Рішення
від 10.06.2019 по справі 911/901/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

"10" червня 2019 р. Справа № 911/901/19

Господарський суд Київської області у складі судді Сокуренко Л.В.,

дослідивши матеріали справи

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Калинівка Девелопмент Ентерпрайз до Фізичної особи-підприємця Крикун Оксани Володимирівни простягнення 19 022,31 грн.

Без виклику учасників судового процесу;

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Товариство з обмеженою відповідальністю Калинівка Девелопмент Ентерпрайз звернулося до Господарського суду Київської області з позовною заявою до Фізичної особи-підприємця Крикун Оксани Володимирівни про стягнення 19 022,31 грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що Фізичною особою-підприємцем Крикун Оксаною Володимирівною було порушено зобов`язання щодо належного виконання умов договору оренди № 10/04/2017 від 10.04.2017 в частині здійснення оплати орендних платежів та компенсації комунальних витрат, у зв`язку із чим, у відповідача утворилась заборгованість з орендної плати у розмірі 9 360,00 грн., а також заборгованість з компенсації витрат за комунальні послуги у загальному розмірі 9662,31 грн.

Ухвалою суду від 09.04.2019 було відкрито провадження у справі № 911/901/19. Приймаючи до уваги малозначність справи в розумінні частини 5 статті 12 Господарського процесуального кодексу України, враховуючи ціну позову, характер спірних правовідносин та предмет доказування, господарським судом вирішено розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін, у зв`язку з чим надано відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву, а позивачу - для подання відповіді на відзив.

Частиною 5 статті 176 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що ухвала про відкриття провадження у справі надсилається учасникам справи, а також іншим особам, якщо від них витребовуються докази, в порядку, встановленому статтею 242 цього Кодексу, та з додержанням вимог частини четвертої статті 120 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 6 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України у випадку розгляду справи за матеріалами в паперовій формі судові рішення надсилаються в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Згідно з ч. 4 ст. 89 Цивільного кодексу України відомості про місцезнаходження юридичної особи вносяться до Єдиного державного реєстру.

За приписами частини 1 статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" Єдиний державний реєстр створюється з метою забезпечення державних органів та органів місцевого самоврядування, а також учасників цивільного обороту достовірною інформацією про юридичних осіб, громадські формування, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців з Єдиного державного реєстру.

Так, з метою повідомлення відповідача про розгляд справи судом та про його право подати відзив на позовну заяву, на виконання приписів Господарського процесуального кодексу України, ухвала суду про відкриття провадження у справі від 09.04.2019 була направлена судом рекомендованим листом з повідомленням про вручення на адресу місцезнаходження відповідача, зазначену в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме: 08132 , Київська обл., м. Вишневе, вул. Жовтнева, буд. 14, кв. 55.

Зазначене поштове відправлення було вручено адресату 22.04.2019, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення, яке міститься у матеріалах справи.

Згідно з ч. 6 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України днем вручення судового рішення є: 1) день вручення судового рішення під розписку; 2) день отримання судом повідомлення про доставлення копії судового рішення на офіційну електронну адресу особи; 3) день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про вручення судового рішення; 4) день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, повідомленою цією особою суду; 5) день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

Відтак, в силу положення пункту 5 частини 6 статті 242 Господарського суду Київської області, день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про вручення судового рішення, вважається днем вручення відповідачу ухвали суду про відкриття провадження у справі.

У даному випадку судом також враховано, що за приписами частини 1 статті 9 Господарського процесуального кодексу України ніхто не може бути позбавлений права на інформацію про дату, час і місце розгляду своєї справи або обмежений у праві отримання в суді усної або письмової інформації про результати розгляду його судової справи. Будь-яка особа, яка не є учасником справи, має право на доступ до судових рішень у порядку, встановленому законом.

Відповідно до частини 2 статті 2 Закону України "Про доступ до судових рішень" усі судові рішення є відкритими та підлягають оприлюдненню в електронній формі не пізніше наступного дня після їх виготовлення і підписання.

Згідно з ч. ч. 1, 2 ст. 3 Закону України "Про доступ до судових рішень" для доступу до судових рішень судів загальної юрисдикції Державна судова адміністрація України забезпечує ведення Єдиного державного реєстру судових рішень. Єдиний державний реєстр судових рішень - автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.

Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України (ч. 1 ст. 4 Закону України "Про доступ до судових рішень").

Враховуючи наведене, господарський суд зазначає, що відповідач не був позбавлений права та можливості ознайомитись, зокрема, з ухвалою про відкриття провадження у справі від 09.04.2019 у Єдиному державному реєстрі судових рішень ( www.reyestr.court.gov.ua ).

Згідно з ч. 2 ст. 178 Господарського процесуального кодексу України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Приймаючи до уваги, що відповідач у строк, встановлений частиною 1 статті 251 Господарського процесуального кодексу України, не подав до суду відзив на позов, а відтак не скористався наданими йому процесуальними правами, за висновками суду, у матеріалах справи достатньо документів, які мають значення для правильного вирішення спору, внаслідок чого справа може бути розглянута за наявними у ній документами відповідно до частини 2 статті 178 Господарського процесуального кодексу України.

Згідно з частиною 4 статті 240 Господарського процесуального кодексу України у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи суд підписує рішення без його проголошення.

Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши надані суду докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Господарський суд Київської області, -

ВСТАНОВИВ:

10.04.2017 між Товариством з обмеженою відповідальністю Калинівка Девелопмент Ентерпрайз (далі - орендодавець, позивач) та Фізичною особою-підприємцем Крикун Оксаною Володимирівною (далі - орендар, відповідач) був укладений договір оренди № 10/04/2017 (далі - договір).

Пунктами 1.1 та 1.2 зазначеного правочину сторони узгодили, що орендодавець передає, а орендар приймає в тимчасове платне користування нежитлове приміщення Будівля механізатора літера А, кімната № 8 загальною площею 39,0 кв.м. (надалі - об`єкт оренди), розташований за адресою: м. Вишневе, вул. Святошинська, 28. Об`єкт оренди належить орендодавцю на праві власності. Одночасно з об`єктом оренди орендарю надається право користування земельною ділянкою, на якій знаходиться об`єкт оренди, а також земельною ділянкою, яка прилягає до об`єкту оренди, у розмірі, необхідному для досягнення мети оренди.

Матеріалами справи підтверджується, що 10.04.2017 Товариство з обмеженою відповідальністю Калинівка Девелопмент Ентерпрайз , як орендодавець, передало, а Фізична особа-підприємець Крикун Оксана Володимирівна, як орендар, прийняла в тимчасове платне користування об`єкт оренди - нежитлове приміщення будівля механізатора літера А кімната № 8 загальною площею 39,0 кв.м., розташоване за адресою: м. Вишневе, вул. Святошинська, 28.

Акт прийому-передачі об`єкта оренди від 10.04.2017 підписаний сторонами та скріплений печатками є додатком до договору, копія якого долучена до матеріалів справи.

Відповідно до пунктів 3.1 - 3.3, 3.5 договору, розмір орендної плати за користування об`єктом оренди складає 120.00 грн. (сто двадцять гривень) в місяць за один кв-м., у тому числі ПДВ. Орендна плата складається з плати за користування об`єктом оренди та плати за користування земельною ділянкою.

Орендна плата підлягає обов`язковій індексації (зміні в односторонньому порядку) у разі зміни цін, тарифів, інших показників, що впливають на розмір орендної плати, а саме: змін у встановленому чинним законодавством порядку обчислення орендної плати за землю або розміру орендної плати за землю, введення/зміни розміру податку на нерухомість, зміни вартості газопостачання, тощо, про що орендодавець повідомляє орендаря письмово. У разі зміни цін, тарифів, ставок податків, розміру орендної плати за землю та інших показників, що впливають на розмір орендної плати, здійснюється відповідний перерахунок орендної плати, починаючи з дня вступу в силу нових цін, тарифів, податків, інших показників, що впливають на розмір орендної плати.

До розміру орендної плати не включається вартість користування електроенергією, вартість реактивної потужності енергії, вартість обслуговування електричних і розподільних мереж і обладнання, вартість користування водою, опаленням, мережами каналізації, та іншими комунальними послугами, а також охорону об`єкту оренди, користування телефонними номерами; ці послуги, в разі їх споживання, сплачуються орендарем окремо відповідно до рахунків, виставлених орендодавцем або відповідними комунальними службами (в разі укладення відповідних договорів). До розміру орендної плати не входить також вартість вивезення сміття, оскільки ці питання можуть регулюватися окремим договором між сторонами.

Орендна плата за користування об`єктом оренди та інші платежі, які підлягають сплаті відповідно до п. п. 3.1, 3.2 даного договору, нараховуються, починаючи з дати підписання сторонами Акту прийому-передачі.

На суму орендної плати, визначеної згідно з п. 3.1. договору, орендодавець виставляє рахунок-фактуру до 05 числа поточного місяця, а на суму інших платежів - до 05 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Як встановлено судом та підтверджується матеріалами справи, позивачем складено та надано відповідачу, а відповідачем, в свою чергу, підписано наступні акти:

за оренду: акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) № 247 від 30.06.2018 на суму 4 680,00 грн; акт здачі-прийняття робіт (надання послуг ) № 474 від 31.12.2018 на суму 4 680,00 грн.;

щодо компенсації витрат з електроенергії, водопостачання та водовідведення, а також теплопостачання: акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) № 38 від 31.01.2018 на суму 2 153,92 грн.; акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) № 103 від 28.02.2018 на суму 2 403,12 грн.; акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) № 195 від 30.04.2018 на суму 383,51 грн.; акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) № 196 від 30.04.2018 на суму 13,85 грн; акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) № 267 від 30.06.2018 на суму 232,66 грн; акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) № 268 від 30.06.2018 на суму 13,85 грн; акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) №440 від 31.12.2017 на суму 1 797,89 грн.; акт здачі-прийняття робіт (надання послуг ) № 478 від 31.12.2018 на суму 1 892,38 грн.; акт здачі-прийняття робіт (надання послуг ) № 479 від 31.12.2018 на суму 771,13 грн.

Зазначені акти з боку відповідача підписані та скріплені печаткою без будь-яких зауважень та заперечень.

Відповідно до п. 4.2.2 договору, орендар зобов`язаний своєчасно і в повному обсязі сплачувати орендну плату та інші платежі, які підлягають сплаті відповідно до п. 3.2. даного договору.

Орендна плата за поточний місяць сплачується орендарем до 05 числа поточного місяця, плата за користування електроенергією сплачується орендарем протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту отримання рахунка-фактури(п. 3.4 договору).

Матеріалами справи підтверджується, що позивачем оформлено та направлено на адресу відповідача рахунки № 27 від 31.01.2018 на суму 2 153,92 грн., № 93 від 28.02.2018 на суму 2 403,12 грн., № 185 від 30.04.2018 на суму 383,51 грн., № 186 від 30.04.2018 на суму 13,85 грн.,№ 237 від 30.06.2018 на суму 4 680,00 грн., № 257 від 30.06.2018 на суму 232,66 грн., № 258 від 30.06.2018 на суму 13,85 грн., № 418 від 31.12.2017 на суму 1 797,89 грн., № 464 від 31.12.2018 на суму 4 680,00 грн., № 468 від 31.12.2018 на суму 1 892,38 грн. та № 469 від 31.12.2018 на суму 771,13 грн. разом із вимогою про сплату заборгованості (докази направлення наявні у матеріалах справи).

Договір набуває чинності з моменту його підписання уповноваженими представниками сторін та діє до 31 грудня 2017 року включно. Строк оренди - з дати приймання передачі сторонами об`єкту оренди до 31 грудня 2017 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 764 Цивільного кодексу України, якщо наймач продовжує користуватися майном після закінчення строку договору найму, то, за відсутності заперечень наймодавця протягом одного місяця, договір вважається поновленим на строк, який був раніше встановлений договором.

Наразі суд зазначає, що оскільки протягом одного місяця після закінчення строку дії договору оренди, ні від позивача, ні від відповідача не було заяви про припинення договору оренди (протилежного матеріали справи не свідчать), а також враховуючи те, що відповідач фактично продовжував користуватися об`єктом оренди, в порядку ст. 764 Цивільного кодексу України договір оренди № 10/04/2017 був продовжений на той самий строк та на тих самих умовах, які були передбачені договором.

З огляду на встановлений ст.204 Цивільного кодексу України принцип правомірності правочину, суд приймає до уваги договір оренди № 10/04/2017 від 10.07.2017, як належну підставу, у розумінні норм ст.11 названого Кодексу України, для виникнення у позивача та відповідача взаємних цивільних прав та обов`язків.

Дослідивши зміст укладеного між сторонами договору, суд дійшов висновку, що даний правочин за своєю правовою природою є договором оренди майна.

Частина 1 статті 193 Господарського кодексу України встановлює, що суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться і до виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Частиною 2 статті 193 Господарського кодексу України визначено, що кожна сторона повинна вжити усіх заходів, необхідних для належного виконання нею зобов`язання, враховуючи інтереси другої сторони та забезпечення загальногосподарського інтересу. Порушення зобов`язань є підставою для застосування господарських санкцій, передбачених цим Кодексом, іншими законами або договором.

До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до статей 525, 526 Цивільного кодексу України зобов`язання має виконуватись належним чином, відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту та інших вимог, що звичайно ставляться, одностороння відмова від виконання зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Згідно зі статтею 629 Цивільного кодексу України, договір є обов`язковим до виконання сторонами.

Відповідно до ст. 793 Цивільного кодексу України, договір найму будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) укладається у письмовій формі.

Частиною 1 статті ст. 795 Цивільного кодексу України передбачено, що передання наймачеві будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) оформляється відповідним документом (актом), який підписується сторонами договору. З цього моменту починається обчислення строку договору найму, якщо інше не встановлено договором.

Як вже було встановлено судом вище, 10.04.2017 Товариство з обмеженою відповідальністю Калинівка Девелопмент Ентерпрайз , як орендодавець, передало, а Фізична особа-підприємець Крикун Оксана Володимирівна, як орендар, прийняла в тимчасове платне користування об`єкт оренди - нежитлове приміщення будівля механізатора літера А кімната № 8 загальною площею 39,0 кв.м., розташоване за адресою: м. Вишневе, вуя. Святошинська, 28. Отже позивачем були виконані свої зобов`язання за договором належним чином.

За умовами ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Умовою виконання зобов`язання - є строк (термін) його виконання. Дотримання строку виконання є одним із критеріїв належного виконання зобов`язання, оскільки прострочення є одним із проявів порушення зобов`язання. Строк (термін) виконання зобов`язання за загальним правилом, узгоджується сторонами в договорі.

Відповідно до ст. 797 Цивільного кодексу України, плата, яка справляється з наймача будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини), складається з плати за користування нею і плати за користування земельною ділянкою.

Відповідно до п. 4.2.2 договору, орендар зобов`язаний своєчасно і в повному обсязі сплачувати орендну плату та інші платежі, які підлягають сплаті відповідно до п. 3.2. даного договору.

Орендна плата за поточний місяць сплачується орендарем до 05 числа поточного місяця, плата за користування електроенергією сплачується орендарем протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту отримання рахунка-фактури(п. 3.4 договору).

Враховуючи встановлені вище судом обставини направлення позивачем відповідачу рахунків на оплату в строки, обумовлені договром, господарський суд вважає, що строк виконання відповідачем своїх грошових зобов`язань щодо сплати орендної плати у сумі 9 360,00 грн., а також компенсації витрат з електроенергії, водопостачання, водовідведення, теплопостачання у сумі 9 662,31 грн. є таким, що настав.

В свою чергу, відповідачем орендні платежі у сумі 9 360,00 грн. не сплачені та витрати з електроенергії, водопостачання та водовідведення, а також теплопостачання у загальній сумі 9 662,31 грн. не компенсовані. Доказів протилежного до суду не представлено.

Відповідно до статті 193 Господарського кодексу України, суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.

Згідно із статтями 525, 526 Цивільного кодексу України зобов`язання має виконуватись належним чином, відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту та інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від виконання зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Частиною 1 ст. 625 Цивільного кодексу України визначено, що боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання.

Згідно з ч. 1 ст. 612 Цивільного кодексу України, боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Відповідно до ч. ч. 1, 3 ст. 74 Господарського процесуального кодексу України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.

Відповідно до ст. ст. 76, 77 Господарського процесуального кодексу України, належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Таким чином, зважаючи на встановлені факти та вимоги вищезазначених правових норм, а також враховуючи, що відповідач в установленому порядку обставини, які повідомлені позивачем, не спростував та належних доказів на заперечення відомостей повідомлених позивачем не надав, господарський суд приходить до висновку, що позовні вимоги в частині стягнення суми основного боргу нормативно та документально доведені, а тому підлягають задоволенню повністю в сумі 19 022,31 грн.

Приймаючи до уваги висновки суду про повне задоволення позовних вимог, з відповідача на користь позивача підлягає стягненню судовий збір в сумі 1 921,00 грн.

Керуючись ст.ст. 74, 76-80, 129, 236 - 240 Господарського процесуального кодексу України, суд

В И Р І Ш И В:

1. Позовні вимоги задовольнити повністю.

2. Стягнути з Фізичної особи-підприємця Крикун Оксани Володимирівни (місцезнаходження: АДРЕСА_2 ; ІПН НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю Калинівка Девелопмент Ентерпрайз (місцезнаходження: 08660, Київська обл., Васильківський р-н, с. Ксаверівка, Центральний майдан, 4; код ЄДРПОУ 35584015) 9 360,00 грн. орендної плати, 2 508,55 грн. витрат за електроенергію, 7 126,06 грн. витрат з теплопостачання, 27,70 грн. витрат з водопостачання та водовідведення та 1 921,00 грн. судового збору.

3. Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

4. У разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

5. Згідно з п.п. 17.5 пункту 17 розділу ХІ "Перехідні положення" Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України від 03.10.2017 №2147-VIII до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга на рішення суду подається до апеляційного господарського суду через відповідний місцевий господарський суд за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Суддя Л.В. Сокуренко

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення10.06.2019
Оприлюднено11.06.2019
Номер документу82293422
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/901/19

Судовий наказ від 05.07.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Сокуренко Л.В.

Рішення від 10.06.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Сокуренко Л.В.

Ухвала від 09.04.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Сокуренко Л.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні