Ухвала
від 23.02.2010 по справі 04-05/41/21-63
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                                            У  Х  В  А  Л  А  

          

         23.02.10 р.                                                                                              № 04-05/41/21-63                                                                                                                                                                 

Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Гончарова С.А., розглянувши матеріали:

за позовом: Прокурора Червоногвардійського району м. Макіївки в інтересах держави в особі Макіївської міської ради, м. Макіївка

до відповідача: СПД ОСОБА_1, м. Макіївка

про зобов’язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку площею 0,0012 га по вул. Кільцевій в Червоногвардійському районі м. Макіївки

ВСТАНОВИВ:

Прокурор Червоногвардійського району м. Макіївки в інтересах держави в особі Макіївської міської ради звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до СПД ОСОБА_1 про зобов’язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку площею 0,0012 га по вул. Кільцевій в Червоногвардійському районі м. Макіївки.

Відповідно до п.2 ст. 57 ГПК України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують відправлення відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.  

Відповідно до ч. 2 ст. 36 ГПК України, письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії.

Як вбачається з огляду наданих суду документів, доказ про відправлення позовної заяви та доданих до неї документів відповідачу, а саме, фіскальний чек Укрпошти від 06.02.2010 року № 4982, наданий у копії, яка ніяким чином не засвідчена.

Таким чином, наведений фіскальний чек не може бути визнаний судом за належний доказ відправлення позовної заяви та доданих до неї документів відповідачу.

Крім того, прокурором в якості відповідача зазначено: СПД ОСОБА_1, тобто у позовній заяві не вказано повного найменування  відповідача.

Згідно з п.п. 2, 6 ст. 63  Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву та додані до неї документи без розгляду, якщо не подано доказів надсилання відповідачеві копії позовної заяви та якщо у позовній заяві  не вказано повного найменування сторін.

На підставі викладеного, к?еруючись ч. 2 ст. 36, п.п. 2 ст. 57, п.п. 2, 6 ст.63, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

У Х В А Л И В:

Повернути без? розгляду позовну заяву Прокурора Червоногвардійського району м. Макіївки в інтересах держави в особі Макіївської міської ради до СПД ОСОБА_1 про зобов’язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку площею 0,0012 га по вул. Кільцевій в Червоногвардійському районі м. Макіївки.

Додаток на адресу прокурора: позовний матеріал на 14-ти арк.

                  Суддя                                                                                                                        

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення23.02.2010
Оприлюднено29.03.2010
Номер документу8231274
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —04-05/41/21-63

Ухвала від 23.02.2010

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гончаров С.А.

Ухвала від 23.03.2009

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гончаров С.А.

Ухвала від 07.04.2008

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гончаров С.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні