ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЗАПОРІЖЖЯ

УХВАЛА

1Справа № 335/5870/19 2/335/1938/2019

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 травня 2019 року суддя Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя Воробйов А.В., ознайомившись із матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства „ Страхова компанія „ Арсенал Страхування» , третя особа командитне товариство „ ТОВ „ Запорізький автогенний завод» і компанія про відшкодування коштів, виплачених потерпілому в розмірах та обсязі згідно з обов`язками страховика як сторони договору обов`язкового страхування цивільно - правової відповідальності ,-

ВСТАНОВИВ:

До Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя надійшла позовна заява ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Приватного акціонерного товариства „ Страхова компанія „ Арсенал Страхування» (м.Київ, вул. Борщагівська, 154), третя особа командитне товариство „ ТОВ „ Запорізький автогенний завод» і компанія (м.Запоріжжя, вул. Іванова, 20) про відшкодування коштів, виплачених потерпілому в розмірах та обсязі згідно з обов`язками страховика як сторони договору обов`язкового страхування цивільно- правової відповідальності.

Позовна заява відповідає вимогам статей 175-177 Цивільного процесуального кодексу (далі - ЦПК) України. Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Позовна заява подана з додержанням правил підсудності.

З наведених підстав доходжу висновку про можливість прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі.

Позовну заяву слід розглядати за правилами загального позовного провадження.

Відповідно до ч. 1 ст. 189 ЦПК України у справі необхідно розпочати підготовче провадження та призначити підготовче судове засідання.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 19, 175, 177, 187, 189, 190, п.п. 11 п. 1 Перехідних положень ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства „ Страхова компанія „ Арсенал Страхування» , третя особа командитне товариство „ ТОВ „ Запорізький автогенний завод» і компанія про відшкодування коштів, виплачених потерпілому в розмірах та обсязі згідно з обов`язками страховика як сторони договору обов`язкового страхування цивільно - правової відповідальності та відкрити провадження у справі.

Розгляд справи проводити в порядку загального позовного провадження.

Розпочати у справі підготовче провадження та призначити підготовче судове засідання на 07 серпня 2019 року на 16-00 год . в приміщенні Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.

Запропонувати відповідачу протягом 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі подати за формою, передбаченою ст.178 ЦПК України , у порядку, встановленому ст.191 ЦПК України , до суду відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, з одночасним направленням його копії та копій доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Роз`яснити відповідачу, що відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.

Запропонувати третій особі, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, протягом 10 днів з дня отримання даної ухвали подати у порядку, встановленому ст.192 ЦПК України , письмові пояснення щодо позову, які мають відповідати вимогам частини третьої п`ятої ст.178 ЦПК України .

Встановити третій особі, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, строк в п`ять днів з дня отримання ними відзиву на позовну заяву для подання у порядку, встановленому ст.192 ЦПК України , письмових пояснень на відзив, які мають відповідати вимогам частини третьої п`ятої ст.178 ЦПК України .

Встановити позивачу строк в п`ять днів з дня отримання ним відзиву на позовну заяву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої п`ятої ст.178 ЦПК України , копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу строк в п`ять днів з дня отримання ним відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої п`ятої ст.178 ЦПК України , копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Роз`яснити учасникам справи, що позивач, особи, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб, повинні подати докази разом з поданням позовної заяви. Відповідач, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, повинні подати суду докази разом з поданням відзиву або письмових пояснень.

Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України http://og.zp.court.gov.ua/sud0818/gromadyanam/csz/.

Копію ухвали надіслати учасникам справи для відома та виконання.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо мотивів порушення правил підсудності в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Апеляційного суду Запорізької області протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.В.Воробйов

Дата ухвалення рішення 28.05.2019
Оприлюднено 06.06.2019

Судовий реєстр по справі 335/5870/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 21.12.2020 Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя Цивільне
Ухвала від 07.08.2019 Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя Цивільне
Ухвала від 07.08.2019 Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя Цивільне
Ухвала від 28.05.2019 Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 335/5870/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону