Для доступу до отримання ШІ аналізу судового документа необхідно зареєструватися або увійти в систему.
РеєстраціяУхвала
(постановлена в порядку ч. 4 ст. 371КПК)
12 червня 2019 року
м. Київ
справа № 761/11632/17
провадження № 51-9758км18
Верховний Суд колегією суддів Другої судової палати
Касаційного кримінального суду у складі:
головуючого ОСОБА_1 ,
суддів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
за участю:
секретаря судового засідання ОСОБА_4 ,
прокурора ОСОБА_5 ,
розглянув у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу прокурора, який брав участь у розгляді кримінального провадження в суді апеляційної інстанції, на ухвалу Апеляційного суду міста Києва від 28 серпня 2018 року у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017100100002627, за обвинуваченням ОСОБА_6
встановив:
У даному касаційному провадженні судовий розгляд було призначено на 12червня 2019 року на 10 годину.
Водночас з матеріалів кримінального провадження вбачається, що після закінчення підготовки та призначення касаційного розгляду на адресу суду, надійшло рекомендоване повідомлення про те, що поштове відправлення з інформацією про дату і час касаційного розгляду засуджений ОСОБА_6 не отримав на зазначену у матеріалах кримінального провадження адресу: АДРЕСА_1 та воно повернулося із поштового відділення у зв`язку з тим що вказаний адресат відсутній.
Окрім того, у телефонній розмові захисник засудженого ОСОБА_6 адвокат ОСОБА_7 повідомив про те, що в нього відсутній зв`язок із його підзахисним та місце перебування останнього йому невідоме.
За таких обставин колегія суддів ставить на обговорення питання про відкладення касаційного розгляду на іншу дату для вжиття заходів для належного повідомлення засудженого, в тому числі шляхом розміщення інформації про дату і час наступного касаційного розгляду на офіційному веб-сайті Верховного Суду, з метою запобігання порушенню його права на захист та забезпечення рівних можливостей учасників судового провадження на доступ до правосуддя.
Заслухавши прокурора, який не заперечував проти відкладення касаційного розгляду на іншу дату для належного повідомлення засудженого ОСОБА_6 колегія суддів вважає за необхідне відкласти касаційний розгляд на іншу дату.
Керуючись ч. 4 ст. 371, ст. 434, Верховний Суд
постановив:
Відкласти розгляд кримінального провадження щодо ОСОБА_6 на 10 годину 17 липня 2019 року, про що повідомити учасників судового провадження, в тому числі шляхом розміщення інформації про дату і час наступного касаційного розгляду на офіційному веб-сайті Верховного Суду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді:
ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3
Суд | Західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 12.06.2019 |
Оприлюднено | 16.02.2023 |
Номер документу | 82420659 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Матієк Тетяна Василівна
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Матієк Тетяна Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні