Провадження №2/263/1066/2019
Справа №263/1567/19
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
14 червня 2019 року Жовтневий районний суд м. Маріуполя Донецької області у складі головуючого судді Соловйова О.Л., при секретарі Лопатнюк К.О., за участю представника позивача адвоката Ступака Д.Д., позивача ОСОБА_1 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Маріуполі цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зміну способу стягнення аліментів на утримання дитини,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Жовтневого районного суду міста Маріуполя перебуває цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зміну способу стягнення аліментів на утримання дитини.
У судовому засіданні позивач заявила клопотання про витребування з Державної прикордонної служби України відомостей щодо перетину кордону України відповідачем ОСОБА_2 з січня 2016 року по теперішній час, оскільки вона наполягає на тому, що відповідач працює за кордоном та регулярно виїжджає за межі України .
Представника позивача адвокат Ступак Д.Д. заперечував проти задоволення клопотання.
Вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що клопотання позивача про витребування доказів підлягає задоволенню з наступних підстав.
В силу ч.1 ст.76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень.
Відповідно до ст.77 ЦПК України суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.
В силу положень ч.1 ст.84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
В обґрунтування заявленого клопотання позивач посилається на те, що запитувана інформація має доказове значення, оскільки стосується предмету доказування у даній справі та витребовується з метою спростування або встановлення факту знаходження відповідача ОСОБА_2 на території України або поза її межами в період з січня 2016 року по 14 червня 2019 року.
Запитувана інформація не може бути отримана самостійно, оскільки зазначена інформація може бути надана лише за рішенням суду і захищена відповідно до Закону України Про інформацію .
Згідно із Законом України Про інформацію , інформація з обмеженим доступом є конфіденційна, таємна та службова. Конфіденційна інформація - це інформація про фізичну особу, а також інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб`єктів владних повноважень.
Зазначена інформація може бути надана лише за згодою особи, якої вона стосується, або на письмову вимогу суду.
Враховуючи викладене, беручи до уваги те, що інформація, яку просить витребувати сторона, має значення для розгляду справи, однак у сторони є складнощі з її отриманням, суд вважає за необхідне задовольнити заявлене клопотання та витребувати запитувану інформацію.
Керуючись ст.ст. 83, 84 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Клопотання позивача про витребування доказів - задовольнити.
Витребувати з Головного центру спеціальної обробки Державної прикордонної служби України витяг з наявною у базі даних інформацією щодо перетину державного кордону України ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНКОПП НОМЕР_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , (інші паспортні дані невідомі) за період часу з січня 2016 року по 14 червня 2019 року.
Копію ухвали надіслати на виконання Головному центру спеціальної обробки Державної прикордонної служби України (м.Київ, вул.Володимирська, 26).
Ухвала є обов`язковою для виконання.
Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.
Роз`яснити, що у разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
У разі неподання доказу з неповажних причин або неповідомлення про неможливість подання доказів, судом можуть бути застосовані наслідки, передбачені ч.10 ст.84 ЦПК України.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає.
Суддя О.Л. Соловйов
Суд | Жовтневий районний суд м.Маріуполя |
Дата ухвалення рішення | 14.06.2019 |
Оприлюднено | 19.06.2019 |
Номер документу | 82430198 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жовтневий районний суд м.Маріуполя
Соловйов О. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні