НОВОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРНІГОВА

УХВАЛА

Справа№751/1791/19

Провадження №1-кс/751/1693/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 травня 2019 року місто Чернігів

Слідчий суддя Новозаводського районного суду м.Чернігова Деркач О.Г.

з участю секретаря судового засідання Гармаш- Лящинської М.В.

розглянувши клопотання слідчого - начальника другого ВРКП СУ ФР ГУ ДФС у Чернігівській області Василенко В.В., погодженого процесуальним прокурором у кримінальному провадженні - прокурором відділу прокуратури Чернігівської області Біляковичем О.В., про тимчасовий доступ до речей і документів та проведення їх виїмки,

ВСТАНОВИВ:

До суду з даним клопотанням звернувся слідчий, вказавши, що в провадженні знаходяться матеріали кримінального провадження, внесені до ЄРДР за №32019270000000009 від 14.02.2019 року відносно службових осіб ТОВ Енерго-Груп (код ЄДРПОУ 39090180) за фактом ухилення від сплати податків у значних розмірах, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України.

З метою всебічного, повного та неупередженого розслідування кримінального провадження, встановлення обсягу розрахунків ТОВ Енерго-Груп з підприємствами з ознаками фіктивності, відслідкування подальшого руху грошових коштів, які надходили за результатами здійснення сумнівних операцій за участю підприємств з ознаками фіктивності, викриття всієї схеми задіяних підприємств та осіб, що сприяли вчиненню кримінального правопорушення з використанням банківських рахунків, отримання зразків їх почерку та підписів для проведення криміналістичних експертиз в експертних установах, виникла необхідність у наданні для сторони кримінального провадження тимчасового доступу та вилучення документів, передбачених Інструкцією про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженою Постановою Правління НБУ від 12.11.2003 №492, щодо відкриття та використання рахунків, які перебувають у володінні АТ Ідея Банк (МФО 336310), юридична адреса: м. Львів, вул. Валова, буд. 11.

В судове засідання слідчий не з`явився, надіславши до суду лист про розгляд справи без його участі, клопотання підтримує в повному обсязі.

Особа, у володінні якої знаходяться речі та документи, в судове засідання не з`явилася, про день та час слухання справи повідомлялася належним чином, про що свідчить телефонограма.

Фіксування судового розгляду клопотання за допомогою технічних засобів, згідно ст. 107 КПК України, не здійснювалось.

Вивчивши матеріали справи, слідчий суддя вважає, що викладені в клопотанні доводи про необхідність тимчасового доступу до речей та документів та можливості їх вилучення, є обґрунтованими та підлягають задоволенню, оскільки дані документи тримають відомості та дані, що можуть бути використані як докази під час проведення досудового розслідування.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 159-164, 166, 309 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання - задовольнити.

Надати слідчому - начальнику другого ВРКП Василенку Володимиру Віталійовичу, слідчому - заступнику начальника слідчого управління Невмовенку Олександру Володимировичу, слідчому - заступнику начальника другого ВРКП Терещенку Артему Васильовичу, слідчому-заступнику начальника першого ВРКП Луцькому Олегу Віталійовичу, старшому слідчому з ОВС Буренку В`ячеславу Віталійовичу, старшому слідчому з ОВС Очковській Світлані Миколаївні, слідчому з ОВС Андрущенко Сніжані Юріївні, старшому слідчому з ОВС Давидку Ігорю Володимировичу, старшому оперуповноваженому з ОВС ОУ ГУ ДФС у Чернігівській області Баклажку Артему Володимировичу, старшому слідчому з ОВС Лук`яненко Валентині Борисівні, старшому слідчому з ОВС Вдовиченко Наталії Олександрівні та за дорученням, в порядку ст.ст. 40, 41 КПК України, старшому оперуповноваженому з ОВС ОУ ГУ ДФС у Чернігівській області Сикальчуку Богдану Вікторовичу, старшому оперуповноваженому ОУ ГУ ДФС у Чернігівській області Салагору Сергію Олександровичу, старшому оперуповноваженому з ОВС ОУ ГУ ДФС у Чернігівській області Романову Артуру Костянтиновичу, оперуповноваженому ОУ ГУ ДФС у Чернігівській області Ломоносу Анатолію Анатолійовичу, права на тимчасовий доступ до оригіналів документів та можливість їх вилучення (проведення виїмки), а в разі відсутності оригіналів документів - надати право на вилучення завірених їх копій та документів, що обґрунтовують їх відсутність, які перебувають у володінні АТ Ідея Банк (МФО 336310), юридична адреса: м. Львів, вул. Валова, буд. 11, а саме:

- документів юридичної справи ТОВ "ЗАХІД КОНТРАКТ МЕНЕДЖМЕНТ" (код ЄДРПОУ 40819886), передбачених „Інструкцією про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах» , затвердженою Постановою Правління Національного банку України від 12.11.2003 року №492, які були надані для відкриття банківських рахунків, а також зібраних у результаті користування рахунками за весь період функціонування рахунків, договорів, актів прийому-передачі виконаних робіт по підключенню клієнта до системи Клієнт-Банк ; довіреностей (доручень); договорів на касове обслуговування; договорів на відкриття карткових рахунків; карток із зразками підписів та відбитків печаток, заяв на відкриття рахунків вищевказаного підприємства;

- інформації як на паперових так і електронних носіях руху грошових коштів по розрахункових рахунках ТОВ "ЗАХІД КОНТРАКТ МЕНЕДЖМЕНТ" (код ЄДРПОУ 40819886) № НОМЕР_1 , № НОМЕР_1 із вказівкою часу операції, призначення кожного платежу, назв та номерів рахунків контрагентів, з виведенням щоденних залишків по рахунках за період з дати відкриття рахунків до 28.05.2019;

- первинних документів, що свідчать про зарахування на вказані банківські рахунки та зняття з них грошових коштів (платіжні доручення, грошові чеки, платіжні вимоги, заяви на отримання готівкових коштів та інші розрахункові документи) за період з дати відкриття рахунків до 28.05.2019;

- виписок з номерами телефонів, з яких відбувалось з`єднання системи Клієнт-Банк між комп`ютером банку та представникам вищевказаного підприємства, із зазначенням дати і часу проведення вказаних з`єднань, а також інформації щодо ІР-адрес, з яких відбувалося управління рахунками вищевказаного підприємства за допомогою системи Клієнт-Банк , у друкованому та електронному вигляді за період з дати відкриття рахунків до 28.05.2019.

На вимогу володільця особою, яка пред`являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, має бути залишено копію вилучених оригіналів документів. Копії документів, які вилучаються або оригінали яких вилучаються, виготовляються з використанням копіювальної техніки, електронних засобів володільця (за його згодою) або копіювальної техніки, електронних засобів особи, яка пред`являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів.

Згідно вимог ч. 1 ст. 166 КПК України, у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала підлягає виконанню не пізніше одного місяця з дня постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий cуддя О.Г. Деркач

Дата ухвалення рішення 31.05.2019
Зареєстровано 05.06.2019
Оприлюднено 05.06.2019

Судовий реєстр по справі 751/1791/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 31.05.2019 Новозаводський районний суд м.Чернігова Кримінальне
Ухвала від 31.05.2019 Новозаводський районний суд м.Чернігова Кримінальне
Ухвала від 31.05.2019 Новозаводський районний суд м.Чернігова Кримінальне
Ухвала від 31.05.2019 Новозаводський районний суд м.Чернігова Кримінальне
Ухвала від 31.05.2019 Новозаводський районний суд м.Чернігова Кримінальне
Ухвала від 31.05.2019 Новозаводський районний суд м.Чернігова Кримінальне
Ухвала від 31.05.2019 Новозаводський районний суд м.Чернігова Кримінальне
Ухвала від 31.05.2019 Новозаводський районний суд м.Чернігова Кримінальне
Ухвала від 31.05.2019 Новозаводський районний суд м.Чернігова Кримінальне
Ухвала від 31.05.2019 Новозаводський районний суд м.Чернігова Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 751/1791/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону