Ухвала
від 28.05.2019 по справі 642/6577/18
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

28.05.2019

Справа № 642/6577/18

Провадження № 2/642/610/19

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 травня 2019 року суддя Ленінського районного суду м. Харкова Грінчук О.П., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства Страхова Компанія Провідна , філії Приватного акціонерного товариства Страхова Компанія Провідна в м.Харків про захист прав споживача, стягнення не виплаченого страхового відшкодування,

встановив:

В провадженні судді Ленінського районного суду м. Харкова Бондаренко В.В. знаходилась вищезазначена цивільна справа.

На підставі рішення Вищої ради правосуддя № 1370/0/15-19 від 21.05.2019, суддя Бондаренко В.В. звільнений з посади судді, у зв`язку з поданням заяви про відставку.

Після повторного автоматичного розподілу судових справ між суддями, вказана справа надійшла в провадження судді Грінчук О.П.

Підстав, які б перешкоджали прийняттю до свого провадження справи та призначенню судового засідання, не вбачається.

Частиною другою статті 19 ЦПК України визначено, що цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

Згідно з ч. 1, ч. 2 ст. 274 ЦПК України у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи та справи що виникають з трудових відносин. У порядку спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка інша справа, віднесена до юрисдикції суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті.

Частиною 3 статті 274 ЦПК України встановлено, що при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: ціну позову, значення справи для сторін, обраний позивачем спосіб захисту, категорію та складність справи, обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначити експертизу, викликати свідків тощо, кількість сторін та інших учасників справи, чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес, думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

Крім того, вказана справа не відноситься до переліку справ, які не можуть розглядатися у порядку спрощеного позовного провадження відповідно до ч. 4 ст. 274 ЦПК України .

Враховуючи категорію та складність справи, обсяг та характер доказів у справі, кількість сторін та інших учасників справи, суспільний інтерес розгляду справи, суд вважає за необхідне розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

На підставі викладеного, керуючись статтями 19 , 175 , 177 , 187 , 274 ЦПК України суддя,-

ухвалив:

Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства Страхова Компанія Провідна , філії Приватного акціонерного товариства Страхова Компанія Провідна в м.Харків про захист прав споживача, стягнення не виплаченого страхового відшкодування.

Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Призначити перше судове засідання на 20 червня 2019 року на 10-00 годину з викликом сторін у судове засідання у приміщенні Ленінського районного суду м. Харкова (м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 20).

Встановити відповідачу 15 (п`ятнадцятиденний) строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України , і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 , ст. 191 ЦПК України , одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 , 191 ЦПК України ).

Позивач, відповідно до вимог ст. 179 ЦПК України має право надати відповідь на відзив.

Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Роз`яснити відповідачу його право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.

Попередити сторони, що у разі неподання ними заяв по суті справи, зазначених у ст. ст. 178-180 ЦПК України , справа буде розглянута судом за наявними у ній матеріалами.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://court.gov.ua/sud2024/

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності протягом п`ятнадцяти днів з дня її ухвалення в апеляційному порядку до Харківського апеляційного суду через Ленінський районний суд м.Харкова, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудЛенінський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення28.05.2019
Оприлюднено29.05.2019
Номер документу82031569
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —642/6577/18

Рішення від 08.08.2019

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Грінчук О. П.

Ухвала від 28.05.2019

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Грінчук О. П.

Ухвала від 03.12.2018

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Бондаренко В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні