Герб України

Ухвала від 30.05.2019 по справі 640/20454/18

Окружний адміністративний суд міста києва

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

30 травня 2019 року справа №640/20454/18

Окружний адміністративний суду міста Києва у складі судді Кузьменка В.А., ознайомившись з матеріалами адміністративної справи

за позовом доПриватного акціонерного товариства "РАМЗАЙ" 1. Головного управління ДФС у м. Києві 2. Державної фіскальної служби України провизнання протиправними та скасування рішень, зобов`язання вчинити дії

В С Т А Н О В И В:

Приватне акціонерне товариство "РАМЗАЙ" (далі по тексту - позивач) звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Управління державної реєстрації Головного управління ДФС у м. Києві (далі по тексту - відповідач 1) та Державної фіскальної служби (далі по тексту - відповідач 2), в якому просить: 1) визнати протиправним та скасувати рішення комісії Державної фіскальної служби України № 894291/23386982 від 27 серпня 2018 року, яка прийняла рішення про відмову в реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, податкової накладної №1 від 11 липня 2018 року; 2) визнати протиправним та скасувати рішення комісії з питань розгляду скарг комісії регіонального рівня Державної фіскальної служби України №30010/23386982/2 від 12 вересня 2018 року, яка прийняла рішення про відмову в задоволені скарги на рішення про відмову реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, податкової накладної № 1 від 11 липня 2018 року; 3) зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 1 від 11 липня 2018 року, подану Приватним акціонерним товариством "РАМЗАЙ"; 4) зобов`язати Державну фіскальну службу України подати суду звіт про виконання судового рішення протягом одного тижня з дня набрання законної сили даним рішенням.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 січня 2019 року відкрито провадження в адміністративній справі в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання.

У зв`язку із тимчасовим відстороненням від здійснення правосуддя судді Аблова Є.В ., справу передано на повторний автоматизований розподіл.

Автоматизованою системою документообігу Окружного адміністративного суду міста Києва адміністративну справу передано на розгляд судді Кузьменку В.А.

Відповідно до частини дев`ятої статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Ознайомившись із позовною заявою, суд встановив, що позивачем пред`явлено вимогу, яка згідно пункту 10 частини шостої статті 12 Кодексу адміністративного судочинства України належить до справ незначної складності та підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

Частиною п`ятою статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Враховуючи викладене, керуючись частиною шостою статті 12, статтями 159-168, 171, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В :

1. Прийняти до провадження адміністративну справу №640/20454/18 за позовом Приватного акціонерного товариства "РАМЗАЙ" (03035, м. Київ, вул. Кавказька, 12) до Головного управління ДФС у м. Києві (04655, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19) та Державної фіскальної служби України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8) про визнання протиправними та скасування рішень, зобов`язання вчинити дії.

2. Справу буде розглядати суддя Кузьменко В.А. в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання.

3. Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

4. Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud2670/.

Відповідно до частини другої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями) та не підлягає оскарженню.

Суддя В.А. Кузьменко

СудОкружний адміністративний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення30.05.2019
Оприлюднено02.06.2019
Номер документу82107500
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —640/20454/18

Ухвала від 05.08.2021

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Кузьменко В.А.

Ухвала від 15.03.2021

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Кузьменко В.А.

Ухвала від 22.01.2021

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Шишов О.О.

Постанова від 03.12.2020

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Собків Ярослав Мар'янович

Ухвала від 07.09.2020

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Собків Ярослав Мар'янович

Ухвала від 07.09.2020

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Собків Ярослав Мар'янович

Ухвала від 20.07.2020

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Собків Ярослав Мар'янович

Рішення від 20.05.2020

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Кузьменко В.А.

Ухвала від 30.05.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Кузьменко В.А.

Ухвала від 13.02.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Аблов Є.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні