ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

УХВАЛА

Справа № 201/6252/19

Провадження № 1-кс/201/3482/2019

УХВАЛА

03 червня 2019 року Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська

у складі: головуючого - слідчого судді - Ткаченко Н.В.

за участю секретаря - Сидоренко І.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська у м. Дніпрі клопотання старшого слідчого СВ Соборного ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області Жмака М.Є. погодженого прокурором Дніпропетровської місцевої прокуратури №2 Дніпропетровської області Соколянським Д.А. про надання дозволу на проведення обшуку, за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019040650000951 від 17 квітня 2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 357 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшло клопотання старшого слідчого СВ Соборного ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області Жмака М.Є. погодженого прокурором Дніпропетровської місцевої прокуратури №2 Дніпропетровської області Соколянським Д.А. про надання дозволу на проведення обшуку, за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019040650000951 від 17 квітня 2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 357 КК України, в якому слідчий просить надати дозвіл на проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_5.

В обґрунтування заявленого клопотання прокурор посилався на те, що 16.04.2019 року до чергової частини Соборного ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області, надійшла заява від ОСОБА_1 , про те, що 09.04.2019 року, невідома особа, таємно, шляхом вільного доступу, за адресою: АДРЕСА_3 , здійснила крадіжку печатку ОСББ "Дніпровські вежі", документацію та інші документи. (ЄО 12494 від 16.04.2019)

Під час досудового розслідування було допитано в якості представника потерпілого ОСББ Дніпровські вежі ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка надала наступні покази: Офіційно я працюю на посаді начальника юридичного відділу в ПрАТ ФОНДОВА БІРЖА ПЕРСПЕКТИВА . Також я представляю інтереси ОСББ Дніпровські вежі за адресою: АДРЕСА_3.

З 23.06.2016 року по 09.04.2019 року головою правління ОСББ був ОСОБА_3, тел. НОМЕР_1 , мешкає: АДРЕСА_4

Загальними зборами співвласників ОСББ, які відбулися 09 квітня 2019 року, було прийнято рішення про зміну Голови Правління ОСББ. Було обрано Головою правління ОСОБА_1.

Після чого, ОСОБА_3 , відмовився передати новому Голові Правління ОСББ установчі документи ОСББ, печатку, фінансову документацію та інші документи ОСББ, які знаходилась у його віданні.

Було допитано в якості свідка члена правління ОСББ Дніпровські вежі ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який надав наступні покази: Офіційно я працюю на посаді директора в ПрАТ БІРЖОВ ГРУППА ПЕРЕСПЕКТИВА . Також я являюсь членом правління ОСББ Дніпровські вежі за адресою: АДРЕСА_3.

З 23.06.2016 року по 09.04.2019 року головою правління ОСББ був ОСОБА_3, тел.. НОМЕР_1 , мешкає: АДРЕСА_3 (6-ий поверх східної вежі, при виході з ліфта на право).

Загальними зборами співвласників ОСББ, які відбулися 09 квітня 2019 року, було прийнято рішення про зміну Голови Правління ОСББ. Було обрано Головою правління ОСОБА_1.

Після чого, ОСОБА_3 , відмовився передати новому Голові Правління ОСББ установчі документи ОСББ, печатку, фінансову документацію та інші документи ОСББ, які знаходилась у його віданні.

Враховуючи викладене, зібрані під час проведення досудового розслідування дані, свідчать про наявність у діях колишнього Голови Правління ОСББ Дніпровські вежі ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , складу кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 357 КК України.

На даний час виникла необхідність у проведенні обшуку нежитлового приміщення АДРЕСА_5, з метою відшукання доказів які мають велике значення у кримінальному провадженні, а саме печатку та документацію ОСББ Дніпровські вежі , а також предмети, речі та документи злочинної діяльності, предмети та цінності, здобуті злочинним шляхом.

Також було встановлено, що згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 165534823, на підставі свідоцтва про право власності, на нерухоме майно, серія та номер: НОМЕР_3, інд. № НОМЕР_2 , виданий 21.11.2014, видавник: Реєстраційна служба Дніпропетровського міського управління юстиції Дніпропетровської області, нежитлове приміщення АДРЕСА_5 , загальною площею 133,8 кв. м., належить ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Слідчий клопотання підтримав, надав клопотання про слухання справи без застосування технічної фіксації, у зв`язку із чим керуючись ч. 4 ст. 107 КПК України фікція судового засідання не здійснювалась

Ураховуючи вищевикладене, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання прокурора про проведення обшуку підлягає задоволенню, оскільки прокурором надано суду належні та достатні докази того, що дана слідча дія є необхідна у даному кримінальному провадженні, так як проведення обшуку може дозволити органу досудового розслідування виявити та зафіксувати відомості щодо обставин вчинення даного кримінального правопорушення, встановити коло причетних осіб, а також для ефективного та повного досудового розслідування в цьому кримінальному провадженні. Крім того, суддею враховано те, що здобути необхідну для досудового розслідування інформацію іншим шляхом, окрім як звернення до слідчого судді із клопотанням про обшук та отримання останнього, є неможливим.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 110, 233, 234, 236, 309 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити .

Дозволити старшому слідчому СВ Соборного ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області Жмаку М.Є., прокурору Дніпропетровської місцевої прокуратури № 2 Дніпропетровської області Соколянському Д.А., проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_5, з метою відшукання доказів які мають велике значення у кримінальному провадженні, а саме печатку та документацію ОСББ Дніпровські вежі , а також предмети, речі та документи злочинної діяльності, предмети та цінності, здобуті злочинним шляхом, яке належить на підставі свідоцтва про право власності, на нерухоме майно, серія та номер: НОМЕР_3, інд. № НОМЕР_2 , виданий 21.11.2014, видавник: Реєстраційна служба Дніпропетровського міського управління юстиції Дніпропетровської області, нежитлове приміщення АДРЕСА_5 , загальною площею 133,8 кв. м., належить ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Строк дії цієї ухвали 30 діб з дня її винесення.

Ухвала оскарженню не підлягає і заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Суддя Н.В. Ткаченко

Зареєстровано 25.06.2019
Оприлюднено 25.06.2019
Дата набрання законної сили 03.06.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону