Справа № 309/2314/18
Провадження № 2-о/309/139/18
У Х В А Л А
про виправлення описки у судовому рішенні
23 травня 2019 року м. Хуст
Хустський районний суд Закарпатської області
у складі: головуючого-судді Лук`янової О.В.
за участю: секретаря судового засідання Орос В.М.
розглянувши у судовому засіданні рішення Хустського районного суду Закарпатської області від 14 листопада 2018 року по цивільній справі за заявою заступника прокурора Закарпатської області в інтересах держави в особі Вільшанської сільської ради Хустського району Закарпатської області, заінтересовані особи: Вільшанський дитячий будинок-інтернат, ПАТ Комерційний інвестиційний банк , про визнання спадщини відумерлою,-
В С Т А Н О В И В:
14 листопада 2018 року по цивільній справі за заявою заступника прокурора Закарпатської області в інтересах держави в особі Вільшанської сільської ради Хустського району Закарпатської області, заінтересовані особи: Вільшанський дитячий будинок-інтернат, ПАТ Комерційний інвестиційний банк , про визнання спадщини відумерлою, - було винесено судове рішення.
Відповідно до ст.269 ЦПК України: суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Сторони у справі були повідомлені про час і місце засідання, але в судове засідання не з`явилися. Відповідно до ст.269 ЦПК України: неявка сторін не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
При постанові рішення суд припустився описки, а саме: невірно зазначив у другому абзаці резолютивної частини рішення дату народження померлої ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_1 , - замість вірного - ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Перевіривши матеріали справи, суд вважає за необхідне, відповідно до ст.269 ЦПК України, виправити описку, оскільки згідно свідоцтва про народження - дата народження померлої ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 , а судове рішення повинно бути викладено чітко, грамотно, не повинно містити у собі описок та арифметичних помилок.
Керуючись ст.ст.260-261,269,353-355 ЦПК України,-
У Х В А Л И В:
Виправити описку в рішенні суду від 14 листопада 2018 року по цивільній справі за заявою заступника прокурора Закарпатської області в інтересах держави в особі Вільшанської сільської ради Хустського району Закарпатської області, заінтересовані особи: Вільшанський дитячий будинок-інтернат, ПАТ Комерційний інвестиційний банк , про визнання спадщини відумерлою, виклавши 2-й абзац резолютивної частини рішення суду у наступній редакції:
- Визнати відумерлою спадщиною майно, а саме - грошові кошти у розмірі 26613грн.91коп., які залишилися на рахунку № НОМЕР_1 Хустського відділення ПАТ Комерційний інвестиційний банк після смерті ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_4 , та передати їх у власність територіальної громади Вільшанської сільської ради Хустського району Закарпатської області /розрахунковий рахунок НОМЕР_2 , код в ЄДРПОУ 04349998, МФО 812016/. .
Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та /або/ обов`язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу суду повністю або частково - у відповідності до п.п.15.5 п.15 розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України в новій редакції, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, - до Закарпатського апеляційного суду через Хустський районний суд протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду або у разі розгляду справи /вирішення питання/ без повідомлення /виклику/ учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складання повного тексту ухвали суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Суддя Хустського
районого суду: підпис: ОСОБА_2 .
Ухвала набрала законної сили 11 червня 2019 року.
Суддя Хустського
районного суду: Лук`янова О.В.
Суд | Хустський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 23.05.2019 |
Оприлюднено | 14.06.2019 |
Номер документу | 82382342 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Хустський районний суд Закарпатської області
Лук'янова О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні