КРАМАТОРСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 234/10126/19

Провадження № 1-кс/234/4779/19

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про призначення експертизи

18 червня 2019 року м. Краматорськ

Слідчий суддя Краматорського міського суду Кравченко О.Ю., за участю секретаря судового засідання Малушка С.В., розглянув клопотання слідчого першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Краматорську Купріяненко Д.О., яке погоджене з прокурором військової прокуратури Луганського гарнізону Волік О.Г., про призначення судової експертизи матеріалів, речовин та виробів у кримінальному провадженні № 42019130610000066 від 29.03.2019 року,-

ВСТАНОВИВ:

12 червня 2019 року до Краматорського суду надійшло клопотання слідчого першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Краматорську Купріяненко Д.О., яке погоджене з прокурором військової прокуратури Луганського гарнізону Волік О.Г., про призначення судової експертизи матеріалів, речовин та виробів у кримінальному провадженні № 42019130610000066 від 29.03.2019 року за підозрою ОСОБА_1 у вчиненні злочину передбаченого ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 410 КК України, за підозрою ОСОБА_2 у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 410 КК України, та ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

В обґрунтування клопотання слідчий зазначив, що Першим слідчим відділом Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42019130610000066 від 29.03.2019, за підозрою ОСОБА_1 у вчиненні злочину передбаченого ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 410 КК України, за підозрою ОСОБА_2 у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 410 КК України, та ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що капітан ОСОБА_2 проходить військову службу у Збройних Силах України за контрактом у військовій частині А1962 на посаді помічника начальника тилу. Капітан ОСОБА_2 був відряджений до зони проведення операції об`єднаних сил та перебуває у підпорядкуванні зведеного підрозділу Оперативно тактичного управління Північ (пункт дислокації за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк).

В силу займаної посади ОСОБА_2 ввірені пально-мастильні матеріали (зокрема паливо), які обліковані за військовою частиною підпорядкованою Оперативному тактичному управлінню Північ . Відповідно до посадових обов`язків капітан ОСОБА_2 зобов`язаний організовувати роботу складу пально та заправочних пунктів частини щодо приймання, зберігання та видачі пального, мастильних матеріалів та спеціальних рідин, вести облік та звітність щодо пального, мастильних матеріалів, спеціальних рідин та технічних засобів.

Встановлено, що у жовтні 2018 року (більше точну дату в ході досудового розслідування не встановлено) ОСОБА_2 перебуваючи поблизу автомагазину Автолідер за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Вілісова, 34, діючи з прямим умислом, з корисливих мотивів, з метою особистого незаконного збагачення за рахунок держави, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, попередньо вступив у злочинну змову групою осіб із ОСОБА_1 та ОСОБА_3 для викрадення пально-мастильних матеріалів облікованих за військовою частиною, та подальшої реалізації вказаного пального на автостоянці за адресою: АДРЕСА_1 , фактичним володільцем якої є ОСОБА_1 . При цьому, ОСОБА_2 , повідомив ОСОБА_1 та ОСОБА_3 про, те що зазначені пально-мастильні матеріали, обліковані як власність Збройних Сил України, незважаючи на що останні погодилися на реалізацію злочинного умислу до кінця, керуючись спільною злочинною метою групи осіб на незаконне одержання прибутку. Так, згідно вказаної злочинної схеми, ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , ОСОБА_3 отримували 23 гривні з кожного літру проданого пального, які у подальшому розподіляли між собою, а саме ОСОБА_2 отримував 18 (вісімнадцять) гривень з проданого літру пального, а ОСОБА_1 та ОСОБА_3 5 (п`ять) гривень з кожного літру проданого пального на двох.

Так, на наступний день після досягнення спільної злочинної мети на вчинення умисного злочину групою осіб, а саме у жовтні 2018 року (більше точну дату в ході досудового розслідування не встановлено) ОСОБА_2 будучи військовою службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, перебуваючи на території військової частини за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 2-г, реалізуючи свій злочинний умисел направлений на викрадення військового майна групою осіб, за попередньою змовою із ОСОБА_1 та ОСОБА_3 , в умовах особливого періоду, викрав 400 літрів пального (дизельного палива), яке є військовим майном, та незаконно організував вивезення його за межі військової частини до автостоянки, за адресою: Луганська обл., м АДРЕСА_1 , чим розпорядився привласненим майном, передавши його ОСОБА_1 , та ОСОБА_3 для подальшої незаконної реалізації, та розподілу одержаних внаслідок цього грошових коштів.

У подальшому ОСОБА_1 та ОСОБА_3 , будучи пособниками кримінального правопорушення, отримали від останнього паливо у кількості 400 літрів, яке у подальшому реалізували та отримані незаконним шляхом грошові кошти розподілили між усіма учасниками злочинної групи згідно вищевказаного розрахунку.

Надалі реалізовуючи спільний злочинний умисел на викрадення та подальшу реалізацію дизельного пального облікованого за військовою частиною, за попередньою змовою групою осіб із ОСОБА_1 та ОСОБА_3 будучи військовою службовою особою зловживаючи службовим становищем ОСОБА_2 організував безперешкодний пропуск транспортних засобів ОСОБА_1 та ОСОБА_3 , а саме автомобілів ТАТА державний номерний знак НОМЕР_1 та Ford Transit державний номерний знак НОМЕР_2 , на територію військової частини, за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 2-г, де ОСОБА_1 та ОСОБА_3 , систематично завантажували викрадене ОСОБА_4 пальне у бочки та інші відповідні ємкості та здійснювали незаконне вивезення пального за межі військової частини та транспортували за адресою автостоянки ОСОБА_1 , а саме: Луганська обл АДРЕСА_2 , АДРЕСА_1 , де здійснювали продаж зазначеного пального та в подальшому розподіляючи отриманий дохід між членами групи. За таких обставин ОСОБА_1 та ОСОБА_3 є пособниками вчинення ОСОБА_2 кримінального правопорушення, що виразилось у наданні засобів та знарядь (транспортних засобів) його вчинення, переховуванні та збуту пального, яке здобуте злочинним шляхом.

Так, 16 квітня 2019 року близько 15 год. 00 хв. ОСОБА_1 та ОСОБА_3 на зазначених транспортних засобах прибули на територію військової частини, яка підпорядковується Оперативно тактичному управлінню Північ за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 2-г, де діючи за попередньою змовою із ОСОБА_2 , викрали дизельне пальне (ДП) у кількості 2 тон, шляхом незаконного відвантаження зазначеного пального на транспортні засоби ОСОБА_1 та ОСОБА_3 , звідки вказане зазначене пальне було транспортоване за адресою його реалізації ОСОБА_1 та ОСОБА_3 , а саме: АДРЕСА_1 .

16.04.2019 в результаті проведення обшуку у вантажопасажирському мікроавтобусі марки Ford моделі Transit білого кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 , серед іншого, виявлено та вилучено:

- пластикова бочка синього кольору із вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеної бочки 95 сантиметрів, діаметр 58 сантиметрів - опечатано скріплено підписами учасників слідчої дії, понятих;

- пластикова бочка бірюзового кольору з вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеної бочки 89 сантиметрів, діаметр 59 сантиметрів - опечатано скріплено підписами учасників слідчої дії, понятих;

- залізна бочка синього кольору із вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеної бочки 89 сантиметрів, діаметр 58 сантиметрів - міститься в опечатаній вантажній секції транспортного засобу;

- пластикова бочка бірюзового кольору з вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеної бочки 93 сантиметра, діаметр 58 сантиметрів - міститься в опечатаній вантажній секції транспортного засобу;

- пластикова бочка синього кольору з вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеної бочки 93 сантиметра, діаметр 58 сантиметрів - міститься в опечатаній вантажній секції транспортного засобу;

- пластмасовий напівпрозорий контейнер білого кольору, прямокутної форми з вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеного контейнера 95 сантиметрів, довжина 113 сантиметрів, довжина по діагоналі між верхніми кутами 137 сантиметрів - міститься в опечатаній вантажній секції транспортного засобу.

В подальшому, в ході огляду від 07.06.2019 з кожної вищевказаної ємкості здійснено відібрання речовини, яку поміщено до окремих пластикових пляшок об`ємом 2 л та 1,5 л. Кожній пластиковій пляшці присвоєно відповідний номер, який нанесено на бокову поверхню за допомогою маркеру з барвником чорного кольору. Окрім цього, кожну пластикову пляшку опечатано відповідною паперовою биркою із пояснювальним написом, підписами понятих та слідчого. Надалі, вказані пляшки із відібраною речовиною поміщено до пропіленового мішку білого кольору, горловину якого перев`язано ниткою чорного кольору, вільні кінці якої опечатано паперовою биркою із пояснювальним написом.

Крім того, 16.04.2019 року в результаті проведення обшуку місця за № 69 на автомобільній стоянці, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 область, АДРЕСА_1 , серед іншого, виявлено та вилучено:

- 20 літрову металеву каністру з рідиною, ззовні схожу на паливо - мастильні матеріали, приблизний об`єм - 10 літрів, запакована до поліетиленового пакету синього кольору, опечатана биркою із печаткою військової прокуратури Луганського гарнізону та засвідчений підписами понятих та учасників;

- речовина зовні схожа на паливно-мастильні матеріали у загальній кількості 442,56 л., яка знаходиться у баці білого кольору з металевою обрешіткою, опечатаний биркою із печаткою військової прокуратури Луганського гарнізону та засвідчений підписами понятих та учасників;

- речовина зовні схожа на паливно-мастильні матеріали у загальній кількості 318,86 л., яка знаходиться у баці білого кольору з металевою обрешіткою, опечатана биркою із печаткою військової прокуратури Луганського гарнізону та засвідчений підписами понятих та учасників.

В ході здійснення вищевказаного обшуку здійснено відібрання речовини з вказаних баків білого кольору, в результаті 2 зразки відібраної рідини, ззовні схожої на паливо - мастильні матеріали поміщені до окремих пластикових пляшок об`ємом 2 літри, які запаковані до поліетиленових пакетів синього кольору, опечатані бирками із печаткою військової прокуратури Луганського гарнізону та засвідчені підписами понятих та учасників.

Також, 17.04.2019 в результаті проведення обшуку приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, серед іншого, виявлено та вилучено:

Із цистерни військового транспортного засобу на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_3 , відібрано зразки пального у пластикову тару об`ємом 1,5 літра, після чого вказані зразки упаковано та вилучено, із підписами учасників слідчої дії; із цистерни військового транспортного засобу на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_4 відібрано зразки пального у пластикову тару об`ємом 1,5 літра, після чого вказані зразки упаковано та вилучено, із підписами учасників слідчої дії; із цистерни військового транспортного засобу на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_5 відібрано зразки пального у пластикову тару об`ємом 1,5 літра, після чого вказані зразки упаковано та вилучено, із підписами учасників слідчої дії; із цистерни військового транспортного засобу на базі УРАЛ - військовий номерний знак - НОМЕР_6 відібрано зразки пального у пластикову тару об`ємом 1,5 літра, після чого вказані зразки упаковано та вилучено, із підписами учасників слідчої дії;

Надалі, в приміщенні складу ПММ пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , виявлено 3 (три) залізні бочки в 2 (двох) із яких містився бензин, а в 1 (одній) дизельне паливо. З вказаних залізних бочок було вилучено зразки пально-мастильних матеріалів, що в них містилось у 3 (три) окремі пластикові ємності.

Окрім цього, 19.04.2019 в результаті проведення обшуку нежитлового приміщення за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів, 1Д, виявлено та вилучено 907 л дизельного пального у пластиковій тарі. Під час проведення обшуку із вказаної тари відібрано 4 літри дизельного пального та поміщено до пластикової тари.

Відповідно до ст. 242 КПК України (підстави проведення експертизи):

1. Експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання. Не допускається проведення експертизи для з`ясування питань права.

Слідчий вказує, що для проведення повного, всебічного та неупередженого досудового розслідування, для встановлення важливих обставин, які можуть бути використані як докази в даному кримінальному провадженні, виникла необхідність в отриманні доручення слідчого судді щодо призначення судової експертизи матеріалів, речовин та виробів за спеціальністю 8.4 Дослідження нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалів .

У судове засідання слідчий не з`явився, про час та місце розгляду клопотання був повідомлений.

Відповідно до ч.3 ст.244 КПК України неявка слідчого не перешкоджає розгляду клопотання.

Дослідивши клопотання, перевірив матеріали, якими обґрунтовується клопотання, слідчий суддя дійшов висновку про задоволення клопотання з огляду на наступне.

Відповідно до ч.1 ст.244 КПК України у разі якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання, сторони кримінального провадження мають право звернутися з клопотанням про проведення експертизи до слідчого судді.

Відповідно до ч. 1 ст.242 КПК України експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання. Не допускається проведення експертизи для з`ясування питань права.

Відповідно до ч.1 ст.243 КПК України експерт залучається за наявності підстав для проведення експертизи за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження.

Відповідно до ч. 6 ст. 244 КПК України, слідчий суддя задовольняє клопотання, якщо особа, яка звернулася з відповідним клопотанням, доведе, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта. Слідчий суддя самостійно визначає експерта, якого необхідно залучити, або експертну установу, якій необхідно доручити проведення експертизи.

У судовому засіданні встановлено, що Першим слідчим відділом Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42019130610000066 від 29.03.2019, за підозрою ОСОБА_1 у вчиненні злочину передбаченого ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 410 КК України, за підозрою ОСОБА_2 у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 410 КК України, та ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Клопотання слідчого відповідає вимогам ч.2 ст.244 КПК України та не підлягає поверненню слідчому.

Враховуючи, що для проведення повного, всебічного та неупередженого досудового розслідування та для встановлення важливих обставин які можуть бути використані як докази в даному кримінальному провадженні необхідні спеціальні знання, вказане питання має істотне значення для кримінального провадження, у кримінальному провадженні необхідно призначити судову експертизу матеріалів, речовин та виробів.

Керуючись ст.ст.107, 110, 243, 244, 309, 372, 395 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання слідчого задовольнити.

Призначити у кримінальному провадженні № 42019130610000066 від 29.03.2019 року судову експертизу матеріалів, речовин та виробів за спеціальністю 8.4 Дослідження нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалів , проведення якої доручити експертам Харківського НДЕКЦ МВС України.

На вирішення експерта поставити наступні питання:

1) Чи належать надані на дослідження речовини, які відібрані до 6 пластикових пляшок об`ємом 2 л та 1,5 л під час проведення огляду від 07.06.2019 року з ємкостей вилучених під час проведення обшуку 16.04.2019 у вантажопасажирському мікроавтобусі марки Ford моделі Transit білого кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 , до нафтопродуктів та паливно-мастильних матеріалів? Якщо належать, то до якого їх роду (виду)?

2) Чи належать надані на дослідження речовини, які знаходяться у 20 літровій металевій каністрі, а також відібрані до 2 пластикових пляшок об`ємом 2 л під час проведення обшуку 16.04.2019 місця за № 69 на автомобільній стоянці, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , АДРЕСА_1 , до нафтопродуктів та паливно-мастильних матеріалів? Якщо належать, то до якого їх роду (виду)?

3) Чи належать надані на дослідження речовини, які відібрані до окремих пластикових тари з цистерн військових транспортних засобів на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_3 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_4 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_5 , на базі УРАЛ - військовий номерний знак - НОМЕР_6 , під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, до нафтопродуктів та паливно-мастильних матеріалів? Якщо належать, то до якого їх роду (виду)?

4) Чи належать надані на дослідження речовини, які відібрані до пластикових ємкостей з трьох залізних бочок, під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, до нафтопродуктів та паливно-мастильних матеріалів? Якщо належать, то до якого їх роду (виду)?

5) Чи належить надана на дослідження речовина, яка відібрана до пластикової тари у кількості 4 л, під час проведення обшуку 19.04.2019 нежитлового приміщення за адресою: АДРЕСА_3 , до нафтопродуктів та паливно-мастильних матеріалів? Якщо належать, то до якого їх роду (виду)?

6) Чи мають надані на дослідження речовини, які відібрані до 6 пластикових пляшок об`ємом 2 л та 1,5 л під час проведення огляду від 07.06.2019 року з ємкостей вилучених під час проведення обшуку 16.04.2019 у вантажопасажирському мікроавтобусі марки Ford моделі Transit білого кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 ; речовини, які знаходяться у 20 літровій металевій каністрі, а також відібрані до 2 пластикових пляшок об`ємом 2 л під час проведення обшуку 16.04.2019 місця за № 69 на автомобільній стоянці, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 область, м. Сєвєродонецьк, вул. Вілєсова, 34; речовини, які відібрані до окремих пластикових тари з цистерн військових транспортних засобів на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_3 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_4 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_5 , на базі УРАЛ - військовий номерний знак - НОМЕР_6 , під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова; речовини, які відібрані до пластикових ємкостей з трьох залізних бочок, під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, та речовина, яка відібрана до пластикової тари у кількості 4 л, під час проведення обшуку 19.04.2019 нежитлового приміщення за адресою: АДРЕСА_3 , спільну родову (групову) належність?

7) Чи не походять надані на дослідження речовини, які відібрані до 6 пластикових пляшок об`ємом 2 л та 1,5 л під час проведення огляду від 07.06.2019 року з ємкостей вилучених під час проведення обшуку 16.04.2019 у вантажопасажирському мікроавтобусі марки Ford моделі Transit білого кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 ; речовини, які знаходяться у 20 літровій металевій каністрі, а також відібрані до 2 пластикових пляшок об`ємом 2 л під час проведення обшуку 16.04.2019 місця за № 69 на автомобільній стоянці, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 область, м. Сєвєродонецьк, вул. Вілєсова, 34; речовини, які відібрані до окремих пластикових тари з цистерн військових транспортних засобів на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_3 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_4 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_5 , на базі УРАЛ - військовий номерний знак - НОМЕР_6 , під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова; речовини, які відібрані до пластикових ємкостей з трьох залізних бочок, під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, та речовина, яка відібрана до пластикової тари у кількості 4 л, під час проведення обшуку 19.04.2019 нежитлового приміщення за адресою: АДРЕСА_3 область, м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів, 1 АДРЕСА_3 , з однієї ємності?

8) Чи відповідають надані на дослідження речовини, які відібрані до 6 пластикових пляшок об`ємом 2 л та 1,5 л під час проведення огляду від 07.06.2019 року з ємкостей вилучених під час проведення обшуку 16.04.2019 у вантажопасажирському мікроавтобусі марки Ford моделі Transit білого кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 ; речовини, які знаходяться у 20 літровій металевій каністрі, а також відібрані до 2 пластикових пляшок об`ємом 2 л під час проведення обшуку 16.04.2019 місця за № 69 на автомобільній стоянці, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 область, м. Сєвєродонецьк, вул. Вілєсова, 34; речовини, які відібрані до окремих пластикових тари з цистерн військових транспортних засобів на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_3 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_4 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_5 , на базі УРАЛ - військовий номерний знак - НОМЕР_6 , під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова; речовини, які відібрані до пластикових ємкостей з трьох залізних бочок, під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, та речовина, яка відібрана до пластикової тари у кількості 4 л, під час проведення обшуку 19.04.2019 нежитлового приміщення за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів, 1Д, показникам ДСТУ?

Дозволити експертам Харківського НДЕКЦ МВС України повне або часткове знищення чи зміну властивостей об`єктів, наданих на дослідження.

Для дослідження експертамнадати:

- пропіленовий мішок білого кольору, всередині якого міститься 6 пластикових пляшок об`ємом 2 л та 1,5 л з речовиною відібраною під час проведення огляду від 07.06.2019 року з ємкостей вилучених під час проведення обшуку 16.04.2019 у вантажопасажирському мікроавтобусі марки Ford моделі Transit білого кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 ;

- целофановий пакет синього кольору, всередині якого міститься пластикова тара з речовиною у кількості 4 літри відібраної, під час проведення обшуку 19.04.2019 нежитлового приміщення за адресою: АДРЕСА_3 область, м. Сєвєродонецьк АДРЕСА_4 бул. Дружби Народів, 1Д;

- поліетиленовий пакет синього кольору, всередині якого міститься пластикова пляшка об`ємом 2 літри з речовиною відібраною з баку білого кольору з металевою обрешіткою (442,56 л) під час проведення обшуку 16.04.2019 місця за № 69 на автомобільній стоянці, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 область, м АДРЕСА_1 , 34;

- поліетиленовий пакет синього кольору, всередині якого міститься пластикова пляшка об`ємом 2 літри з речовиною відібраною з баку білого кольору з металевою обрешіткою (318,86 л) під час проведення обшуку 16.04.2019 місця за № 69 на автомобільній стоянці, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 область, м. АДРЕСА_3 , вул. Вілєсова, 34;

- поліетиленовий пакет синього кольору, всередині якого міститься 20 літрова металева каністра з речовиною, приблизний об`єм - 10 літрів вилученою під час проведення обшуку 16.04.2019 місця за № 69 на автомобільній стоянці, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 область, м АДРЕСА_3 вул АДРЕСА_1 ;

- пластикову тара об`ємом 1,5 л з речовиною вилученою з цистерни військового транспортного засобу на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_3 під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова;

- пластикову тара об`ємом 1,5 л з речовиною вилученою з цистерни військового транспортного засобу на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_4 під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова;

- пластикову тара об`ємом 1,5 л з речовиною вилученою з цистерни військового транспортного засобу на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_5 під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова;

- пластикову тара об`ємом 1,5 л з речовиною вилученою з цистерни військового транспортного засобу на базі УРАЛ - військовий номерний знак - НОМЕР_6 під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова;

- пластикову ємкість з речовиною вилученою з залізної бочки під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова.

- пластикову ємкість з речовиною вилученою з залізної бочки під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова;

- пластикову ємкість з речовиною вилученою з залізної бочки під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова;

- копію протоколу обшуку від 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова;

- копію протоколу обшуку від 16.04.2019 місця № 69 на автомобільній стоянці за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Вілєсова, 34;

- копію протоколу обшуку від 16.04.2019 у вантажопасажирському мікроавтобусі марки Ford моделі Transit білого кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 ;

- копію протоколу обшуку від 19.04.2019 нежитлового приміщення за адресою: АДРЕСА_3 область, м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів, 1Д;

- копію протоколу огляду предметів від 07.06.2019;

- при необхідності, інші матеріали даного кримінального провадження.

Експертний висновок надати слідчому першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Краматорську Купріяненко Д.О.

Попередити експерта про кримінальну відповідальність за статтями 384, 385 КК України, за завідомо неправдивий висновок та за відмову без поважних причин від виконання покладених на нього обов`язків.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддяО. Ю. Кравченко

Зареєстровано 25.06.2019
Оприлюднено 25.06.2019
Дата набрання законної сили 18.06.2019

Судовий реєстр по справі 234/10126/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 10.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 10.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 10.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 10.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 10.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 10.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 25.06.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 25.06.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 18.06.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 14.06.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 14.06.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 13.06.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 13.06.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 13.06.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону