ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Дата документу 24.06.2019

Справа № 501/711/19

1-кс/501/576/19

У Х В А Л А

24 червня 2019 року слідчій суддя Іллічівського міського суду Одеської області Вергопуло К.В.,

за участю:

секретаря судового засідання - Стахурської Т.Ю.,

розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Чорноморську Одеської області клопотання прокурора Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області Іванової Олени Дмитрівни про тимчасовий доступ до речей і документів в кримінальному провадженні №42019161160000019 від 27 лютого 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України,

В С Т А Н О В И В:

До слідчого судді надійшло Іллічівського міського суду Одеської області вказані клопотання, в якому зазначено наступне.

В провадженні Чорноморського ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області перебуває кримінальне провадження №42019161160000019 від 27 лютого 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України.

Під час проведення досудового розслідування встановлено, що згідно Реєстру дозвільних документів ДАБІ по Одеській області, протягом 2018 року ТОВ Долина-2006 , ТОВ ФІРМА "ЛІМАН" , ДП ТУМЕН-ЕЛЕКТРО , ТОВ "ЧОРНОМОР МОРЕПРОДУКТ" отримано декларації на сертифікати про готовність об'єктів до експлуатації.

Орган досудового розслідування вважає, що службовими особами Чорноморської міської ради у зв'язку із неналежним виконанням службових своїх службових обов'язків, через несумлінне ставлення до них, допущено порушення вимог Закону України Про регулювання містобудівної діяльності у частині укладання договорів про пайову участь із забудовниками на території м.Чорноморська. У результаті зазначених дій до місцевого бюджету не надійшли кошти у значних розмірах для створення і розвитку інфраструктури міста.

Прокурор просить слідчого суддю надати дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів з можливістю зробити копії документів про готовності об'єктів до оригіналів з можливістю зробити копії проекто-кошторисної документації (у тому числі: журналів авторського нагляду проектних організацій, технічного нагляду, актів списання використаних будівельних матеріалів, форми М29, технічного паспорту на об'єкт дослідження та правовстанавлюючої документації, договорів підряду, проектної документації (робочого проекту), проектно - кошторисної документації з роздрібненням одиничної вартості, актів приймання виконаних робіт дефектних актів, актів на закриття прихованих робіт) з будівництва наступних об'єктів:

будівництво будівлі боксу по ремонту та технічному обслуговуванню автомобілів за адресою: вул. Приморська, 31, с. Бурлача Балка, м. Чорноморськ, Одеської області, замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "ЛІМАН", код 22464585, Одеська обл., м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул. Приморська, 31 ;

будівництво цеху по заготівлі морепродуктів за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул. Приморська,7, замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧОРНОМОР МОРЕПРОДУКТ", код 30559650, Одеська обл., м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул. Приморська, 5.

Вказані документи, відповідно до вимог Податкового кодексу України та Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців , перебувають у володінні товариства з обмеженою відповідальністю ФІРМА ЛІМАН (код 22464585, місцезнаходження юридичної особи: 68094, Одеська обл., м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул.Приморська, 31) та товариства з обмеженою відповідальністю ЧОРНОМОР МОРЕПРОДУКТ (код 30559650, місцезнаходження юридичної особи 68094, Одеська обл., м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 5).

Своє клопотання прокурор мотивує тим, що зазначені документи містять та зберігають відомості, які можуть бути використані як доказ обставин, що встановлюються під час кримінального провадження та необхідні з метою проведення відповідних експертних досліджень.

В судове засідання прокурор Іванова О.Д. яка була належним чином повідомлена про доту час та місце розгляду клопотання, не прибула, подала слідчому заяву про розгляд клопотання без її участі, просила задовольнити.

За заявою прокурора розгляд клопотань проведено без виклику осіб у володінні яких знаходяться вказані документи, у зв'язку з тим, що є безпосередні підстави вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення вказаних документів.

Слідчий суддя вважає, що клопотання прокурора підлягають задоволенню.

Згідно ч.1 ст.159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Частиною 2 статті 159 КПК України передбачено, що тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Згідно ч.ч.1, 2 ст.333 КПК України під час судового провадження можуть застосовуватися заходи забезпечення кримінального провадження, в тому числі шляхом надання тимчасового доступу до речей і документів.

Відповідно до ч.1 ст.160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу.

Порядок розгляду клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів встановлений статтею 163 КПК України.

Відповідно до ч.5 зазначеної статті КПК, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:

1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;

2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;

3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя вважає, клопотання обґрунтоване та прокурором доведено наявність підстав, зазначених в ч.5 ст.163 КПК України,.

Керуючись ст.ст.110, 131-132, 159-164 КПК України,

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання прокурора Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області Іванової Олени Дмитрівни - задовольнити.

Надати прокурорам групи прокурорів Іллічівської місцевої прокуратури в кримінальному провадженні №42019161160000019 від 27 лютого 2019 року: Івановій О.Д, Саганович Н.О., Кравченку А.М., Білостоцькому А.С., або слідчим Чорноморського ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області, тимчасовий доступ дооригіналів з можливістю зробити копії проекто-кошторисної документації (у тому числі: журналів авторського нагляду проектних організацій, технічного нагляду, актів списання використаних будівельних матеріалів, форми М29, технічного паспорту на об'єкт дослідження та правовстанавлюючої документації, договорів підряду, проектної документації (робочого проекту), проектно - кошторисної документації з роздрібненням одиничної вартості, актів приймання виконаних робіт дефектних актів, актів на закриття прихованих робіт) з будівництва наступних об'єктів:

будівництво будівлі боксу по ремонту та технічному обслуговуванню автомобілів за адресою: вул. Приморська, 31, с. Бурлача Балка, м. Чорноморськ, Одеської області, замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "ЛІМАН", код 22464585, Одеська обл., м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул.Приморська, 31 ;

будівництво цеху по заготівлі морепродуктів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул.Приморська,7, замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧОРНОМОР МОРЕПРОДУКТ", код 30559650, Одеська обл., м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул.Приморська, 5.

Вказані документи, відповідно до вимог Податкового кодексу України та Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців , перебувають у володінні товариства з обмеженою відповідальністю ФІРМА ЛІМАН (код 22464585, місцезнаходження юридичної особи: 68094, Одеська обл., м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул.Приморська, 31) та товариства з обмеженою відповідальністю ЧОРНОМОР МОРЕПРОДУКТ (код 30559650, місцезнаходження юридичної особи 68094, Одеська обл., м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул.Приморська, 5).

Ухвала діє протягом місяця з дня її постановлення.

Зобов'язати керівництво зазначених установ забезпечити виконання ухвали, обов'язковість виконання якої передбачена ст.382 КК України та ст.166 КПК України.

Роз'яснити керівництву зазначених установ, що відповідно до ст.382 КК України за умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню, передбачена кримінальна відповідальність.

Роз'яснити керівництву зазначених установ, що ч.1 ст.166 КПК України передбачає, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд, за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя

Дата ухвалення рішення 24.06.2019
Оприлюднено 02.07.2019

Судовий реєстр по справі 501/711/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 30.07.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 30.07.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 24.06.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 07.06.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 07.06.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 13.05.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 10.05.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 13.03.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 12.03.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 501/711/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону