Ухвала
від 20.06.2019 по справі 296/4968/18
БОГУНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЖИТОМИРА

Справа №296/4968/18

Категорія 57

2/295/1010/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20.06.2019 року м. Житомир

Суддя Богунського районного суду м. Житомира Чішман Л.М.,

вирішуючи питання про прийняття уточненої позовної заяви по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Корольовського відділу державної виконавчої служби м. Житомир Головного територіального управління юстиції в Житомирській області, треті особи - Закрите акціонерне товариство Сантехмонтаж , Житомирське об`єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про звільнення майна з-під арешту, -

встановив:

Позивач звернулась до суду з указаним позовом.

18.06.2019 року від позивача ОСОБА_1 надійшла уточнена позовна заява, у якій позивач просить зняти арешт та заборону відчуження з транспортного засобу марки ГАЗ синього кольору, модель 5312, 1992 року випуску, шасі (рама) НОМЕР_1 , двигун № НОМЕР_2 , кузов бортовий- НОМЕР_3 , реєстраційний номер НОМЕР_4 та транспортного засобу марки ГАЗ білого кольору, модель 33021212, 2006 року випуску, тип бортовий малотоннажний-В, номер шасі (кузова) НОМЕР_5 , реєстраційний номер НОМЕР_6 , які зареєстровані за Закритим акціонерним товариством Сантехмонтаж (код ЄДРПОУ 03330258).

У позовній заяві позивачем змінено склад відповідачів, а саме вимоги пред`явлено до Закритого акціонерного товариства Сантехмонтаж , Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, у якості третьої особи залучено Корольовський відділ державної виконавчої служби м. Житомир Головного територіального управління юстиції в Житомирській області

Дослідивши подану заяву, матеріали цивільної справи, суддя дійшов наступного висновку.

За положеннями ч. 3 ст. 49 ЦПК України до закінчення підготовчого засідання позивач має право змінити предмет або підстави позову шляхом подання письмової заяви. У справі, що розглядається за правилами спрощеного позовного провадження, зміна предмета або підстав позову допускається не пізніше ніж за п`ять днів до початку першого судового засідання у справі.

Згідно ч.ч. 1-3 ст. 51 ЦПК України, суд першої інстанції має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання залучити до участі у ній співвідповідача. Якщо позов подано не до тієї особи, яка повинна відповідати за позовом, суд до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання за клопотанням позивача замінює первісного відповідача належним відповідачем, не закриваючи провадження у справі. Після спливу строків, зазначених у частинах першій та другій цієї статті, суд може залучити до участі у справі співвідповідача або замінює первісного відповідача належним відповідачем виключно у разі, якщо позивач доведе, що не знав та не міг знати до подання позову у справі про підставу залучення такого співвідповідача чи заміну неналежного відповідача.

Відповідно до ч. 1 ст. 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Врахувавши викладені положення, оскільки розгляд даної цивільної справи по суті не розпочато, позивач скористалась своїм правом та уточнила позовну заяву та залучити належних відповідачів, а тому суддя вважає за можливе прийняти позовну заяву до розгляду у новій редакції.

Згідно ч. 1 ст. 174 ЦПК України при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом.

Керуючись ст.ст. 49, 51, 174 ЦПК України, суд, -

постановив :

Прийняти до розгляду уточнену позовну заяву ОСОБА_1 до Закритого акціонерного товариства Сантехмонтаж , Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, третя особа Корольовський відділ державної виконавчої служби м. Житомир Головного територіального управління юстиції в Житомирській області про звільнення майна з-під арешту, у редакції позову, який подано до суду 18.06.2019 року.

Відповідно до вимог ч.ч. 1, 2 ст. 174 ЦПК України при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву.

Відповідачі мають право подати до суду письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються, який викладається у відзиві на позовну заяву. Вимоги до відзиву на позовну заяву встановлені ст. 178 ЦПК України.

Встановити відповідачам строк 20 днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі для подачі відзиву на позов та доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідачів, якщо такі докази не надані позивачем. У разі подання відповідачами до суду відзиву на позовну заяву до нього повинні бути долучені документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

В разі ненадання відповідачами відзиву у встановлений судом строк, без поважних причин, справа буде розглянута за наявними матеріалами.

Позивач має право надати відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відзиву.

Відповідачі мають право подати заперечення на відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відповіді на відзив.

Третя особа має право подати письмові пояснення щодо позову або відзиву, в яких третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, викладає свої аргументи і міркування в підтримку або заперечення проти позову. До пояснень третьої особи застосовуються правила, встановлені частинами 3-6 ст. 178 ЦПК України.

Одночасно з подачею пояснень на позовну заяву третя особа надає суду докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються аргументи та міркування на підтримку або заперечення щодо предмета позову, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) пояснень і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається за електронною адресою inbox@bg.zt.court.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.М. Чішман

СудБогунський районний суд м. Житомира
Дата ухвалення рішення20.06.2019
Оприлюднено25.06.2019
Номер документу82575901
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —296/4968/18

Рішення від 29.08.2019

Цивільне

Богунський районний суд м. Житомира

Чішман Л. М.

Ухвала від 20.06.2019

Цивільне

Богунський районний суд м. Житомира

Чішман Л. М.

Ухвала від 30.11.2018

Цивільне

Богунський районний суд м. Житомира

Чішман Л. М.

Ухвала від 12.07.2018

Цивільне

Богунський районний суд м. Житомира

Зосименко О. М.

Ухвала від 08.06.2018

Цивільне

Корольовський районний суд м. Житомира

Сингаївський О. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні