КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

УХВАЛА

Справа № 640/10290/19

н/п 1-кс/640/6593/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"04" червня 2019 р. Київський районний суд м. Харкова у складі:

слідчого судді - Шаренко С.Л.,

при секретарі - Школі В.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань у приміщенні суду в м. Харкові старшого слідчого СУ ГУ НП в Харківській області Зайця Костянтина Дмитровича по кримінальному провадженню №420182200000001403 від 05.11.2018 про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, -

встановив:

23.05.2019 до Київського районного суду м. Харкова надійшло клопотання про надання тимчасового доступу до документів, які знаходяться у володінні ТОВ Архітектурно-проектне бюро Атріум (код ЄДРПОУ 39867342), зареєстрованому за адресою: м. Харків, вул. Удянська, 33, а саме: оригіналів технічних паспортів, довідок та всіх матеріалів інвентаризаційних справ за наступними об`єктами нерухомості:нежитлова будівля літера Г-2 за адресою: АДРЕСА_1 ; житловий будинок з надвірними будівлями за адресою: АДРЕСА_2 ; квартира АДРЕСА_3 ; квартира АДРЕСА_4 ; квартира АДРЕСА_5 ; квартира АДРЕСА_5 .

На обґрунтування клопотання зазначає, що у 2017-2018рр. невстановлені особи організували діяльність ряду СПД, в тому числі ТОВ Актуаль , вчиняючи незаконні дії з виготовлення технічної документації на нерухомість, шляхом обману у подальшому забезпечили внесення завідомо неправдивих відомостей до реєстру речових прав на нерухоме майно, що стало підставою для виникнення права власності, в тому числі на самовільно збудовані будівлі, спричинивши тим самим матеріальну шкоду. Так, підставою для реєстрації даного кримінального провадження стало звернення Харківського міського голови ОСОБА_1 щодо незаконних дій, пов`язаних із реєстрацією прав на самочинно реконструйовані об`єкти нерухомого майна із наданням підроблених технічних документів та/або без їх надання взагалі. При цьому, у зверненні зазначено, що за такою схемою здійснюється реєстрація прав на нерухоме майно на самочинно збудовані або реконструйовані приміщення за особливим порядком із наданням для реєстрації технічних паспортів, де щодо нових і реконструйованих будівель, споруд та приміщень зазначалось, що вони збудовані до 1992 року, що не відповідає дійсності. Крім того, здійснювалась реєстрація прав власності на нерухоме майно або всупереч існуючим документам, або за відсутності документів на право власності, обов`язкових під час реєстрації прав власності на об`єкти нерухомості. Також мали місце зняття обтяжень з нерухомості на підставі довідок, що містили завідомо неправдиві відомості. Таким чином були оформлені права на нерухоме майно, зокрема, на підставі технічної документації, виготовленої ТОВ Архітектурно-проектне бюро Атріум , яка, ймовірно, є підробленою.

Слідчий Заяць К.Д. до судового засідання не з`явився, надав до суду заяву, в якій просить розглядати клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів без її участі, у зв`язку зі службовою зайнятістю, подане клопотання підтримує в повному обсязі. Крім того, просить надати дозвіл на тимчасовий доступ до документів слідчому Яранцеву І.В.

Представник ТОВ Архітектурно-проектне бюро Атріум , будучи належним чином повідомленою про час та місце розгляду клопотання слідчого, в судове засідання не з`явилась, про причини неявки суд не повідомила. Неприбуття цієї особи за судовим викликом, відповідно до ч.4 ст. 163 КПК України, не є перешкодою для розгляду цього клопотання.

Слідчий суддя, дослідивши витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, та інші письмові докази, вважає клопотання таким, що підлягає задоволенню. Сторона обвинувачення довела наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи перебувають у володінні ТОВ Архітектурно-проектне бюро Атріум , самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; відомості, які містяться у вказаних документах, можуть бути використані як докази в кримінальному провадженні. Іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою зазначених документів.

Відповідно до ч.4 ст. 107 КПК України фіксування судового засідання за допомогою технічних засобів не здійснювалось, оскільки всі особи, які беруть участь у судовому провадженні не прибули в судове засідання.

Керуючись ст.ст. 159, 163, 164, 165, 166, 372 КПК України, слідчий суддя,-

ухвалив:

Дозволити право тимчасового доступу до документів, зобов`язавши ТОВ Архітектурно-проектне бюро Атріум (код ЄДРПОУ 39867342), зареєстрованому за адресою: м. Харків, вул. Удянська, 33, надати слідчому СУ ГУ НП в Харківській області Яранцеву Іллі В`ячеславовичу тимчасовий доступ до оригіналів технічних паспортів, довідок та всіх матеріалів інвентаризаційних справ за наступними об`єктами нерухомості:

- нежитлова будівля літера Г-2 за адресою: АДРЕСА_1 ;

- житловий будинок з надвірними будівлями за адресою: АДРЕСА_2 ;

- квартира АДРЕСА_3 ;

- квартира АДРЕСА_4 ;

- квартира АДРЕСА_5 ;

- квартира АДРЕСА_5 , з можливістю їх вилучення, виготовивши копії з використанням копіювальної техніки, електронних засобів володільця.

Встановити строк дії цієї ухвали один місяць, тобто до 04.07.2019.

Роз`яснити представнику ТОВ Архітектурно-проектне бюро Атріум , що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до документів слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку, згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя - Шаренко С.Л.

Дата ухвалення рішення 04.06.2019
Зареєстровано 05.06.2019
Оприлюднено 05.06.2019

Судовий реєстр по справі 640/10290/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 11.06.2020 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Постанова від 05.05.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 31.03.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 31.03.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 10.03.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 24.02.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 24.02.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 22.01.2020 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 10.07.2019 Київський районний суд м.Харкова Кримінальне
Ухвала від 10.07.2019 Київський районний суд м.Харкова Кримінальне
Ухвала від 04.06.2019 Київський районний суд м.Харкова Кримінальне
Ухвала від 04.06.2019 Київський районний суд м.Харкова Кримінальне
Ухвала від 04.06.2019 Київський районний суд м.Харкова Кримінальне
Ухвала від 24.05.2019 Київський районний суд м.Харкова Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону