Ухвала
від 13.06.2019 по справі 757/30827/19-к
ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/30827/19-к

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 червня 2019 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участі прокурорів ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , захисника ОСОБА_5 , підозрюваного ОСОБА_6 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності ОСОБА_7 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,

В С Т А Н О В И В :

В провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва надійшло клопотання прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності ОСОБА_7 про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою відносно підозрюваного ОСОБА_6 в кримінальному провадженні №42018000000000123 від 22.01.2018.

Обґрунтовуючи подане клопотання сторона обвинувачення вказує, що Головним слідчимуправлінням Генеральноїпрокуратури Україниздійснюється досудоверозслідування укримінальному провадженні№42018000000000123від 22.01.2018за підозроюОСОБА_6 у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255 КК України (створення злочинної організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також керівництво такою організацією та участі у злочинах, вчинюваних такою організацією), ч. 3 ст. 27 ч.3 ст. 307 КК України (організація незаконного збуту наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів вчинені організованою групою), ч. 3 ст. 209 КК України (вчинення правочинів з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів та набуття, володіння та використання коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, вчинені організованою групою).

Суть підозри, на переконання сторони обвинувачення полягає в наступному.

ОСОБА_8 на прізвисько « ОСОБА_9 » спільно з ОСОБА_10 на прізвисько « ОСОБА_11 », створено стійке ієрархічне об`єднання злочинну організацію, в яку упродовж 2014-2019 років входили: ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 , ОСОБА_25 ( ОСОБА_26 ), ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_29 , ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , ОСОБА_6 , а також інші невстановлені на даний час особи.

Метою діяльності даної злочинної організації, окрім організації незаконного збуту наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів, є також легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Учасники вказаної злочинної організації були об`єднані спільним злочинним умислом та діяли відповідно до планів і завдань, визначених її керівниками.

Кожному учаснику злочинної організації було чітко визначено коло обов`язків.

Так, в першій половині 2017 року ОСОБА_6 , діючи з корисливих мотивів, з метою власного незаконного збагачення, давши згоду, як на участь у злочинній організації, так і на участь у вчиненні організацією злочинів, погодився керувати окремим структурним підрозділом злочинної організації з метою реалізації її планів.

ОСОБА_6 керував діяльністю так званих офісів на території міста Києва та Київської області з продажу наркотичних засобів та підбору нових кадрів для цієї діяльності, а також займався легалізацією коштів, здобутих злочинним шляхом.

Зокрема, в коло його обов`язків входить:

- надання інформаційного матеріалу і інструкцій з організації злочинної діяльності, а так само суворе керівництво діями учасників злочинної організації за допомогою текстових повідомлень в програмі обміну повідомленнями;

- наданням грошових коштів для придбання засобів вчинення злочину;

- фінансування спільної протиправної діяльності, оплата витрат пов`язаних з доставкою наркотичних засобів злочинною організацією по території Іноземних держав;

- планування спільної злочинної діяльності;

- придбання за рахунок коштів, отриманих від злочинної діяльності, нових партій наркотичних засобів;

- забезпечення прихованого надходження наркотичних засобів учасникам злочинної організації, через обладнані схованки;

- конспірація всієї діяльності злочинної організації;

- отримання адрес з докладним описом схованок з наркотичними засобами в особливо великому розмірі від співучасників і передача їх керівникам окремих структурних підрозділів злочинної організації;

- встановлення розміру грошової винагороди членам злочинної організації;

- отримання адрес з докладним описом так званих «закладок» з наркотичними засобами від співучасників і передача їх набувачам на території іноземних держав;

- координація роботи операторів, що адмініструють роботу інтернет-магазинів та чат-ботів в месенджері «телеграм», які здійснюють збут наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів, шляхом розміщення реклами в мережі Інтернет;

- налагодження корупційних контактів з представниками правоохоронних органів,

ОСОБА_6 планував та координував свої дії з метою незаконного збагачення, зокрема за рахунок незаконного збуту наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів невизначеному колу осіб на території іноземних держав, за допомогою заздалегідь розробленої схеми безконтактного збуту з використанням інформаційно-телекомунікаційних мереж, включаючи мережу «Інтернет» і мобільних засобів зв`язку, оснащених програмним забезпеченням, що дозволяє здійснювати підключення до всесвітньої глобальної мережі Інтернет.

Після створення злочинної організації ОСОБА_6 , як керівник окремого структурного підрозділу злочинної організації, безпосередньо брав участь у злочинах, вчинюваних такою організацією за наступних обставин.

На виконання поставлених завдань, а також для досягнення планів злочинної організації, ОСОБА_6 упродовж 2017-2019 років у місті Києві та Київській області організував та здійснював координацію роботи операторів, що адмініструють роботу інтернет-магазинів та чат-ботів в месенджері «телеграм», які здійснюють збут наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів шляхом так званих «закладок» на території іноземних держав, зокрема Російської Федерації.

Схема незаконного збуту злочинною організацією наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів на території іноземних держав полягала в наступному ОСОБА_6 , отримував від учасників злочинної організації адреси так званих «закладок» та передавав вказану інформацію заздалегідь підшуканим найманим працівникам так званим «операторам», суть роботи яких полягала в наступному.

«Оператори», на заздалегідь створених веб-ресурсах, розміщених у мережі «Інтернет» невстановленими особами, розміщували контактні дані чат-боту месенджера «телеграм», який адмініструвався «оператором». Особа, яка має намір вжити наркотичні засоби, писала про це до чат-боту месенджера «телеграм», а саме повідомляла про назву наркотичного засобу, кількість та бажане місце отримання, після цього «оператор» повідомляв вказаній особі про спосіб оплати за допомогою криптовалюти. В подальшому, «оператор», перевіривши надходження на відповідні рахунки коштів від покупця, повідомляв останньому про адресу так званої «закладки», заздалегідь отриману від ОСОБА_6 . Вказаний план усував потребу особистої зустрічі продавця з покупцем, що в свою чергу сприяло оптимізації діяльності та унеможливлювало ідентифікацію особи продавця.

В подальшому ОСОБА_6 або уповноважений ним учасник злочинної організації переводив у готівку криптовалюту через спеціальні електронні обмінні пункти, розташовані у мережі Інтернет. Після цього ОСОБА_6 отримував кошти від кур`єра вказаного обмінного пункту у готівковій формі, а саме у доларах США.

ОСОБА_6 , відповідно до своєї ролі, самостійно розподіляв грошову винагороду учасникам організованої злочинної групи, яких він залучив до злочинної діяльності, з частки грошових коштів, отриманих ним від збуту наркотичних засобів від невстановленої особи.

При здійсненні злочинної діяльності використовувалася сувора схема конспірації, обов`язкова до виконання кожним учасником організованої злочинної групи, яка полягала в наступному: учасники злочинної організації, підшукані ОСОБА_6 , не мали особистих контактів з її керівником; спілкування в ході злочинної діяльності здійснювалося тільки між ОСОБА_6 і керівником злочинної організації за допомогою програми обміну повідомленнями в мережі «Інтернет» - «Silent», де він і керівник зареєстровані під вигаданими даними; ОСОБА_6 у злочинній діяльності використовував мобільний пристрій та сім-карти, зареєстровані на третіх осіб, необізнаних про злочинну діяльність; на комп`ютерних пристроях, що використовувалися у злочинній діяльності, встановлювалися програми, що приховують ідентифікуючі дані пристрою; в ході здійснення злочинної діяльності мобільні пристрої, призначені для особистого зв`язку, відключалися.

Таким чином, даний алгоритм забезпечував конспірацію злочинної діяльності та дозволяв учасникам злочинної організації лишатися не викритими.

В подальшому ОСОБА_6 з 2017 року по березень 2019 року, реалізуючи спільний злочинний умисел, легалізовував грошові кошти, отримані злочинним шляхом наступним чином.

Кошти, отримані від продажу наркотичних засобів з 2014 року по березень 2019 року акумулювались учасниками злочинної організації на тимчасових криптовалютних рахунках, які надходили від реалізації наркотичних засобів на дані рахунки через механізм криптовалют та електронні платіжні системи (BTC, WEX, LTC, Payeer, QIWI тощо), та в подальшому переводилися у готівку через спеціальні електронні обмінні пункти, розташовані у мережі Інтернет. Після цього ОСОБА_6 отримував готівкові кошти від кур`єра вказаного обмінного пункту у доларах США.

Також, з метою легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, учасниками злочинної організації на території містКиєва, Одеси, Миколаєва та Київської області з 2014 року по березень 2019 року на кошти, отримані від продажу наркотичних засобів, організовано підприємницьку діяльність ряду суб`єктів господарювання, керівниками та засновниками яких є довірені особи учасників злочинної організації.

Зокрема:

- ФОП ОСОБА_33 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , (заклад громадського харчування «Micro Chef» за адресою: м. Київ, вул. Кудрі, 26);

- ТОВ «Харбридж Еколайф», ЄДРПОУ 40639055, засновник ОСОБА_19

- ФОП ОСОБА_34 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , і.п.н. НОМЕР_1 ,

- ТОВ «Сонет-М», ЄДРПОУ 41329642 (клініка косметології«Sonet Clinic» за адресою: м. Одеса, пров. Аркадіївський, 4), в якому засновник та керівник ОСОБА_35 ,

- ТОВ «МІК Екотек», ЄДРПОУ 41257675, в якому засновник ОСОБА_35 ,

- ФОП ОСОБА_36 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , і.п.н. НОМЕР_2 ,

- ТОВ «Бріск Трейд Україна», ЄДРПОУ 37882099, засновник та керівник ОСОБА_37

- ТОВ «Леокон Спецбуд», ЄДРПОУ 41351057, засновник ОСОБА_37

- ТОВ «АДК «Боско-Дизайн», ЄДРПОУ 37471823, засновник ОСОБА_37

- ТОВ«Зен», ЄДРПОУ 38320186, засновник та керівник ОСОБА_38

- ТОВ «Зен Косметікс», ЄДРПОУ 39435064, засновник та керівник ОСОБА_38

- ТОВ «Молоко від фермера», ЄДРПОУ 42270388,

- ФОП ОСОБА_39 , і.п.н. НОМЕР_3

- ТОВ «Південний торговий дім», ЄДРПОУ 22322454, керівник - ОСОБА_40 , а з 14.01.2019 засновник ОСОБА_41 .

Прибутки від роботи таких суб`єктів підприємницької діяльності мали створювати вигляд законності походження грошових коштів, отриманих від реалізації наркотичних засобів на території іноземних держав, зокрема у Російській Федерації.

Крім того, на кошти, отримані від реалізації наркотичних засобів, з метою забезпечення власних потреб у період з 2017 року по березень 2019 року ОСОБА_6 на території міста Києва вчинялись правочини з купівлі-продажу та оренди рухомого і нерухомого майна на себе, а також на ім`я підставних осіб.

11.06.2019 ОСОБА_6 у порядку, передбаченому положеннями ст. 208 КПК України, затриманий співробітниками правоохоронних органів, 12.06.2019 останнього повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27 ч.3 ст. 307, ч. 3 ст. 209 КК України.

При цьому, як вказує в клопотанні сторона обвинувачення застосування виключного запобіжного заходу у виді тримання під вартою до ОСОБА_6 обумовлюється необхідністю запобігти спробам переховуватись від органів досудового розслідування та суду, знищити, сховати та спотворити речі та документи, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, незаконно впливати на інших підозрюваних, свідків, експертів у даному кримінальному правопорушенні, вчинити іншекримінальне правопорушеннячи продовжитикримінальне правопорушення,у якомупідозрюється,а відтак інші запобіжні заходи не забезпечать належної процесуальної поведінки останнього.

В судовому засіданні прокурори клопотання підтримали посилаючись на викладені в ньому доводи, просили клопотання задовольнити, оскільки інший запобіжний захід, на їх думку не забезпечить належне виконання підозрюваним процесуальних обов`язків та не забезпечить запобігання вказаним ризикам.

Підозрюваний та його захисник в судовому засіданні доводи клопотання не визнали. Зазначили про незаконність затримання ОСОБА_6 , вказали на необґрунтованість підозри, зазначили про відсутність будьяких ризиків, визначених ст. 177 КПК України, які б дозволяли обрати ОСОБА_6 будьякий запобіжний захід.

Підозрюваний ОСОБА_6 в судовому засіданні категорично заперечив свою причетність до інкримінованих діянь. Зазначив, що займається підприємницькою діяльністю, осіб, які входили до складу організованої злочинної групи він не знає, до них ніякого відношення не має. В задоволенні клопотання просили відмовити.

Слідчий суддя, вислухавши доводи сторін, дослідивши матеріали, якими обґрунтовується клопотання, приходить до наступного висновку.

Так, в судовому засіданні встановлено та не заперечувалось сторонами, ОСОБА_6 є підозрюваним в кримінальному провадженні №42018000000000123 від 22.01.2018 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 209 КК України.

При цьомуперевіряючи обґрунтованістьпідозри,слідчий суддяне погоджуєтьсяз доводамисторони захистута вважає,що даніякі вказуютьна обґрунтованупідозру,які навітьв сторонньоїлюдини не можутьвикликати розумнихсумнівів, містятьсяу долученомудо матеріалахклопотання: протоколах допитів свідків ОСОБА_42 від 16.04.2019 та 19.04.2019; ОСОБА_43 від 22.03.2019 та 18.04.2019; ОСОБА_44 від 17.04.2019; ОСОБА_45 від 27.03.2019; ОСОБА_46 від 21.03.2019; ОСОБА_47 від 21.03.2019; ОСОБА_48 21.03.2019; ОСОБА_49 від 21.03.2019; ОСОБА_50 , від 21.03.2019; ОСОБА_51 , від 21.03.2019; ОСОБА_52 , від 21.03.2019; ОСОБА_53 , від 21.03.2019; ОСОБА_54 , від 21.03.2019; ОСОБА_55 , від 21.03.2019; ОСОБА_56 від 10.04.2019; ОСОБА_57 від 28.03.2019; ОСОБА_58 від 04.04.2019; ОСОБА_59 від 03.04.2019; ОСОБА_60 від 29.03.2019; ОСОБА_61 від 29.03.2019; ОСОБА_62 від 25.03.2019; ОСОБА_63 від 27.02.2019 та 01.03.2019, допитаного в порядку ст. 225 КПК України; протоколах пред`явлення для впізнання за фотознімками від 05.04.2019, 09.04.2019, 11.04.2019, 16.04.2019; протоколі огляду матеріалів кримінального провадження, а саме результатів проведення негласних слідчих (розшукових) дій зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж абонентського номеру № НОМЕР_4 , яким користується ОСОБА_15 від 02.05.2019; протоколі огляду речей та документів, вилучених за адресою: АДРЕСА_1 за місцем реєстрації ОСОБА_15 від 25.03.2019 та 24.04.2019; протоколі огляду мобільного телефону ОСОБА_15 , виявленого та вилученого у останнього за місцем його проживання від 22.03.2019; протоколах огляду веб-сайтів від 26.02.2019; протоколі огляду мобільного телефону, яким користується ОСОБА_27 від 19.04.2019; протоколі огляду речей та документів, вилучених за адресою: АДРЕСА_2 від 27.03.2019; протоколі огляду речей та документів, вилучених за адресою: АДРЕСА_3 від 25.03.2019; протоколі обшуку за місцем проживання ОСОБА_25 від 21.03.2019 та додатками до нього; протоколі огляду речей та документів, вилучених за адресою: АДРЕСА_4 від 25.03.2019; протоколі огляду речей та документів, вилучених за адресою: АДРЕСА_5 від 25-26.03.2019; протоколі огляду речей та документів, вилучених за адресою: АДРЕСА_6 від 05.04.2019; відповіді ДФСУкраїни від22.03.2019№6300/5/99-99-08-02-02-16; протоколі допиту свідка ОСОБА_64 від 05.06.2019; протоколі пред`явлення для впізнання за фотознімками від 06.06.2019, та які вказують на наявність в діях ОСОБА_6 ознак злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27 ч.3 ст. 307, ч. 3 ст. 209 КК України.

Окрім цього прокурором в судовому засіданні доведено наявність ризиків, передбачених ст. 177 КПК України, зокрема можливість переховування від органів досудового розслідування з метою уникнення від кримінальної відповідальності, вчинення впливу на інших учасників кримінального провадження, в тому числі тих, з якими злочин вчинено у співучасті, можливість сховати чи знищити речі, які мають значення для кримінального провадження, а також продовжувати злочинну діяльність огляду на те, що підозрюваний ОСОБА_6 після проведення обшуків у учасників злочинної організації та їх затримання 21.03.2019 залишив територію України 26.03.2019 і останнього було депортовано до України 11.06.2019. Крім цього, відповідно до протоколу огляду особистого мобільного телефону ОСОБА_15 від 22.03.2019 встановлено наявність на останньому відеозаписів, на яких зафіксовано спричинення особам тілесних ушкоджень. Також, зі змісту показань свідків вбачається, що , керівники структурних підрозділів неодноразово наголошували на фізичну розправу у випадку звернення до правоохоронних органів або припинення роботи у так званих офісах, тому він матиме можливість як самостійно так і через підлеглих йому працівників незаконно впливати на свідків у вказаному кримінальному провадженні, чинити на них тиск, знищити, спотворити документи, речі чи інше майно, які можуть мати суттєве значення для кримінального провадження.

Таким чином, вирішуючи клопотання про застосування запобіжного заходу тримання під вартою, слідчий суддя враховує тяжкість кримінальних правопорушень, у вчиненні яких обґрунтовано підозрюється ОСОБА_6 , його вік та стан здоров`я, скарг на який у підозрюваного не було, те, що тримання під вартою є винятковим запобіжним заходом, та надходить до висновку, що докази та обставини, на які посилається прокурор у клопотанні, дають достатні підстави слідчому судді вважати, що підозрюваний може переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду, а для запобігання ризиків, які зазначені у клопотанні та наведено у судовому засіданні вважає недостатньою застосування більш м`якого запобіжного заходу, оскільки тільки застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою на даній стадії досудового розслідування унеможливить продовження підозрюваним своєї злочинної діяльності, а також протиправно впливати на здійснення досудового розслідування, в тому числі шляхом спілкування зі свідками у даному кримінальному провадженні.

За таких обставин клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підлягає задоволенню.

Суд не погоджується з доводами сторони захисту з приводу незаконності затримання ОСОБА_6 з огляду на положення ст. 208 КПК України та обставини затримання останнього, а відтак не знаходить підстав для задоволення скарги ОСОБА_5 , в інтересах ОСОБА_6 .

Між тим, відповідно до ч. 3 ст. 183 КПК України слідчий суддя при постановленні ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою зобов`язаний визначити розмір застави, достатньої для забезпечення виконання підозрюваним обов`язків передбачених цим Кодексом.

Отже, задовольняючи клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, слідчий суддя вважає за необхідне визначити підозрюваному розмір застави.

Відповідно до ч. 4 ст. 182 КПК України розмір застави визначається з урахуванням обставин кримінального правопорушення, майнового та сімейного стану підозрюваного, обвинуваченого, інших даних про його особу та ризиків, передбачених статтею 177 цього Кодексу. Розмір застави повинен достатньою мірою гарантувати виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього обов`язків та не може бути завідомо непомірним для нього.

Враховуючи обставини вчинення кримінальних правопорушень, їх корисливий мотив, підвищену суспільну небезпеку кримінальних правопорушень, у вчиненні яких підозрюється ОСОБА_6 , те, що зазначені кримінальні правопорушення є злочинами проти невстановленої кількості осіб та проти здоров`я нації, матеріальне становище підозрюваного., тяжкість правопорушення, у якому він підозрюється, слідчий суддя вважає за необхідне визначити заставу у межах 100 000 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб в сумі 192100 000 (сто дев`яносто два мільйони сто тисяч) грн. 00 коп., у національній грошовій одиниці, яка може бути внесена як самим підозрюваним так і іншою фізичною або юридичною особою (заставодавцем). Оскільки внесення застави саме в такому розмірі може гарантувати виконання підозрюваним покладених на нього обов`язків та буде належним засобом процесуального стримування.

Окрім цього, застосовуючи щодо підозрюваного альтернативний запобіжний захід у виді застави, який може бути ним внесений у будь-який момент, вважаю за необхідне відповідно до ст. 194 ч.5 КПК України покласти на нього такі обов`язки:

- прибувати за першою вимогою до прокурора, слідчого судді, суду;

- утримуватися від спілкування з будь-якою особою, визначеною слідчим або спілкуватися з нею з дотриманням умов, визначених слідчим;

- не відвідувати місця, визначені слідчим;

- здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в`їзд в Україну.

- носити електронний засіб контролю;

Термін дії обов`язків, покладених судом, у разі внесення застави визначити до 11.08.2019.

Відповідно до ч. 4 ст. 202 КПК підозрюваний звільняється з-під варти після внесення застави, визначеної у даній ухвалі, якщо в уповноваженої службової особи місця ув`язнення, під вартою в якому він перебуває, відсутнє інше судове рішення, що набрало законної сили і прямо передбачає тримання цього підозрюваного під вартою.

Керуючись ст. 29 Конституції України, ст.ст. 177, 178, 182, 183, 184,193,194, 196, 197, 202, 205, 309 КПК України, слідчий суддя,-

У Х В А Л И В :

Клопотання прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності ОСОБА_7 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 задовольнити.

Скаргу захисника ОСОБА_5 в інтересах ОСОБА_6 в порядку ст. 206 КПК України залишити без задоволення.

Застосувати до підозрюваного ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, строком до 11.08.2019 року.

Одночасно визначити альтернативний запобіжний захід у вигляді застави для забезпечення виконання ОСОБА_6 обов`язків, визначених КПК України.

Розмір застави визначити у межах 100000 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб в сумі 192100000 (сто дев`яносто два мільйони сто тисяч) грн. 00 коп., у національній грошовій одиниці, яка може бути внесена як самим підозрюваним так і іншою фізичною або юридичною особою (заставодавцем) на наступний депозитний рахунок Печерського районного суду м. Києва:

Код отримувача: (код за ЄДРПОУ) 26268059,

Банк отримувача: ДКСУ, м. Київ,

Код банку отримувача: (МФО) 820172,

Рахунок отримувача: 37318005112089.

Підозрюваний або заставодавець мають право у будь-який момент внести заставу у розмірі, визначеному в ухвалі про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою протягом дії ухвали.

Покласти на підозрюваного ОСОБА_6 наступні обов`язки:

- прибувати за першою вимогою до прокурора, слідчого, слідчого судді, суду;

- утримуватися від спілкування з будь-якою особою, визначеною слідчим, або спілкуватися з нею із дотриманням умов, визначених слідчим;

- не відвідувати місця, визначені слідчим;

- здати на зберігання прокурору свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в`їзд в Україну;

- носити електронний засіб контролю.

Термін дії обов`язків, покладених судом, у разі внесення застави визначити до 11.08.2019.

Роз`яснити підозрюваному, що у разі внесення застави, оригінал документу з відміткою банку, який підтверджує внесення на депозитний рахунок Печерського районного суду м. Києва коштів має бути наданий уповноваженій службовій особі установи виконання покарань.

У разі внесення застави та з моменту звільнення підозрюваного з-під варти внаслідок внесення застави, визначеної у даній ухвалі, підозрюваний зобов`язаний виконувати покладені на нього обов`язки, пов`язані із застосуванням запобіжного заходу у вигляді застави.

З моменту звільнення з-під варти у зв`язку з внесенням застави підозрюваний ОСОБА_6 вважається таким, до якого застосовано запобіжний захід у вигляді застави.

Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню після її оголошення.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Проголошення повного тексту ухвали відбудеться 18.06.2019 о 17-25 год.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудПечерський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення13.06.2019
Оприлюднено17.02.2023
Номер документу82554843
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів тримання під вартою

Судовий реєстр по справі —757/30827/19-к

Ухвала від 30.07.2019

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Рибак Іван Олексійович

Ухвала від 13.06.2019

Кримінальне

Печерський районний суд міста Києва

Вовк С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні