ВОЛОДАРСЬКО-ВОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 276/1012/19

Провадження по справі 1-кс/276/228/19

У Х В А Л А

20 червня 2019 року смт. Хорошів

Слідчий суддя Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області Мельник М.Л., секретар Ігнатенко О.М . з участю слідчого СВ Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області Солопаки К.Р. розглянувши клопотання винесене слідчим СВ Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області Солопакою К.Р. і погоджене прокурором Коростишівської місцевої прокуратури Лозовиком А.В. про визнання правомірним проведений огляд, в кримінальному провадженні за №12019060140000229 від 19.06.2019 року за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України,

В С Т А Н О В И В :

19.06.2019 року під час проведення огляду місця події у гаражі №298 гаражного кооперативу "Південний", що в смт. Іршанськ по вул. Шевченка, 9а Хорошівського району Житомирської області, належного ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , виявлено та вилучено речі, які схожі на зброю, вибухівку та боєприпаси.

Слідчий просить визнати правомірним проведення огляду (обшуку) гаражного приміщення №298 гаражного кооперативу "Південний", що в смт. Іршанськ по вул. Шевченка, 9а Хорошівського району Житомирської області, належного ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , слідчим СВ Хорошівського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області лейтенантом поліції Солопакою Кирилом Руслановичем, під час якого було виявлено та вилучено предмети, які ззовні схожі на зброю та боєприпаси.

Слідчий заявлене клопотання підтримав та дав пояснення по суті заявленого клопотання.

Заслухавши слідчого , дослідивши матеріали кримінального провадження, суд приходить до слідуючого.

Відповідно до ст. 233 ч. 3 КПК України слідчий, прокурор має право до постановлення ухвали слідчого судді увійти до житла чи іншого володіння особи лише у невідкладних випадках, пов`язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. У такому випадку прокурор, слідчий за погодженням із прокурором зобов`язаний невідкладно після здійснення таких дій звернутися з клопотанням про проведення обшуку до слідчого судді. Слідчий суддя розглядає таке клопотання згідно з вимогами статті 234 цього Кодексу, перевіряючи, крім іншого, чи дійсно були наявні підстави для проникнення до житла чи іншого володіння особи без ухвали слідчого судді.

Згідно протоколу огляду місця події від 19.06.2019 року слідує, щоу гаражі №298 гаражного кооперативу "Південний" в смт. Іршанськ слідчим СВ Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області ОСОБА_2 виявлено та вилучено предмети, які ззовні схожі на зброю та боєприпаси та визнані речовими доказами по даному кримінальному провадженні.

В судовому засіданні слідчий довів наявність достатніх підстав вважати, що виникла необхідність у проведенні огляду та вилученні предметів, які є речовими доказами по даному кримінальному провадженні , а тому у слідчого були наявні підстави для проведення огляду, що дає підстави задоволенню клопотання.

Керуючись ст.ст. 131, 132, 234, 237 КПК України, слідчий суддя

У Х В А Л И В :

Визнати правомірним проведення огляду 19.06.2019 року гаражного приміщення АДРЕСА_1 НОМЕР_1 гаражного кооперативу "Південний" в смт. Іршанськ АДРЕСА_2 , 9а Хорошівського району Житомирської області, належного

ОСОБА_3 -

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , слідчим СВ Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області Солопакою К.Р. під час якого було виявлено та вилучено предмети, які зовні схожі на зброю та боєприпаси.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає, заперечення проти них можуть бути подані під час провадження в суді.

Слідчий суддя /підпис/

Копія вірна.

Суддя: М.Л. Мельник

Зареєстровано 21.06.2019
Оприлюднено 21.06.2019
Дата набрання законної сили 20.06.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону