Постанова
від 18.06.2019 по справі 922/4115/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про визнання боржника банкрутом

"18" червня 2019 р.Справа № 922/4115/17

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Міньковського С.В.

при секретарі судового засідання Черновій В.О.

розглянувши заявуЦентральна ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області, м. Харків про визнання банкрутом ТОВ "Інновіда-Україна", м. Харків , код ЄДРПОУ 35474246 за участю сторін:

пр-к Центральної ОДПІ м. Харкова - Швед А.В. (дов. від 27.02.19 р.),

пр-к ТОВ "Юпітер" - Бігдан О.А. (дов. від 03.12.18 р.),

керуючий санацією - Сисун О.Г. (свідоц. №1022 від 30.05.13 р.),

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду від 26.04.2017 р. введено процедуру санації у відношенні боржника ТОВ "Інновіда-Україна", призначено керуючим санації боржника арбітражного керуючого Сисун Олександра Ігоревича, зобов`язано керуючого санацією протягом трьох місяців з дня прийняття цієї Ухвали розробити і надати на затвердження комітету кредиторів план санації боржника, розроблений відповідно до вимог ст. 29 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» . Після схвалення або відхилення плану санації комітетом кредиторів, керуючий санацією зобов`язаний надати суду план санації разом з протоколом зборів комітету кредиторів для прийняття судом відповідного рішення.

Ухвалою суду від 14.08.2018 р. затверджено план санації боржника, який передбачав відновлення платоспроможності ТОВ "Інновіда-Україна протягом третього кварталу 2018 року та можливість розрахуватися з кредиторами.

Ухвалою суду від 13.12.2018 р. продовжено строк санації боржника до 26.04.2019 р., зобов`язано керуючого санацією по закінченню процедури санації надати суду повний звіт про виконану роботу у відповідності до вимог ст. 36 Закону про банкрутство.

Ухвалою суду від 06.05.19 р. було призначено до розгляду в судовому засіданні звіт керуючого санацією, зобов`язавши керуючого санацією надати суду звіт керуючого санацією у відповідності до приписів ст.36 Закону про банкрутство в редакції після 19.01.2013р.

На виконання приписів ухвали суду від 06.05.19 р. керуючим санацією було надано суду звіт керуючого санацією у відповідності до приписів ст.36 Закону про банкрутство, в якому було визначено перелік заходів, що були вжиті в межах процедури санації ТОВ "Інновіда-Україна", протокол зборів комітету кредиторів боржника від 10.05.2019р., відповідно до якого зборами комітету кредиторів був розглянутий звіт керуючого санацією та прийнято одноголосно рішення про припинення процедури санації та відкриття ліквідаційної процедури і призначення ліквідатором ТОВ "Інновіда-Україна" арбітражного керуючого Сисуна Олександра Ігоровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1022 від 30.05.2013р.) (клопотання голови комітету кредиторів ТОВ Юпітер від 11.06.2019р.)

Присутній в судовому засіданні арбітражний керуючий Сисун Олександр Ігореви надав суду заяву на участь у справі, договір добровільного страхування цивільно-правової відповідальності від 01.11.2018р. та повідомив суд про відсутність порушень законодавства при виконанні обов`язків арбітражного керуючого і порушень строків подання інформації за час виконання своїх обов`язків, відсутність зацікавленості стосовно боржника та кредитора, відсутність заборони здійснювати цей вид підприємницької діяльності або займати керівні посади.

Розглянувши матеріали справи, наданий суду звіт керуючого санацією та протокол комітету кредиторів, заслухавши пояснення учасників процесу, суд вважає клопотання голови комітету кредиторів про застосування до боржника ТОВ "Інновіда-Україна" процедури ліквідації та призначення ліквідатором боржника арбітражного керуючого Сисуна О.І. підлягаючим задоволенню на підставі наступного.

У відповідності до п. 1, п. 2 ст. 36 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в редакції після 19.01.2013р. за наявності підстав для дострокового припинення санації керуючий санацією зобов`язаний надати комітету кредиторів письмовий звіт і повідомити членів комітету кредиторів про час і місце проведення засідання комітету кредиторів.

Звіт керуючого санацією має містити: баланс боржника на останню звітну дату, рахунок прибутків і збитків боржника, відомості про наявність у боржника грошових коштів, які можуть бути спрямовані на задоволення вимог кредиторів боржника, відомості про дебіторську заборгованість боржника на дату подання звіту та про нереалізовані права вимоги боржника, відомості про стан кредиторської заборгованості боржника на дату подання звіту. До звіту керуючого санацією додаються докази задоволення вимог конкурсних кредиторів згідно з реєстром та реєстр грошових вимог кредиторів.

Суд з`ясував, що боржником на виконання ст. 36 Закону про банкрутство та ухвали суду від 14.08.2018р. не було виконано план санації у повному обсязі, вимоги конкурсних та поточних кредиторів не були задоволені, виробнича діяльність товариства не була поновлена в обсязі, який надає можливість відновити його платоспроможність, фінансові показники та структура балансу боржника знаходиться в незадовільному стані, що свідчить про неплатоспроможність підприємства на даний час.

Вищенаведене підтверджується наступним:

Ухвалою господарського суду від 27.02.2018р. був затверджений реєстр вимог кредиторів (2 кредитора) на загальну суму грошових вимог кредиторів у розмірі 11106561,73 грн. З представленого суду, у відповідності до приписів ст. 36 Закону про банкрутство, керуючим санацією балансу боржника станом на 31.12.2018 р. та реєстру визнаних вимог кредиторів вбачається наявність 2 кредиторів (конкурсних) у ТОВ "Інновіда-Україна" на загальну суму грошових зобов`язань у розмірі 11106561,73 грн.

Основними напрямками плану санації ТОВ "Інновіда-Україна" є реалізація частини майна товариства (цінні папери), що не передбачається використовувати у виробничій діяльності підприємства. Умовами виконання плану санації є реалізація активів та відновлення діяльності підприємства у період санації.

Проте, заходи по виконанню плану санації боржника не привели навіть до початку продажу активів боржника, що унеможливлює відновлення платоспроможності ТОВ "Інновіда-Україна".

Господарському суду наданий протокол засідання кредиторів від 10.05.2019р., згідно якого кредиторами боржника було одноголосно прийнято рішення про звернення до суду з клопотанням про відкриття процедури ліквідації відносно боржника (п.1 протоколу), оскільки боржник неспроможний погасити борги кредиторам, що відповідає приписам ч.5 ст. 36 Закону про банкрутство. Як встановлено судом, на час розгляду справи, загальна сума кредиторської заборгованості боржника складає 11185 тис.грн., активи підприємства (цінні папери, щодо яких є особливості в реалізації) складають - 24095,6 тис. грн.

Незважаючи на наявність активів, керуючому санацією не вдалося розпочати процедуру реалізації активів, оскільки фондова біржа вносить цінні папери до біржового списку після отримання письмової згоди емітента. У зв`язку з цим, беручи до уваги вид цінних паперів, що пропонується до продажу на фондовому ринку (інвестиційні сертифікати) керуючому санацією було запропоновано перед укладанням договору доручення отримати відповідне погодження від емітенту цінних паперів на їх включення до біржового списку відповідної фондової біржі.

15.04.2019 р. керуючий санацією звернувся із запитом до ТОВ "КУА "Форвард", як керуючого активами ЗНВ ПІФ "Левант", щодо можливості надання ТОВ "КУА "Форвард" письмовї згоди на включення інвестиційних сертифікатів до біржового списку відповідної біржі, проте листом від 19.04.2019 р. ТОВ "КУА "Форвард" повідомило керуючого санацією про відмову у включенні інвестиційних сертифікатів до біржового списку, з посиланням на довготриваючий процес впровадження ТОВ "КУА "Форвард" міжнародних стандартів складання фінансової звітності.

Тобто, склалася така ситуація, за якою продаж передбачений планом санації частини майна боржника в порядку визначеному чинним законодавством, є неможливим, що призводить до неможливості виконання плану санації та необхідності, в зв`язку з цим, або вирішення питання зобов`язання емітента цінних паперів надати відповідну згоду на внесення цінних паперів до біржового списку, у судовому порядку, або прийняття відповідних рішень, передбачених Законом про банкрутство. Для вжиття будь-яких заходів необхідний час, проте строки санації вже вичерпано.

Відповідно до п. 8 ст. 26 Закону про банкрутство до компетенції комітету кредиторів відноситься звернення до господарського суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Згідно з ч.4, ч.9 ст.26 Закону встановлено, що рішення на зборах комітету кредиторів вважається прийнятим більшістю голосів кредиторів, присутніх на комітеті кредиторів. Відповідно до протоколу від 10.05.2019 р. на засіданні комітету кредиторів „за» визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури ТОВ "Інновіда-Україна", проголосували одноголосно всі присутні кредитори, „проти» - не було. Зазначене говорить про те, що рішення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури було прийнято з дотриманням приписів ст.26 Закону про банкрутство.

Згідно з п. 4 ст. 205 ГК України передбачено, що у разі неплатоспроможності суб`єкта господарювання через недостатність його майна для задоволення вимог кредиторів він може бути оголошений за рішенням суду банкрутом. Умови, порядок та наслідки оголошення суб`єкта господарювання банкрутом встановлюється цим Кодексом та іншими законами. Таким Законом, норми якого щодо умов, порядку та наслідків визнання банкрутом є Закон України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Отже, за матеріалами справи та наданими суду документами керуючим санацією комітет кредиторів дійшов обґрунтованого висновку про припинення процедури санації (в зв`язку з відсутністю інших активів достатніх для задоволення вимог кредиторів) та визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, оскільки задоволення вимог кредиторів можливо не інакше, як через застосування до боржника тільки ліквідаційних заходів.

Розглянувши запропоновану головою комітету кредиторів в якості ліквідатора ТОВ "Інновіда-Україна" кандидатуру арбітражного керуючого Сисуна Олександра Ігоровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)) №1022 від 30.05.2013р., суд зазначає наступне.

Відповідно до ст.97 (розділ ІІІ) Закону про банкрутство в редакції після 19.01.2013р. визначено, що ліквідатором може бути громадянин України, який має повну вищу юридичну або економічну освіту, стаж роботи не менше трьох років або одного року на керівних посадах після отримання повної вищої освіти, пройшов навчання та стажування протягом шести місяців, володіє державною мовою та склав кваліфікаційний іспит.

При цьому, згідно з нормами Закону про банкрутство при призначенні ліквідатора суд, перевіривши відповідність запропонованої кандидатури вимогам ст. 97 Закону про банкрутство в редакції після 19.01.2013р., повинен враховувати професійні здібності кандидатів, їх досвід роботи, завантаженість у інших справах, у яких бере участь арбітражний керуючий, наявність у нього організаційних та технічних можливостей виконувати обов`язки ліквідатора у конкретній справі, страхування відповідальності арбітражного керуючого та інші обставини, які свідчать про здатність арбітражного керуючого належним чином виконувати передбачені Законом обов`язки ліквідатора.

Розглядаючи кандидатуру арбітражного керуючого Сисуна Олександра Ігоровича, суд дійшов висновку про необхідність призначення ліквідатором ТОВ "Інновіда-Україна" Сисуна Олександра Ігоровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)) №1022 від 30.05.2013р., оскільки сукупність наданої та підтвердженої інформації щодо здібності цього арбітражного керуючого дає можливість говорити про те, що останній належним чином та у повному обсязі може виконувати повноваження ліквідатора ТОВ "Інновіда-Україна" та проводити ліквідаційні заходи, направлені на захист майнових активів боржника та задоволення вимог кредиторів.

Про це свідчить і надана арбітражним керуючим заява та його особисті пояснення, в якій зазначається, що він має вищу юридичну освіту, має організаційний досвід роботи, не є зацікавленою особою стосовно боржника та кредиторів, має організаційні та технічні, матеріальні можливості для виконання функцій ліквідатора, а саме: орендоване приміщення, оргтехніку, телефонний зв`язок, факс, Інтернет, автомобіль. Крім того, суд позитивно враховує той факт, що діяльність арбітражного керуючого застрахована згідно договору №СТД 3438722 страхування відповідальності арбітражного керуючого від 01.11.2018р. (платіжне доручення про сплату страхового внеску в матеріалах справи).

Порушень за час здійснення діяльності арбітражного керуючого Сисун О.І. судом виявлено не було.

Згідно з преамбулою Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» передбачено, що цей закон встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності суб`єкта підприємницької діяльності - боржника або визнання його банкрутом та застосування ліквідаційної процедури, повного або часткового задоволення вимог кредиторів.

Враховуючи, що комітет кредиторів дійшов обґрунтованого висновку про припинення процедури судової санації та необхідність застосування до боржника ТОВ "Інновіда-Україна" процедури ліквідації в зв`язку з недостатністю майнових активів боржника та неможливістю відновити платоспроможність боржника для задоволення вимог кредиторів в процедурі санації, введення процедури ліквідації надасть можливість розрахуватися з конкурсними та поточними кредиторами боржника у повному обсязі, суд вважає за необхідне визнати боржника банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

Частиною 1 статті 5 ГПК України встановлено, що здійснюючи правосуддя, господарський суд захищає права та інтереси фізичних та юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.

Відповідно до приписів ст. 11 ГПК України суд при розгляді справи керується принципом верховенства права та застосовує при розгляді справ Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року і протоколи до неї, згоду на обов`язковість яких надано Верховною Радою України, та практику Євпропейського суду з прав людини як джерело права.

Європейський суд з прав людини сформулював у своїй практиці низку розуміння принципів справедливості судового процесу. Сторони процесу повинні мати можливість обґрунтувати свою справу з необхідною ефективністю ("Н.v. Belgium" від 30.11.1987). Зазначене створює право сторони на справедливий судовий розгляд.

Згідно з усталеною практикою ЄСПЛ, яка відображає принцип, пов`язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов`язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов`язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною залежно від характеру рішення (див. рішення у справі Руїс Торіха проти Іспанії (Ruiz Torija v. Spain) від 9 грудня 1994 року, серія А, № 303А, п. 29). Ще одне призначення обґрунтованого рішення полягає в тому, щоб продемонструвати сторонам, що вони були почуті. Крім того, вмотивоване рішення дає стороні можливість оскаржити його та отримати його перегляд вищестоящою інстанцією. Лише за умови винесення обґрунтованого рішення може забезпечуватись публічний контроль здійснення правосуддя (див. рішення у справі Гірвісаарі проти Фінляндії (Hirvisaari v. Finland), № 49684/99, п. 30, від 27 вересня 2001 року).

На підставі вищенаведеного та керуючись ст.ст. 37-48, 115 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (в редакції після 19.01.2013р.), ст.ст. 233-235 ГПК України -

ПОСТАНОВИВ:

1. Припинити процедуру санації ТОВ "Інновіда-Україна".

2. Визнати ТОВ "Інновіда-Україна", код 35474246, місцезнаходження: 61003, м. Харків, провул. Університетський, буд. 1, - банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

3. З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури:

господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу за виключенням укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу в процедурі ліквідації тощо;

строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав;

у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань (у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів)), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури;

припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута;

відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю;

продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Законом;

скасовується арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається;

вимоги за зобов`язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, можуть пред`являтися тільки в межах ліквідаційної процедури протягом двох місяців з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає. Кредитори, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі;

виконання зобов`язань боржника, визнаного банкрутом, здійснюється у випадках і порядку, передбачених Законом про банкрутство.

З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, керівник банкрута звільняється з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (власників) майна банкрута.

4. Припинити повноваження керуючого санацією Сисуна О.І. Призначити ліквідатором ТОВ "Інновіда-Україна" арбітражного керуючого Сисун Олександра Ігоревича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого за № 1022 від 30.05.2013р.), код іпн НОМЕР_1 , поштова адреса: 61003 м. Харків, провул. Університетський, 1, оф. 3-2, та встановити йому оплату послуг в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати.

5. З метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов`язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, здійснити офіційне оприлюднення на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання ТОВ "Інновіда-Україна", код 35474246, банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

6. Зобов`язати ліквідатора відповідно до ст. 41 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» прийняти до свого відання майно боржника та забезпечити його збереження, виконувати функції з управління та розпорядження майном банкрута, проводити інвентаризацію та оцінку майна банкрута, здійснювати аналіз фінансового становища банкрута, повідомляти працівників банкрута про звільнення та здійснити його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута або отриманого для цієї мети кредиту, вживати заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб, передати в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов`язковому зберіганню, здійснити продаж майна банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Законом, повідомити про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття рішення господарським судом та надавати державному органу з питань банкрутства відповідну інформацію для ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, пред`являти до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості, закрити всі рахунки банкрута в установах банку і відкрити або переоформити один основний рахунок для проведення розрахунків з кредиторами. Залишки коштів на цих рахунках перераховуються на основний рахунок боржника.

Зобов`язати ліквідатора не рідше ніж один раз на місяць надавати комітету кредиторів та суду звіт про свою діяльність, інформацію про фінансове становище і майно боржника на день відкриття ліквідаційної процедури та при проведенні ліквідаційної процедури, використання коштів боржника, а також іншу інформацію на вимогу комітету кредиторів.

7. Зобов`язати керівника боржника протягом п`ятнадцяти днів з дня призначення ліквідатора передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов`язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до законів України.

8. Зобов`язати ліквідатора в строк до 18.06.2020 року виконати ліквідаційну процедуру та надати суду обґрунтований звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс, а також всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, у тому числі:

- акти інвентаризації майна, перелік ліквідаційної маси, звіти про оцінку майна, договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна,

- реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів,

- звіт про виплачені кредиторам кошти, документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів;

- довідки установ банку про закриття рахунків банкрута,

- копії повідомлень направлених до органу державної податкової служби, Пенсійного фонду та центру зайнятості про закінчення ліквідаційної процедури,

- довідку архіву про прийняття документів, які підлягають обов`язковому зберіганню,

- оригінали установчих документів і свідоцтва про державну реєстрацію,

- докази, що свідчать про стягнення дебіторської заборгованості, або докази що свідчать про неможливість її стягнення,

- довідку банку про рух грошових коштів по поточному рахунку за весь час здійснення ліквідаційної процедури,

- баланси підприємства за весь час роботи ліквідатора,

- протоколи засідань комітету кредиторів і протоколи загальних зборів кредиторів,

- затверджений комітетом кредиторів звіт про оплату послуг та відшкодування витрат ліквідатора,

- інші документи, що свідчать про виконану ліквідатором роботу з ліквідації банкрута.

9. Постанову суду надіслати комітету кредиторів, ліквідатору, ДВС, державному реєстратору, банкруту.

Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена протягом десяти днів з дня підписання повного судового рішення.

Постанова підписана 20.06.2019 р.

Суддя Міньковський С.В.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення18.06.2019
Оприлюднено21.06.2019
Номер документу82498559
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/4115/17

Ухвала від 18.05.2021

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 18.05.2021

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 20.04.2021

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 25.03.2021

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 04.02.2021

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 22.12.2020

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 19.11.2020

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 27.10.2020

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 10.09.2020

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 21.07.2020

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні