ЗАПОРІЗЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 317/1724/19

Провадження № 1-кс/317/842/2019

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 травня 2019 року м. Запоріжжя

Слідчий суддя Запорізького районного суду Запорізької області Мінгазов Р.В., за участю секретаря судового засідання Герман Н.П., розглянувши клопотання старшого слідчого СВ Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП у Запорізькій області капітана поліції Маркова Д.В., про призначення судової хімічної експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та прекурсорів, -

ВСТАНОВИВ:

Старший слідчий СВ Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП у Запорізькій області капітан поліції Марков Д.В. звернувся до суду з клопотанням про призначення судової хімічної експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та прекурсорів, у якому зазначив, що слідчим відділенням Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12019080230000614 за ознаками складу злочину передбаченого ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 309 КК України.

Відповідно до ст. 107, 110,233, 234, 235 КПК України, на підставі ухвали слідчого суді Запорізького районного суду в Запорізькій області від 23.05.2019 року, в період часу з 11:15 год. до 11:45 год. 24.05.2019 року старшим слідчим СВ Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області Марковим Д.В. був проведений обшук території домоволодіння АДРЕСА_1 квартири АДРЕСА_2 де мешкає ОСОБА_1 .

Під час обшуку в будинку виявлено та вилучено: два згортку паперу із речовиною сіро-зеленного кольору, рослинного походження в сухому стані. Пакет із речовиною сіро-зеленного кольору, рослинного походження в сухому виді.

На теперішній час виникла необхідність в проведенні судової хімічної експертизи за експертними спеціальностями дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, до проведення якої залучити експертів Запорізького НДЕКЦ МВС України.

Слідчий Марков Д.В. у судове засідання не з`явився, про місце та час розгляду повідомлений належним чином, в клопотанні просив розглянути справу без його участі. Відповідно до ч. 3 ст. 244 КПК України неприбуття особи, яка подала клопотання не перешкоджає його розгляду.

Судом встановлено, що у провадженні Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП у Запорізькій області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019080230000614 від 13.05.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 309 КК України.

Відповідно до ст. 242 КПК України експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання. Не допускається проведення експертизи для з`ясування питань права.

Відповідно до ч. 6 ст. 244 КПК України слідчий суддя задовольняє клопотання, якщо особа, яка звернулася з відповідним клопотанням доведе, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта.

Приймаючи до уваги, що слідчим доведено наявність достатніх підстав вважати, що для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідно залучення експерта, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання слідчого про призначення судової хімічної експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та прекурсорів, є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

Керуючись вимогами ст.ст. 242, 244, 245 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання старшого слідчого СВ Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП у Запорізькій області капітана поліції Маркова Д.В., про призначення судової хімічної експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та прекурсорів - задовольнити .

Доручити проведення судової хімічної експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи прекурсорів експертам Запорізького НДЕКЦ МВС України, що знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Аваліані, буд. 19-а.

На вирішення експерта поставити наступні питання:

- Чи є представлений на дослідження речовини наркотичним засобом чи психотропною речовиною, якщо так, то яким саме, до якого типу (виду) вони належать і яка вага (об`єм) представлених на дослідження наркотичних речовин?

Для дослідження направити: паперовий конверт в якому знаходяться 2 паперових згортка з речовиною сіро-зеленного кольору рослинного походження; картону коробку в якій знаходиться речовина сіро-зеленного кольору рослинного походження.

Надати дозвіл під час проведення судової експертизи на часткове знищення об`єктів дослідження лише у тій мірі, в якій це необхідно для дослідження.

Висновок експерта оформити українською мовою та надати до СВ Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП у Запорізькій області.

Попередити експерта про кримінальну відповідальність, передбачену ст.ст. 384, 385 КК України за завідомо неправдивий висновок експерта та відмову експерта без поважних причин від виконання покладених на нього обов`язків у суді чи під час провадження досудового слідства.

Копію ухвали направити експертам Запорізького НДЕКЦ МВС України - для виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Р.В. Мінгазов

Зареєстровано 31.05.2019
Оприлюднено 31.05.2019
Дата набрання законної сили 29.05.2019

Судовий реєстр по справі 317/1724/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 29.05.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 29.05.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 28.05.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 15.05.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону