ВОЛОДАРСЬКО-ВОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 276/991/19

Провадження по справі 1-кс/276/218/19

У Х В А Л А

19 червня 2019 року смт. Хорошів

Слідчий суддя Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області Мельник М.Л., секретар Ігнатенко О.М. з участю слідчого СВ Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області Горпинича Д.С. розглянувши клопотання винесене слідчим СВ Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області Горпиничем Д.С. і погоджене прокурором Коростишівської місцевої прокуратури Стужуком І.В. про легалізацію проведення огляду, в кримінальному провадженні за №12019060140000222 від 12.06.2019 року за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 310 КК України,

В С Т А Н О В И В :

12.06.2019 близько 22 год. 12 хв. до чергової частини Хорошівського ВП надійшло повідомлення про те, що за адресою АДРЕСА_2 на присадибній ділянці, що належить ОСОБА_1 виявлено насадження рослин зовні схожі на рослини коноплі.

12.06.2019 року о 23 год 50 хв. в ході огляду місця події за адресою АДРЕСА_2 було виявлено та вилучено 622 рослини зовні схожі на рослини коноплі, упаковано до трьох поліетиленових пакетів білого кольору та поміщено до кімнати зберігання речовин доказів Хорошівського ВП ГУНП в Житомирській області.

Слідчий просить визнати правомірним проведення огляду 12.06.2019 року слідчим СВ Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області Убоговим А.С. 12.06.2019 року огляду за адресою АДРЕСА_2, з метою виявлення та вилучення знарядь та засобів вчинення злочину, а також інших речових доказів, що мають значення для кримінального провадження.

Слідчий заявлене клопотання підтримав та дав пояснення по суті заявленого клопотання.

Заслухавши слідчого, дослідивши матеріали кримінального провадження, суд приходить до слідуючого.

Відповідно до ст. 233 ч. 3 КПК України слідчий, прокурор має право до постановлення ухвали слідчого судді увійти до житла чи іншого володіння особи лише у невідкладних випадках, пов`язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. У такому випадку прокурор, слідчий за погодженням із прокурором зобов`язаний невідкладно після здійснення таких дій звернутися з клопотанням про проведення обшуку до слідчого судді. Слідчий суддя розглядає таке клопотання згідно з вимогами статті 234 цього Кодексу, перевіряючи, крім іншого, чи дійсно були наявні підстави для проникнення до житла чи іншого володіння особи без ухвали слідчого судді.

Згідно протоколу огляду місця події від 12.06.2019 року слідує, що за адресою АДРЕСА_2 виявлено та вилучено 622 рослини зовні схожі на рослини коноплі, які є предметом вчинення кримінального правопорушення та визнано речовим доказом.

В судовому засіданні слідчий довів наявність достатніх підстав вважати, що виникла необхідність у проведенні огляду з метою вилучення рослин зовні схожих на рослини коноплі, які визнані речовими доказами по даному кримінальному провадженню, а тому у слідчого були наявні підстави для проведення огляду, що дає підстави задоволенню клопотання.

-2

Керуючись ст.ст. 131, 132, 234, 237 КПК України, слідчий суддя

У Х В А Л И В :

Визнати правомірним проведення огляду 12.06.2019 року слідчим СВ Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області Убоговим А.С. за адресою с. Рижани вул. Ювілейна, 63 Хорошівського району Житомирської області під час якого виявлено та вилучено 622 рослини зовні схожі на рослини коноплі, з метою виявлення та вилучення знарядь та засобів вчинення злочину, а також інших речових доказів, що мають значення для кримінального провадження.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає, заперечення проти них можуть бути подані під час провадження в суді.

Слідчий суддя /підпис/

Копія вірна.

Суддя: М.Л. Мельник

Зареєстровано 20.06.2019
Оприлюднено 20.06.2019
Дата набрання законної сили 19.06.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону