ДОВГИНЦІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРИВОГО РОГУ

УХВАЛА

Справа № 211/2758/19

Провадження № 2/211/1473/19

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

07 червня 2019 року Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі судді Ніколенко Д.М., розглядаючи позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є спільною власністю подружжя, -

встановив:

Позивач ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) звернулася до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ) та просить суд виділити у власність їй 3/4 частини, а відповідачу 1/4 частину нерухомого майна - квартири АДРЕСА_2 , квартири АДРЕСА_3 та будинку АДРЕСА_4 , посилаючись на факт придбання спірного майна в період шлюбу за спільні сімейні кошти подружжя.

Дослідивши матеріали позову, суд дійшов до наступних висновків.

Ухвалою суду від 27 травня 2019 року позов залишено без руху для усунення недоліків - для можливості реалізації позивачем своїх прав у суді через представника, надання ордеру або довіреності, що підтверджують повноваження ОСОБА_3 саме як адвоката, а за відсутності зазначеного, надання позовної заяви, підписаної позивачем.

07 червня 2019 року до суду надійшла уточнена позовна заява за підписом позивача ОСОБА_1 .

Разом з тим, частиною 5 статті 177 ЦПК України визначено обов`язок позивача додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази - позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Згідно частини 2 статті 95 ЦПК України, письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не визначено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.

Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством.. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення (частини четверта, п`ята статті 95 ЦПК України).

Як вбачається з матеріалів позову, відповідність копій письмових доказів оригіналам підтверджено підписом представника позивача ОСОБА_3 , яка відповідно до положень частини сьомої статей 15, 62 ЦПК України, пп. 11 п.16-1 Розділу XV Перехідні положення Конституції України, та статті 131 2 Конституції України, не має повноважень на це з огляду на матеріали позову.

Тому позивачу слід надати копії письмових доказів із підтвердженням їх відповідності оригіналам, які знаходяться у неї, за своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

Згідно частини першої статті 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху (частина друга статті 185 ЦПК України).

Враховуючи викладене, вважаю, що позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є спільною власністю подружжя, слід залишити без руху та надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків повідомивши, що відповідно до частини третьої статті 185 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, …, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Керуючись ст.ст. 175, 177, 185 ЦПК України, -

постановив:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є спільною власністю подружжя - залишити без руху, надати позивачу строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Д.М.Ніколенко

Дата ухвалення рішення 07.06.2019
Оприлюднено 10.06.2019

Судовий реєстр по справі 211/2758/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 09.10.2019 Довгинцівський районний суд м.Кривого Рогу Цивільне
Ухвала від 05.08.2019 Довгинцівський районний суд м.Кривого Рогу Цивільне
Ухвала від 08.07.2019 Довгинцівський районний суд м.Кривого Рогу Цивільне
Ухвала від 07.06.2019 Довгинцівський районний суд м.Кривого Рогу Цивільне
Ухвала від 27.05.2019 Довгинцівський районний суд м.Кривого Рогу Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 211/2758/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону