м (до точки 9);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 1,0м (до точки 10);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 1,0м (до точки 11);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 0,92м (до точки 12);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 8,84м (до точки 13);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 1,49м (до точки 14);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 2,40м (до точки 15);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 7,51м (до точки 16);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 15,34м (до точки 77);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 2,33м (до точки 18);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 6,72м (до точки 19);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 3,92м (до точки 20);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 3,02м (до точки 21);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 0,60м (до точки 22);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 7,80м (до точки 23);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 0,68м (до точки 24);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 4,1 м (до точки 25);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 4,56м (до точки 26);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 3,17м до первісної точки відліку (до точки 6).

Припинення права власності та визнання права власності, у спільному майні передбачено ст. 365 ЦК України.

Виходячи із цих положень, правовий режим спільної часткової власності визначається главою 26 ЦК України з урахуванням інтересів усіх її учасників. Володіння, користування і розпорядження частковою власністю здійснюється за згодою всіх співвласників, а за відсутності згоди спір вирішується судом. Незалежно від розміру часток співвласники при здійсненні зазначених правомочностей мають рівні права.

Відповідно до ч. 1 ст. 365 ЦК України передбачено підстави, за наявності яких суд може задовольнити позов про припинення права особи на частку у спільному майні: 1) частка є незначною і не може бути виділена в натурі; 2) річ є неподільною; 3) спільне володіння і користування майном є неможливим; 4) таке припинення не завдасть істотної шкоди інтересам співвласника та членам його сім`ї.

Згідно до вимог ч.ч. 1, 2, ст. 364 ЦК України співвласник має право на виділ у натурі частки із майна, що є у спільній частковій власності. Якщо виділ у натурі частки із спільного майна не допускається згідно із законом або є неможливим, співвласник, який бажає виділу, має право на одержання від інших співвласників грошової або іншої матеріальної компенсації вартості його частки.

Виходячи з наведеного, визначена експертом вартість частки житлового будинку з господарськими будівлями та надвірними спорудами, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , яка підлягає виділу ОСОБА_2 . становить 93 947 (дев`яносто три тисячі дев`ятсот сорок сім, 00 коп.) гривень, що відповідає 52 АДРЕСА_2 , що на 2/100 частки більше від ідеально належної частки. При цьому вартість 2/100 часток житлового будинку складає 7248 (сім тисяч двісті сорок вісім) гривень. Таким чином саме така сума підлягає стягненню з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 в рахунок вартості належних йому 2/100 часток житлового будинку з господарськими будівлями та господарськими (надвірними) спорудами, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 .

За таких обставин, враховуючи думку осіб, які беруть участь у розгляді справи, суд вважає за необхідне виділити в натурі в окремий об`єкт нерухомості 52/100 частки житлового будинку з надвірними спорудами та господарськими будівлями, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , до складу яких входять: з частини житлового будинку літ. А наступні приміщення: №2 - коридор, площею 5,2 кв.м; №3 - житлова, площею 9,0 кв.м; №4 - житлова, площею 18,1 кв.м; з частини веранди літ. а наступні приміщення: №1 - коридор, площею 5,5 кв.м; №8 - веранда, площею 7,8 кв.м; веранда літ. б ; водопровід №3; зливна яма №4, що належать ОСОБА_2 , та визнати за ним право власності на виділений об`єкт нерухомості.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 12, 82, 223, 263-265 ЦПК України, ст. ст. 316, 328, 346, 356, 364,365 ЦК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_2 (паспорт серії НОМЕР_1 , виданий 25.04.2002 року Ізмаїльським МВ УМВС України в Одеської області, місце проживання: АДРЕСА_3 ) до ОСОБА_3 (місце проживання: АДРЕСА_4 ), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Ізмаїльська міська рада Одеської області (ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України: 26569223, місцезнаходження: 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, проспект Суворова, 62), про виділ частки житлового будинку, визнання права власності, припинення спільної часткової власності, визначення порядку користування земельною ділянкою - задовольнити.

Виділити в натурі в окремий об`єкт нерухомості 52/100 частки житлового будинку з надвірними спорудами та господарськими будівлями, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , до складу яких входять: з частини житлового будинку літ. А наступні приміщення: №2 - коридор, площею 5,2 кв.м; №3 - житлова, площею 9,0 кв.м; №4 - житлова, площею 18,1 кв.м; з частини веранди літ. а наступні приміщення: №1 - коридор, площею 5,5 кв.м; №8 - веранда, площею 7,8 кв.м; веранда літ. б ; водопровід №3; зливна яма №4, що належать ОСОБА_2 .

Визнати за ОСОБА_2 право власності на 52/100 частки житлового будинку з надвірними спорудами та господарськими будівлями за адресою: АДРЕСА_1 , що виділяється в окрему одиницю, до складу якого входить: з частини житлового будинку літ. А наступні приміщення: №2 - коридор, площею 5,2 кв.м; №3 - житлова, площею 9,0 кв.м; №4 - житлова, площею 18,1 кв.м; з частини веранди літ. а наступні приміщення: №1 - коридор, площею 5,5 кв.м; №8 - веранда, площею 7,8 кв.м; веранда літ. б ; водопровід №3; зливна яма №4, що розташований на земельній ділянці орієнтовною площею 0,0287 га з наступними координатами:

- від точки 6, по прямій лінії на відстані 3,34м (до точки 7);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 3,14м (до точки 8);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 1,42м (до точки 9);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 1,0м (до точки 10);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 1,0м (до точки 11);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 0,92м (до точки 12);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 8,84м (до точки 13);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 1,49м (до точки 14);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 2,40м (до точки 15);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 7,51м (до точки 16);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 15,34м (до точки 77);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 2,33м (до точки 18);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 6,72м (до точки 19);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 3,92м (до точки 20);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 3,02м (до точки 21);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 0,60м (до точки 22);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 7,80м (до точки 23);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 0,68м (до точки 24);

- з подальшим поворотом вліво по прямій лінії на відстані 4,1 м (до точки 25);

- далі в тому ж напрямку по прямій лінії на відстані 4,56м (до точки 26);

- з подальшим поворотом вправо по прямій лінії на відстані 3,17м до первісної точки відліку (до точки 6); (значення площі земельної ділянки може бути уточнене при формуванні земельної ділянки у порядку, передбаченому ст. 79-1 Земельного кодексу України).

Припинити з підстав виділу частки із спільного майна право спільної часткової власності між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на житловий будинок з надвірними спорудами та господарськими будівлями за адресою: АДРЕСА_1 .

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 вартість належних йому 2/100 часток житлового будинку з господарськими будівлями та господарськими (надвірними) спорудами, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , у розмірі 7248 (сім тисяч двісті сорок вісім) гривень.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, з дня його проголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції або через суд першої інстанції, з урахуванням положень п. 15.5 Перехідних положень ЦПК України.

Повний текст рішення складено та підписано 24.05.2019 року.

Суддя: О.Я.Присакар

СудІзмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення14.05.2019
Оприлюднено28.05.2019
Номер документу81991704
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —500/2225/18

Ухвала від 17.08.2020

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Ухвала від 13.02.2020

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Ухвала від 18.06.2019

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Рішення від 14.05.2019

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Рішення від 14.05.2019

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Ухвала від 23.01.2019

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Рішення від 26.12.2018

Адміністративне

Тернопільський окружний адміністративний суд

Мірінович Уляна Анатоліївна

Ухвала від 28.11.2018

Адміністративне

Тернопільський окружний адміністративний суд

Мірінович Уляна Анатоліївна

Ухвала від 05.06.2018

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Ухвала від 19.04.2018

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні