Рішення
від 04.06.2019 по справі 902/204/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018, тел./факс (0432)55-80-00, (0432)55-80-06 ел.пошта : inbox@vn.arbitr.gov.ua


ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"04" червня 2019 р. Cправа № 902/204/19

Суддя Господарського суду Вінницької області Колбасов Ф.Ф., при секретарі судового засідання Вознюк К.В., розглянувши в судовому засіданні матеріали справи

за позовом Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області (21028, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7)

до Благодійної організації "Фонд відновлення обороноздатності України" (21050, м.Вінниця, вул. Пушкіна, буд. 4)

про стягнення 16176,56 грн.

Представники сторін правом участі в засіданні суду не скористались.

ВСТАНОВИВ:

12.03.2019 до Господарського суду Вінницької області надійшла позовна заява Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області до Благодійної організації "Фонд відновлення обороноздатності України" про стягнення 16176, 56 грн., в т.р. 13878, 83 грн. - заборгованості по орендній платі, 1673,65 грн. - пені, 484,44 грн. - збитків від інфляції, 139,64 грн. - 3% річних. Позов обґрунтовано тим, що відповідач не оплачує платежі за оренду приміщення та комунальні послуги за договором № 70-7 від 15.03.2017 р.

Ухвалою від 14.03.2019 р. було відкрито провадження у справі № 902/204/19, розгляд справи ухвалено здійснювати за правилами загального позовного провадження. Вказаною ухвалою підготовче засідання у справі було призначено на 26.03.2019 р.

В підготовчому засіданні 26.03.2019 р. судом було встановлено, що сторонами не в повному обсязі виконано вимоги ухвали суду від 14.03.2019 р., а тому підготовче засідання відкладено на 14.05.2019 р.

Ухвалою суду від 14.05.2019 р. закрито підготовче провадження та призначено справу № 902/204/19 для судового розгляду по суті на 04.06.2019 р.

На визначену судом дату представник позивача не з`явився. В заяві б/н від 13.05.2019 р. представник позивача просив суд розглянути справу без його участі.

Відповідач правом участі в засіданні суду також не скористався, відзиву та інших визначених ухвалами суду доказів не подав. Ухвали суду, направлені на адресу відповідача, повернуті до суду відділенням поштового зв`язку за відсутності адресата.

При цьому суд зважає на положення ст. 242 Господарського процесуального кодексу України, п.п. 4 та 5 ч. 6 якої визначено, що днем вручення судового рішення є: день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, повідомленою цією особою суду; день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

Частиною 10 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що судові рішення відповідно до цієї статті вручаються шляхом надсилання (видачі) відповідній особі копії (тексту) повного або скороченого судового рішення, що містить інформацію про веб-адресу такого рішення у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно зі ст. 10 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 15.05.2003 р. №755-IV якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін.

Крім того, суд наголошує на тому, що ухвали суду були надіслані відповідачу завчасно, з урахуванням Нормативів і нормативних строків пересилання поштових відправлень, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 28.11.2013 р. № 958 та Господарського процесуального кодексу України, що також підтверджується штемпелем суду про відправлення вихідної кореспонденції на звороті відповідних судових процесуальних документів.

За таких обставин у суду є достатні підстави вважати, що ним вжито належних заходів до повідомлення відповідача про дату, час та місце судового слухання, але відповідач не скористався своїм правом на участь свого представника у судовому засіданні.

При цьому, статті 42, 46 Господарського процесуального кодексу України зобов`язують сторони користуватись рівними їм процесуальними правами.

Враховуючи те, що норми статей 182, 183 Господарського процесуального кодексу України, щодо обов`язку господарського суду витребувати у сторін документи і матеріали, що необхідні для вирішення спору, кореспондуються з диспозитивним правом сторін подавати докази, а пункт 3 частини 1 статті 129 Конституції України визначає одним з принципів судочинства свободу в наданні сторонами суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, суд вважає, що господарським судом, в межах наданих йому повноважень, створені належні умови для надання сторонами доказів та заперечень та здійснені всі необхідні дії щодо витребування додаткових доказів, а тому вважає за можливе розглядати справу за наявними в ній і додатково поданими на вимогу суду матеріалами і документами.

Положеннями ст. 178 Господарського процесуального кодексу України визначено, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Частиною першою ст. 202 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Будь-яких письмових заяв і клопотань на день розгляду справи від відповідача щодо відкладення розгляду справи до суду не надійшло.

У зв`язку з вищезазначеним, справа розглядається у відповідності до ч. 9 ст. 165, ч. 2 ст. 178 Господарського процесуального кодексу України за наявними в ній матеріалами.

В порядку ч. 4 ст. 240 Господарського процесуального кодексу України у разі неявки всіх учасників справи у судове засідання, яким завершується розгляд справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи суд підписує рішення без його проголошення.

У судовому засіданні 04.06.2019 р. прийнято судове рішення.

Розглянувши матеріали справи, з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.

15.03.2017 р. між Управлінням спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Благодійною організацією Фонд Відновлення обороноздатності України укладено Договір № 70-7 на оренду приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад області.

Предметом Договору оренди згідно п.1.1. є строкове платне користування приміщеннями загальною площею 33,83 м 2 (з коефіцієнтом 1,611 на холи, коридори, сходові клітини, туалети), що складаються із кімнат №№ 200, 201, які розташовані на другому поверсі адмінбудинку № 70 по вулиці Соборна в місті Вінниця.

Вищезазначені нежитлові приміщення передані відповідачу 15.03.2017 р. за актом приймання-передачі приміщень, який скріплено печатками та підписано повноважними представниками сторін.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України Про оренду державного та комунального майна орендою є засноване на договорі строкове платне користування майном, необхідним орендареві для здійснення підприємницької та іншої діяльності.

Відповідно до ч. 1 ст. 762 Цивільного кодексу України, за користування майном з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму.

Згідно ч. 1 ст. 286 Господарського кодексу України, орендна плата - це фіксований платіж, який орендар сплачує орендодавцю незалежно від наслідків своєї господарської діяльності.

Згідно п. 3.1. Договору оренди, за володіння і користування об`єктом оренди орендар сплачує орендну плату, місячний розмір якої становить (25,61 х К інф за лютий 2017) гривень за 1 кв.м. Розмір орендної плати за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції поточного місяця.

Відповідно п. 3.3. Договору оренди відшкодування витрат за комунальні послуги (вода) орендар сплачує організаціям постачальникам даних послуг за укладеними між ними угодами.

Згідно до п.3.4. Договору оренди в редакції додаткової угоди до договору № 70-7 від 01.01.2018 р. відшкодування витрат за комунальні послуги (опалення, приєднане навантаження (теплова енергія), пожежна сигналізація, електроенергія) орендар сплачує за рахунками орендодавця. Сума відшкодування комунальних послуг (за 1 кв. м) змінюється пропорційно змінам розцінок за ці послуги. Орендар відшкодовує шляхом сплати за рахунками орендодавця експлуатаційні витрати (витрати на утримання будинку і прибудинкової території) місячний розмір, яких складає 9,32 гривень за 1 кв.м. без ПДВ. Сума відшкодування (за 1 кв. м) змінюється пропорційно законодавчій зміні розміру мінімальної заробітної плати.

Відповідно до ч. 3 ст. 19 Закону України Про оренду державного та комунального майна , строки внесення орендної плати визначаються у договорі.

Згідно п. 3.9. Договору оренди, визначену орендну плату орендар зобов`язаний сплачувати на рахунок орендодавця не пізніше 1-го числа місяця наступного за звітнім.

Пунктом 3.6 Договору оренди встановлено, що орендодавець до 20 числа кожного місяця підготовлює рахунки по орендній платі, а орендар зобов`язаний протягом двох робочих днів отримати зазначені рахунки, розписавшись про їх отримання у відомості на отримання рахунків.

Пунктом 3.8. Договору оренди встановлюється, що в разі, якщо орендар в термін, передбачений п. 3.6. договору не з`явиться для отримання рахунку або своєчасно не надасть свої письмові заперечення щодо суми, виставленої в рахунку - сума, виставлена в рахунку, вважається узгодженою між орендодавцем і орендарем.

Відповідно до п. 3.13 Договору оренди сплата орендної плати орендарем проводиться шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок орендодавця.

Приписами ч. 3 ст. 18 Закону України Про оренду державного та комунального майна визначається, що орендар зобов`язаний вносити орендну плату своєчасно і у повному обсязі.

Відповідно п. 5.2. Договору оренди, орендар зобов`язується своєчасно і в повному обсязі вносити на рахунок Орендодавця орендну плату.

Позивачем були виставлені відповідачу акти-рахунки для оплати орендної плати, оплати витрат за комунальні послуги (електроенергія, пожежна сигналізація, тепло), оплати експлуатаційних витрат та пені за період з липня 2018 року по 30 січня 2019 року на загальну суму 13878,83 грн.

Відповідач допустив порушення своїх зобов`язань за Договором оренди і рахунки за вищевказаний період не оплачував.

При цьому суд відзначає, що Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області зверталось до Господарського суду Вінницької області з позовною заявою № 01-02-04/1081 від 07.08.2018 р. про стягнення з Благодійної організації Фонд Відновлення обороноздатності України 32397,63 грн., з яких: 27336,35 грн. борг, 3504,23 грн. пеня, 1064,31 грн. збитки від інфляції, 492,74 грн. 3% річних; про розірвання договору оренди № 70-7 на оренду приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад області від 15.03.2017 року, укладеного між позивачем та відповідачем; повернення Управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області нежитлові приміщення загальною площею 33,83 кв.м (з коефіцієнтом 1,611 на холи, коридори, сходові клітини, туалети), які знаходяться в адмінбудинку № 70 по вулиці Соборна АДРЕСА_1 та складаються відповідно до викопіювання з поверхового плану з кімнат №№ 4, 5, які розташовані на другому поверсі.

Обґрунтовуючи позовні вимоги, позивач посилався на неналежне виконання відповідачем зобов`язань за договором № 70-7 від 15.03.2017 на оренду приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад області в частині сплати орендної плати за період з березня 2017 року по червень 2018 року.

Рішенням Господарського суду Вінницької області від 16.10.2018 р. у справі №902/473/18 позов було задоволено. Стягнуто з Благодійної організації Фонд Відновлення обороноздатності України на користь Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області 27336,35 грн. основного боргу, 3504,23 грн. пені, 1064,30 грн. інфляційних втрат, 492,73 грн. 3% річних та 3524,00 грн. витрат зі сплати судового збору.

Розірвано договір оренди № 70-7 на оренду приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад області від 15.03.2017 р., укладений між Управлінням спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області та Благодійною організацією Фонд Відновлення обороноздатності України .

Повернуто Управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області зайняті Благодійною організацією Фонд Відновлення обороноздатності України нежитлові приміщення № 200, № 201 загальною площею 33,83 кв.м (з коефіцієнтом 1,611 на холи, коридори, сходові клітини, туалети), які знаходяться в адмінбудинку № 70 по вулиці АДРЕСА_1 та складаються відповідно до викопіювання з поверхового плану з кімнат №№ 4, 5, які розташовані на другому поверсі.

Відповідач і в подальшому своєчасно не оплачував виставлені рахунки, що призвело до виникнення заборгованості по Договору оренди за новий період з липня 2018 року по 30 січня 2019 року.

Так, згідно актів-рахунків на оплату комунальних послуг та оренду приміщень, наданих відповідачу, він повинен був сплатити (без урахування пені, зазначеної у відповідній графі акту-рахунку):

- за актом-рахунком № СФ-0001035 від 17.07.2018 р. 1879,53 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001204 від 20.08.2018 р. 1874,52 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001371 від 18.09.2018 р. 1884,49 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001528 від 19.10.2018 р. 1958,35 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001696 від 20.11.2018 р. 2094,38 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001832 від 14.12.2018 р. 2710,31 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0000063 від 21.01.2019 р. 1477,25 грн.

Загальна сума заборгованості відповідача згідно вищезазначених актів-рахунків складає: 1879,53+1874,52+1884,49+1958,35+2094,38+2710,31+1477,25=13878,83 грн.

Згідно зі ст.526 Цивільного кодексу України, ст.193 Господарського кодексу України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цих Кодексів, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом (ст.525 Цивільного кодексу України, ч.7 ст.193 Господарського кодексу України).

Відповідно до ст. 527 Цивільного кодексу України боржник зобов`язаний виконати свій обов`язок, а кредитор - прийняти виконання особисто, якщо інше не встановлено договором або законом, не випливає із суті зобов`язання чи звичаїв ділового обороту.

Відповідно до ч. 1 ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

З урахуванням встановлених судом обставин, та виходячи з положень наведених вище норм, суд дійшов висновку, що позивачем правомірно заявлено до стягнення 13878,83 грн. боргу за Договором оренди, що утворився в період з липня 2018 року по січень 2019 року.

Поряд з цим, за порушення відповідачем взятих на себе зобов`язань, позивачем заявлено до стягнення 1673,65 грн. пені, 484,44 грн. збитків від інфляції та 139,64 грн. трьох відсотків річних за вказаний період утворення основного боргу з липня 2018 року по січень 2019 року.

За змістом ст.610 Цивільного кодексу України порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).

За приписами ст.611 Цивільного кодексу України у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом.

В силу норм ч.1 ст.230 Господарського кодексу України штрафними санкціями у цьому Кодексі визнаються господарські санкції у вигляді грошової суми (неустойка, штраф, пеня), яку учасник господарських відносин зобов`язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов`язання.

Відповідно до ч.1 ст.549 Цивільного кодексу України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов`язання.

Якщо предметом неустойки є грошова сума, її розмір встановлюється договором або актом цивільного законодавства (ч.2 ст. 551 Цивільного кодексу України).

Згідно зі статтею 549 Цивільного кодексу України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов`язання. Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов`язання за кожен день прострочення виконання.

Відповідно до частини 6 статті 232 Господарського кодексу України нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов`язання, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов`язання мало бути виконано.

Відповідно п. 3.10 Договору оренди в разі несвоєчасної сплати орендної плати, комунальних послуг та експлуатаційних витрат орендар сплачує пеню за весь період заборгованості у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості включаючи день оплати.

Загальна сума пені за несвоєчасне виконання зобов`язань станом на 12.03.2019 р. за період прострочення складає 1673,65 грн. (341,10+332,64+301,11+253,03+204,50+ 184,45+56,82) згідно розрахунку позивача, а саме:

- за актом-рахунком № СФ-0001035 від 17.07.2018 р. на суму 1879,53 грн. пеня складає 341,10 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001204 від 20.08.2018 р. на суму 1874,52 грн. пеня складає 332,64 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001371 від 18.09.2018 р. на суму 1884,49 грн. пеня складає 301,11 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001528 від 19.10.2018 р. на суму 1958,35 грн. пеня складає 253,03 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001696 від 20.11.2018 р. на суму 2094,38 грн. пеня складає 204,50 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001832 від 14.12.2018 р. на суму 2710,31 грн. пеня складає 184,45 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0000063 від 21.01.2019 р. на суму 1477,25 грн. пеня складає 56,82 грн.

Окрім того, за статтею 625 Цивільного кодексу України боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Виходячи із положень зазначеної норми, наслідки прострочення боржником грошового зобов`язання у вигляді інфляційного нарахування на суму боргу та трьох процентів річних виступають способом захисту майнового права та інтересу, який полягає у відшкодуванні матеріальних втрат кредитора від знецінення грошових коштів внаслідок інфляційних процесів та отриманні компенсації (плати) від боржника за користування утримуваними ним грошовими коштами, належними до сплати кредиторові.

Згідно розрахунків позивача сум втрат від інфляції та трьох відсотків річних:

- за актом-рахунком № СФ-0001035 від 17.07.2018 р. на суму 1879,53 грн. сума інфляційних втрат складає 131,25 грн., сума трьох відсотків річних складає 28,58 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001204 від 20.08.2018 р. на суму 1874,52 грн. сума інфляційних втрат складає 130,90 грн., сума трьох відсотків річних складає 27,73 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001371 від 18.09.2018 р. на суму 1884,49 грн. сума інфляційних втрат складає 94,00 грн., сума трьох відсотків річних складає 25,09 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001528 від 19.10.2018 р. на суму 1958,35 грн. сума інфляційних втрат складає 63,32 грн., сума трьох відсотків річних складає 21,09 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001696 від 20.11.2018 р. на суму 2094,38 грн. сума інфляційних втрат складає 37,87 грн., сума трьох відсотків річних складає 17,04 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0001832 від 14.12.2018 р. на суму 2710,31 грн. сума інфляційних втрат складає 27,10 грн., сума трьох відсотків річних складає 15,37 грн.;

- за актом-рахунком № СФ-0000063 від 21.01.2019 р. на суму 1477,25 грн. сума інфляційних втрат складає 0,00 грн., сума трьох відсотків річних складає 4,74 грн.

Приймаючи до уваги, що відповідачем допущено порушення договірних зобов`язань, оскільки останнім не надано суду доказів вжиття ним заходів щодо уникнення прострочення виконання зобов`язань, суд вважає обґрунтованим притягнення відповідача до відповідальності за прострочення виконання грошового зобов`язання за Договором.

Перевіривши розрахунок позивача за допомогою системи ЛІГА ЗАКОН судом встановлено, що заявлені до стягнення суми не перевищують розрахунок суду, у зв`язку з чим заявлені вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі.

Згідно ст. 13 Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін.

Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених цим Кодексом.

Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.

Відповідно до ст. ст. 73, 74, 77 Господарського процесуального кодексу України доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

На підставі ст. 86 Господарського процесуального кодексу України господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.

З огляду на викладене, враховуючи те, що позивачем доведено належними та допустимими доказами наявність обставин, якими він обґрунтовує свою вимогу, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовної вимоги та наявність правових підстав для задоволення позову.

Відповідно до ст. 129 Господарського процесуального кодексу України на відповідача покладаються витрати по сплаті судового збору в розмірі 1921,00 грн.

Керуючись статтями 2, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 42, 45, 46, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 86, 91, 104, 123, 129, 185, 191, 232, 233, 236, 237, 238, 240, 241, 242, 326 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити.

2. Стягнути з Благодійної організації Фонд Відновлення обороноздатності України (вул. Пушкіна, буд. 4, м. Вінниця, 21050, код в ЄДРПОУ 39528153) на користь Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області (вул. Хмельницьке шосе, буд. 7, м. Вінниця, 21036, код в ЄДРПОУ 20098076) 13878,83 грн. основного боргу, 1673,65 грн. пені, 484,44 грн. інфляційних втрат, 139,64 грн. 3% річних, 1921,00 грн. на відшкодування витрат по сплаті судового збору.

3. Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

4. Згідно з приписами ч.1 ст.241 ГПК України рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

5. Згідно з положеннями ч.1 ст.256 ГПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня його проголошення до Північно-західного апеляційного господарського суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

6. Примірник повного судового рішення надіслати учасникам справи рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.

Повне рішення складено 05 червня 2019 р.

Суддя Колбасов Ф.Ф.

віддрук. 3 прим.:

1 - до справи

2 - позивачу (21028, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7)

3 - відповідачу (21050, м. Вінниця, вул. Пушкіна, буд. 4)

СудГосподарський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення04.06.2019
Оприлюднено05.06.2019
Номер документу82189595
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —902/204/19

Судовий наказ від 26.06.2019

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Матвійчук В.В.

Рішення від 04.06.2019

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Колбасов Ф.Ф.

Ухвала від 14.05.2019

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Колбасов Ф.Ф.

Ухвала від 26.03.2019

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Колбасов Ф.Ф.

Ухвала від 14.03.2019

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Колбасов Ф.Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні