МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

УХВАЛА

УХВАЛА

Справа № 521/8692/19

Номер провадження:1-кс/521/3641/19

27 травня 2019 року м. Одеса

Слідчий суддя Малиновського районного суду м. Одеси Черевко С.П., при секретарі Валовій Д.С., за участю прокурора Полякова Р.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі клопотання слідчого СВ Малиновського ВП у м. Одесі ГУНП в Одеській області Колеснікова В.І., за кримінальним провадженням № 12018160470003151 від 10.09.2018 року, про тимчасовий доступ до речей і документів, -

ВСТАНОВИВ:

Досудовим розслідуванням встановлено, що згідно інформації з Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності № 135821006 від 29.08.2018, власником нежитлового приміщення офісу-магазину загальною площею 72,20 квадратних метри, розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , є ОСОБА_1 . Підставою для реєстрації права власності є Декларація про готовність об`єкта будівництва до експлуатації реконструкції без змін геометричних розмірів, № ОД 141182260785, яка містить в собі відомості, не відповідаючі дійсності, щодо підприємства, яке підготовлювала проект реконструкції, та експертної установи.

В ході подальшого досудового розслідування слідчим проведено огляд місця події в ході якого виявлено, що до нежитлового приміщення, розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , прилягає прибудова розмірами приблизно 7x4 метри, яка займає прилеглу територію до будинку, та розташована на відведеному фундаменті, чим обумовлена зміна розмірів приміщення та конструкції. Прибудова огороджена металевим парканом, та в прибудові відсутні вікна в віконних рамах.

Згідно довідки КП ЖКС Черьомушки за раніше зазначеною адресою розташовано квартиру 42,80 квадратних метри на першому поверсі будинку, та особовий рахунок за квартирою відкрито на особу ОСОБА_1 1963 р.н..

В даний час з метою повного всебічного та об`єктивного розслідування, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, з можливістю вилучення оригіналів документів, які перебувають у володінні, Комунальної установи Міська клінічна лікарня №10 ЄДРПОУ № 01999052 за юридичною та фактичною адресою установи: м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, буд. 61-А, а саме до оригіналів посадової інструкції лікаря- ОСОБА_1 за період з 01.01.2017 по 31.12.2018.

Прокурор підтримав клопотання слідчого, та вважав, за необхідне його задовольнити.

Відповідно до ч. 4 ст. 163 КПК України, неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання. Таким чином, будь яких перешкод для розгляду клопотання у слідчого судді не має.

Відповідно до ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у надані стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Під час розгляду клопотання слідчим суддею також встановлено, а слідчим доведено, що документи, які перебувають у володінні МКЛ №10 за адресою: м. Одеса, вул. Малиновського , буд. 61-А, самі по собі мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному проваджені, оскільки за їх допомогою можливо встановити обставини які підлягають доказуванню в кримінальному провадженні.

Відповідно до ч. 2 ст. 98 КПК України, вищевказані офіційні документи є речовими доказами, а саме: матеріальними об`єктами, які зберегли на собі сліди кримінального правопорушення та містять відомості, які можуть бути використані як докази фактів чи обставин, що встановлюються підчас кримінального провадження.

Таким чином, наявність тимчасового доступу до цих документів та їх вилучення надає можливість їх ретельного вивчення та проведення ряду слідчих дій.

На підставі викладеного, враховуючи викладені обставини, а також ту обставину, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що у володінні МКЛ №10 за адресою: м. Одеса, вул. Малиновського , буд. 61-А знаходяться документи, які мають суттєве значення для встановлення істини у кримінальному провадженні, в результаті чого необхідно отримати дозвіл на тимчасовий доступ до вказаної документації та можливість вилучити її.

Керуючись ст. 132, 159, 162, 163, 164, 165, 166 КПК України, слідчий суддя,

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого СВ Малиновського ВП в м.Одеси ГУНП в Одеській області Колеснікова В.І., про тимчасовий доступ до речей і документів, - задовольнити.

Надати старшому слідчому Слідчого відділу Малиновського відділу поліції в місті Одесі ГУ НП України в Одеській області Колеснікову Владиславу Ігоровичу, прокурору Одеської місцевої прокуратури №2 Полякову Роману Анатолійовичу або співробітникам оперативних підрозділів за їх дорученням, дозвіл на тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні Комунальної установи Міська клінічна лікарня №10 ЄДРПОУ 01999052, за юридичною адресою: місто Одеса, вулиця Маршала Малиновського, будинок 61-А, з можливістю вилучення оригіналі] документів, а саме:

- посадової інструкції лікаря-анастезіолога ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 за період 2017-2018 роки;

табелів урахування робочого часу лікаря-анастезіолога ОСОБА_1 за період з 01.01.2017 по 31.12.2018.

Працівник регіональної філії МКЛ №10 , зобов`язаний надати тимчасовий доступ до зазначених в ухвалі слідчого судді документів.

Строк дії ухвали слідчого судді становить 30 (тридцять днів) і обчислюється з моменту її оголошення, тобто з 27.05.2019 року. Ухвала слідчого судді припиняє свою дію 27.06.2019 року.

Роз`яснити особі у володінні якої знаходяться вказані документи, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала слідчого судді щодо надання тимчасового доступу до документів набирає законної сили з моменту її оголошення і підлягає безумовному виконанню.

Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: С.П. Черевко

Дата ухвалення рішення 27.05.2019
Зареєстровано 20.06.2019
Оприлюднено 20.06.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону