ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"04" червня 2019 р. Справа № 924/270/19
м. Хмельницький
Господарський суд Хмельницької області у складі судді Музики М.В., секретаря судового засідання Сарело Р.О., розглянувши матеріали справи
за позовом регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області, м. Хмельницький
до Кам`янець-Подільської місцевої громадської організації соціально-правового захисту "Матері і дитини", м. Кам`янець-Подільський Хмельницької області
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Вінницька філія Концерну "Військторгсервіс", м. Вінниця,
про виселення з нежитлового приміщення загальною площею 96,5 кв.м., яке розміщене за адресою: вул. Вокзальна, 95, м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька область, та передання по акту приймання-передавання балансоутримувачу,
за участю представників сторін:
позивача: Стецюк Т.Л. - згідно довіреності № 1996 від 29.01.16 року;
відповідача: не з`явився;
третьої особи: не з`явився
ВСТАНОВИВ:
позивач звернувся до суду з позовом, у якому просить виселити відповідача з нежитлового приміщення загальною площею 96,5 кв.м., яке розміщене за адресою: вул. Вокзальна, 95, м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька область, та передати його по акту приймання-передавання балансоутримувачу.
Свої вимоги мотивує тим, що рішенням господарського суду Хмельницької області від 26.12.2018 року у справі №924/743/18 розірвано договір оренди від 22.09.2017 року №1920, що був правовою підставою користування відповідачем спірним приміщенням. Проте, всупереч положенням ст. 785 ЦК України, ст. 27 ЗУ Про оренду державного та комунального майна , відповідачем не повернуто нежитлове приміщення загальною площею 96,5 кв.м., яке розміщене за адресою: АДРЕСА_1 Вокзальна АДРЕСА_2 , м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька область шляхом передання його по акту приймання-передачі балансоутримувачу.
Ухвалою господарського суду Хмельницької області від 27.03.2019 року відкрито провадження у справі за позовом регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області, м. Хмельницький до Кам`янець-Подільської місцевої громадської організації соціально-правового захисту "Матері і дитини", м. Кам`янець-Подільський Хмельницької області про виселення з нежитлового приміщення загальною площею 96,5 кв.м., яке розміщене за адресою: вул АДРЕСА_3 Вокзальна, АДРЕСА_2 , м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька область, та передання по акту приймання-передавання балансоутримувачу; залучено третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Вінницьку філію Концерну "Військторгсервіс", м. Вінниця; призначено підготовче засідання.
Ухвалою суду від 14.05.2019 року закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті.
Повноважний представник позивача в судовому засіданні позов підтримав в повному обсязі, наполягає на задоволенні позовних вимог.
Відповідач не скористався правом участі свого представника на судових розглядах справи, відзиву на позов не подав; належним чином повідомлений про судове провадження, час та місце судових засідань у даній справі, що підтверджується судовими повістками від 28.03.2019 року та від 14.05.2019 року.
Третя особа не скористалась правом участі свого представника під час судового розгляду спору, у надісланій на адресу суду заяві від 05.04.2019 року просить суд розглядати справу без участі третьої особи, позовні вимоги підтримує в повному обсязі.
Згідно ч. 4 ст. 13 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.
Відповідно до ч. ч. 1, 3 ст. 13 Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін; кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.
Стаття 43 Господарського процесуального кодексу України зобов`язує сторони добросовісно користуватись належними їм процесуальними правами.
В силу ч. 1 ст. 76 Господарського процесуального кодексу України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.
Згідно ч.1 ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Судом встановлено, що сторонам, згідно вимог Господарського процесуального кодексу України, надавалась в повному обсязі можливість щодо обґрунтування їх правової позиції по суті справи та подання доказів, чим забезпечено принцип змагальності.
Відповідно до п. 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод від 04 листопада 1950 р., кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку, що кореспондується з обов`язком добросовісно користуватися наданими законом процесуальними правами, утримуватись від дій, що зумовлюють затягування судового процесу, та вживати надані процесуальним законом заходи для скорочення періоду судового провадження (п. 35 рішення Європейського суду з прав людини від 07 липня 1989 р. у справі Юніон Еліментарія Сандерс проти Іспанії (Alimentaria Sanders S.A. v. Spain).
Обов`язок швидкого здійснення правосуддя покладається, в першу чергу, на відповідні державні судові органи. Розумність тривалості судового провадження оцінюється в залежності від обставин справи та з огляду на складність справи, поведінки сторін, предмету спору. Нездатність суду ефективно протидіяти недобросовісно створюваним учасниками справи перепонам для руху справи є порушенням п. 1 ст. 6 даної Конвенції (§ 66 69 рішення Європейського суду з прав людини від 08 листопада 2005 р. у справі Смірнова проти України). Розумним, зокрема, вважається строк, що є об`єктивно необхідним для виконання процесуальних дій, прийняття процесуальних рішень та розгляду і вирішення справи з метою забезпечення своєчасного (без невиправданих зволікань) судового захисту.
З урахуванням практики Європейського суду з прав людини критеріями розумних строків є: правова та фактична складність справи; поведінка заявника, а також інших осіб, які беруть участь у справі, інших учасників процесу; поведінка органів державної влади (насамперед суду); характер процесу та його значення для заявника (справи Федіна проти України від 02 вересня 2010 р., Смірнова проти України від 08 листопада 2005 р., Матіка проти Румунії від 02 листопада 2006 р., Літоселітіс проти Греції від 05 лютого 2004 р. та інші).
З огляду на обставини справи, належне повідомлення учасників справи про наявність судового спору, надання можливості забезпечити в повному обсязі право на захист, обов`язок дотримання принципу розумних строків вирішення спору, суд, керуючись з ч. 9 ст. 165 ГПК України, ч. 2 ст. 178 ГПК України, вирішує спір за наявними матеріалами справи.
Фактичні обставини справи, встановлені судом.
22.09.2017р. між регіональним відділенням Фонду державного майна України по Хмельницькій області (орендодавець) та Кам`янець-Подільською місцевою громадською організацією соціально-правового захисту "Матері і дитини" (орендар) укладено договір №1920 оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що належить до державної власності (договір), відповідно до п. 1.1. якого орендодавець передає, а орендар приймає в строкове платне користування державне окреме індивідуально визначене (нерухоме) майно - нежитлові приміщення, реєстровий номер 33689922.5.АААААЖ710 (далі - майно), загальною площею 96,5 кв.м., яке розміщене за адресою: вул. Вокзальна, 95, м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300, що перебуває на балансі Хмельницької філії концерну "Військторгсервіс", ідентифікаційний код 35123594 (балансоутримувач), вартість якого визначена згідно з висновком про вартість станом на 30.06.2017р. і становить за незалежною оцінкою 213679,00 грн.
Майно передається в оренду з метою розміщення громадської організації (п. 1.2. договору).
Відповідно до п. 2.1. договору орендар вступає у строкове платне користування майном у термін, указаний у договорі, але не раніше дати підписання сторонами цього договору та акта приймання-передавання майна.
Орендна плата визначена на підставі Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995р. № 786, із змінами та доповненнями, і становить без ПДВ за перший місяць розрахунку - серпень 2017 р. - 878,29 грн. (п. 3.1. договору).
Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством (п. 3.2 договору).
Як передбачено п. 3.3. договору, орендна плата за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за наступний місяць. Оперативна інформація про індекси інфляції, розраховані Державною службою статистики України розміщується на веб-сайті Фонду державного майна України.
Згідно п. 3.5. договору розмір орендної плати переглядається на вимогу однієї із сторін у разі зміни Методики її розрахунку, істотної зміни стану об`єкта оренди з незалежних від сторін причин та в інших випадках, передбачених чинним законодавством.
Відповідно до п. 3.6. договору орендна плата перераховується до державного бюджету та балансоутримувачу у співвідношенні 70% та 30% щомісяця не пізніше 12 числа місяця, наступного за звітним місяцем, відповідно до пропорцій розподілу, установлених Кабінетом Міністрів України і чинних на кінець періоду, за який здійснюється платіж.
За умовами п. 3.7. договору орендна плата, перерахована несвоєчасно або не в повному обсязі, підлягає індексації і стягується до бюджету та балансоутримувачу у визначеному п. 3.6 співвідношенні відповідно до чинного законодавства з урахуванням пені в розмірі подвійної облікової ставки НБУ на дату нарахування пені від суми заборгованості за кожний день прострочення, включаючи день оплати.
Як передбачено п. 3.8. договору у разі, якщо на дату сплати орендної плати заборгованість за нею становить загалом не менше ніж 3 місяці, орендар також сплачує штраф у розмірі 10% від суми заборгованості.
Відповідно до п. 3.11. договору у разі припинення (розірвання) договору оренди орендар сплачує орендну плату до дня повернення майна за актом приймання-передавання включно. Закінчення строку дії договору оренди не звільняє орендаря від обов`язку сплатити заборгованість за орендною платою, якщо така виникла, у повному обсязі, ураховуючи санкції, до державного бюджету та балансоутримувачу.
Як встановлено п. 5.2. договору, у разі порушення орендарем зобов`язання зі сплати орендної плати він має відшкодувати державному бюджету і балансоутримувачу збитки в сумі, на яку вони перевищують розмір завдатку. Якщо, в разі дострокового припинення договору за згодою сторін, сума сплачених орендних платежів і завдатку перевищить передбачені договором платежі за період фактичної оренди, то це перевищення розглядається як зайва сума орендної плати.
Орендар зобов`язується своєчасно й у повному обсязі сплачувати орендну плату до державного бюджету та балансоутримувачу (п. 5.3. договору).
Відповідно до п. 5.10. договору орендар у разі припинення або розірвання договору зобов`язаний повернути балансоутримувачу орендоване майно в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу, та відшкодувати балансоутримувачу збитки в разі погіршення стану або втрати (повної або часткової) орендованого майна з вини орендаря.
Сторонами у п. 10.1. договору погоджено, що він укладений строком на 2 роки 11 місяців, діє з 22.09.2017р. до 21.08.2020р. включно.
Згідно п. 10.6. договору його чинність припиняється внаслідок, в тому числі, достроково за взаємною згодою сторін або за рішенням суду.
Як передбачено п. 10.8. договору, у разі припинення або розірвання цього договору майно протягом трьох робочих днів повертається орендарем балансоутримувачу. У разі, якщо орендар затримав повернення майна, він несе ризик його випадкового знищення або випадкового пошкодження.
У пункті 10.9. договору зазначено, що майно вважається поверненим балансоутримувачу з моменту підписання акта приймання-передавання. Обов`язок щодо складання акта приймання-передавання про повернення майна покладається на орендаря.
У додатку 1 до вищевказаного договору визначено Розрахунок плати за базовий місяць оренди державного нерухомого майна, розмір якої становить 878,29 грн. У Додатку №2 від 22.09.2017р. міститься Акт приймання-передавання індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що належить до державної власності.
Договір та додатки підписано та засвідчено відбитками печаток сторін.
Рішенням господарського суду Хмельницької області від 26.12.2018 року у справі №924/743/18, яке набрало законної сили, задоволено позов регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області до Кам`янець-Подільської місцевої громадської організації соціально-правового захисту «Матері і дитини» про розірвання договору; розірвано договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що належить до державної власності, від 22.09.2017р. № 1920, укладений між регіональним відділенням Фонду державного майна України по Хмельницькій області та Кам`янець-Подільською місцевою громадською організацією соціально-правового захисту «Матері і дитини» .
Позивач надіслав відповідачу лист №17-06-00280 від 25.01.2019 року та претензію №17-08-00568 від 27.02.2019 року з проханням повернути орендоване згідно договору №1920 від 22.09.2017 року майно - нежитлове приміщення загальною площею 96,5 кв.м., яке розміщене за адресою: вул АДРЕСА_3 Вокзальна АДРЕСА_2 . Кам`янець-Подільський, Хмельницька АДРЕСА_4 , та передати його балансоутримувачу.
Проте, у зв`язку з невиконанням відповідачем вимог позивача в добровільному порядку, останній звернувся з даним позовом до суду.
Норми права, застосовані судом, оцінка доказів, аргументів, наведених учасниками справи, та висновки щодо порушення, не визнання або оспорення прав чи інтересів, за захистом яких мало місце звернення до суду.
Згідно зі ст. 11 Цивільного кодексу України (надалі - ЦК України) цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки; підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, є договори та інші правочини.
Частиною 1 статті 626 ЦК України визначено, що договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.
Згідно зі ст. 628 ЦК України зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства.
Судом встановлено, що між сторонами у справі існували господарські відносини з договору найму (оренди), за яким, відповідно до частини 1 статті 759 ЦК України, наймодавець передає або зобов`язується передати наймачеві майно (нежитлове приміщення загальною площею 96,5 кв.м., яке розміщене за адресою: вул. Вокзальна, 95, м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька область), у користування за плату на певний строк.
Аналогічні положення містяться у статті 283 Господарського кодексу України (надалі - ГК України).
Згідно з ч. 1 ст. 761, ч. 1 ст. 762 ЦК України право передання майна у найм має власник речі, або особа, якій належать майнові права. За користування майном з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму.
Як вбачається з матеріалів справи, приміщення, що є предметом вказаного договору оренди, належить до державної власності.
З огляду на те, що орендоване майно є державною власністю, до правовідносин, що склалися між суб`єктами господарювання за договором оренди, застосовуються положення Закону України Про оренду державного та комунального майна , який є спеціальним законодавчим актом у сфері регулювання відносин, пов`язаних з передачею державного та комунального майна в оренду.
Згідно з ч. 1 ст. 2 Закону України Про оренду державного та комунального майна орендою є засноване на договорі строкове платне користування майном, необхідним орендареві для здійснення підприємницької та іншої діяльності.
Частиною 4 статті 10 Закону України Про оренду державного та комунального майна передбачено, що умови договору оренди є чинними на весь строк дії договору і у випадках, коли після його укладення (приведення у відповідність з цим Законом) законодавством встановлено правила, які погіршують становище орендаря.
У відповідності до ст. 763 ЦК України договір найму укладається на строк, встановлений договором.
Загальний порядок укладення, зміни і розірвання цивільно-правових договорів врегульовано главою 53 ЦК України. Порядок укладення, зміни і розірвання господарських договорів встановлено главою 20 ГК України.
Розірванням договору є припинення договірного зобов`язання, тобто зникнення правового зв`язку між сторонами договірного зобов`язання на підставах, встановлених у законі або договорі, та припинення їхніх прав та обов`язків.
Відповідно до частини третьої статті 26 Закону України Про оренду державного та комунального майна договір оренди може бути розірвано за погодженням сторін. На вимогу однієї із сторін договір оренди може бути достроково розірвано за рішенням суду у разі невиконання сторонами своїх зобов`язань та з інших підстав, передбачених законодавчими актами України.
Рішенням господарського суду Хмельницької області від 26.12.2018 року у справі №924/743/18, яке набрало законної сили, задоволено позов регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області до Кам`янець-Подільської місцевої громадської організації соціально-правового захисту «Матері і дитини» про розірвання договору; розірвано договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що належить до державної власності, від 22.09.2017р. № 1920, укладений між регіональним відділенням Фонду державного майна України по Хмельницькій області та Кам`янець-Подільською місцевою громадською організацією соціально-правового захисту «Матері і дитини» .
З викладеного, договір №1920 оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що належить до державної власності від 22.09.2017 року, на підставі якого відповідач користувався нежитловим приміщенням загальною площею 96,5 кв.м., яке розміщене за адресою: вул АДРЕСА_3 Вокзальна, 95, м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька область, припинив свою дію шляхом його розірвання за рішенням суду.
Згідно із статтею 785 ЦК України, у разі припинення договору найму наймач зобов`язаний негайно повернути наймодавцеві річ у стані, в якому вона була одержана, з урахуванням нормального зносу, або у стані, який було обумовлено в договорі.
Аналогічно статтею 27 ЗУ Про оренду державного та комунального майна передбачено, що у разі розірвання договору оренди, закінчення строку його дії та відмови від його продовження або банкрутства орендаря він зобов`язаний повернути орендодавцеві об`єкт оренди на умовах, зазначених у договорі оренди.
У п. 10. 8. договору регламентовано, що у разі припинення або розірвання цього договору майно протягом трьох робочих днів повертається орендарем балансоутримувачу.
Згідно ст. 193 ГК України, суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.
Відповідно до ст. 526 ЦК України, зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог вказаного кодексу. Частиною 1 ст. 530 ЦК України передбачено, що якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Статтею 795 Цивільного Кодексу України визначено, що повернення наймачем предмета договору найму будівлі або іншої капітальної споруди (її частини) оформляється відповідним документом (актом), який підписується сторонами договору.
Проте, матеріалами справи стверджується та не спростовано учасниками судового розгляду, що, не зважаючи на припинення дії договору оренди та вимоги позивача, відповідачем не повернуто орендоване майно - нежитлові приміщення, реєстровий номер 33689922.5.АААААЖ710 (далі - майно), загальною площею 96,5 кв.м., яке розміщене за адресою: вул. Вокзальна, 95, м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300, що перебуває на балансі Хмельницької філії концерну "Військторгсервіс", тому господарський суд вважає позовні вимоги про виселення відповідача та повернення переданого за договором оренди згідно акту прийому-передачі орендованого майна обґрунтованими, заявленими відповідно до приписів чинного законодавства та такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі.
Витрати по сплаті судового збору, у зв`язку з задоволенням позову, покладаються на відповідача.
Керуючись ст.ст. 2, 20, 24, 73, 74, 129, 232, 237, 238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, суд
ВИРІШИВ:
позов регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області, м. Хмельницький до Кам`янець-Подільської місцевої громадської організації соціально-правового захисту "Матері і дитини", м. Кам`янець-Подільський Хмельницької області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Вінницька філія Концерну "Військторгсервіс", м. Вінниця, про виселення з нежитлового приміщення загальною площею 96,5 кв.м., яке розміщене за адресою: вул. Вокзальна, 95, м. Кам`янець-Подільський, Хмельницька область, та передання по акту приймання-передавання балансоутримувачу, задовольнити.
Виселити Кам`янець-Подільську місцеву громадську організацію соціально-правового захисту Матері і дитини (32300, Хмельницька область, м. Кам`янець-Подільський, вул. Драй-Хмари, 48, код 33561627) з нежитлового приміщення загальною площею 96,5 кв.м., яке розміщене за адресою: вул. АДРЕСА_2 , 32300, на другому поверсі житлового будинку, що перебуває на балансі Вінницької філії Концерну Військторгсервіс , та передати орендоване майно по акту приймання-передавання балансоутримувачу - Вінницькій філії Концерну Військторгсервіс (21009, м. Вінниця, вул. Ширшова, 16, код 35123573).
Видати наказ.
Стягнути з Кам`янець-Подільської місцевої громадської організації соціально-правового захисту Матері і дитини (32300, Хмельницька область, м. Кам`янець-Подільський, вул. Драй-Хмари, 48, код 33561627) на користь Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області (29013, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, код 02898152) судовий збір в розмірі 1921, 00 грн. (одна тисяча дев`ятсот двадцять одна грн. 00 коп.) (одержувач: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області, банк одержувача: ДКСУ м. Київ, МФО 820172, р/р 35210097016420, код 02898152).
Видати наказ.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів до Північно-західного апеляційного господарського суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Повне судове рішення складено 05.06.2019 року
Суддя М.В. Музика
Веб-адреса рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/.
Віддрук. у 4 прим.: 1 - до справи; 2 - позивачу (29013, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75) - рек. з пов. про вручення; 3 - відповідачу (32300, Хмельницька область, Кам`янець-Подільський, вул. Драй-Хмари, 48) - рек. з пов. про вручення; 4 - третій особі (21009, м. Вінниця, вул. Ширшова, буд. 16) - рек. з пов. про вруч.
Суд | Господарський суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2019 |
Оприлюднено | 05.06.2019 |
Номер документу | 82190864 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Хмельницької області
Музика М.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні