КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
10 червня 2019 року м. Київ № 320/2432/19
Суддя Київського окружного адміністративного суду Кушнова А.О., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "ЮКА-Агроснабінвест" до Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
в с т а н о в и в:
До Київського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮКА-Агроснабінвест" з позовом до Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення ГУ ДФС у Київській області №0002511411 від 22.02.2019.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 20.05.2019 позовну заяву залишено без руху та встановлено позивачу десятиденний строк з дня отримання копії ухвали суду, протягом якого позивачу необхідно було усунути недоліки позовної заяви, а саме: надати докази сплати судового збору у розмірі 3977,75 грн. за подання даного адміністративного позову (оригінал платіжного документу); надати документи, які підтверджують статус позивача як юридичної особи (витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на позивача).
03.06.2019 на адресу суду від позивача надійшла заява про усунення недоліків позовної заяви, до якої додані платіжне доручення від 30.05.2019 №491 про сплату судового збору на суму 3977,75 грн. та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на позивача.
Отже, позивач виконав вимоги ухвали суду від 20.05.2019 та усунув недоліки позовної заяви у повному обсязі.
Спір виник із публічно-правових відносин та відповідно до статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду у порядку адміністративного судочинства.
Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161 та 172 Кодексу адміністративного судочинства України, та подана з дотриманням правил підсудності особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України, немає.
Відповідно до положень статті 12 Кодексу адміністративного судочинства України справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.
Згідно з частиною 1 статті 179 Кодексу адміністративного судочинства України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.
Визнавши подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі, керуючись статтями 171, 243 та 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
у х в а л и в:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
Справа буде розглядатися одноособово суддею Кушновою А.О. за правилами загального позовного провадження.
2. Розпочати підготовку справи до судового розгляду.
3. Призначити підготовче засідання на 09 липня 2019 року о 11.00 год.
Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під`їзд, 10-й поверх).
4. Витребувати докази від позивача:
- копію Статуту;
- копії дозвільних документів на господарську діяльність;
- копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, яким здійснювалось перевезення товару;
- копію штатного розпису позивача за період, за який була проведена перевірка;
- копії документів, які підтверджують наявність власних або орендованих виробничих, складських приміщень, обладнання для здійснення діяльності з перероблення сої;
- докази використання придбаного товару в господарській діяльності (документи, що підтверджують переробку сировини та реалізацію виробленої продукції);
- детальні письмові пояснення про здійснення перевезення товару, відомості про особу, яка приймала товарно-матеріальні цінності, чи видавались довіреності на отримання товарно-матеріальних цінностей (журнал видачі довіреностей);
- письмові пояснення та докази щодо отриманого прибутку від купівлі та подальшого використання в господарській діяльності придбаного товару;
від відповідача:
- копії наказу, направлення на перевірку;
- податкову інформацію щодо контрагента позивача, ФГ "Бізнес Агро Холдинг" (код ЄДРПОУ 38857959), перевізника - ТОВ "ЛВДС-Транс" (код ЄДРПОУ 38992439), використану під час перевірки;
- копії додатків до акту перевірки від 01.02.2019 №78/10-36-14-11/39353652;
- копії запитів, направлених відповідачем в ході перевірки та отриманих відповідей.
5. Викликати для участі в підготовчому засіданні учасників справи (їх представників).
6. Запропонувати відповідачеві подати до суду відзив на позовну заяву протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. Роз`яснити відповідачеві, що відповідно до частин 3, 4 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України до відзиву мають бути додані документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин справа буде вирішена за наявними матеріалами.
7. Запропонувати позивачеві протягом п`яти днів з дня отримання відзиву на позовну заяву подати до суду відповідь на відзив.
8. Запропонувати відповідачу подати до суду заперечення щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань та аргументів протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на відзив.
9. Роз`яснити учасникам справи про можливість отримання інформації по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/.
10. Копію ухвали суду надіслати (надати) учасникам справи (їх представникам).
Ухвала про відкриття провадження у справі набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена лише з підстав порушення судом правил підсудності до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення (підписання) ухвали.
Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII Перехідні положення Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Київський окружний адміністративний суд.
Суддя Кушнова А.О.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.06.2019 |
Оприлюднено | 13.06.2019 |
Номер документу | 82312278 |
Судочинство | Адміністративне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні