Рішення
від 06.06.2019 по справі 504/3762/17
КОМІНТЕРНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 504/3762/17

провадження № 2/504/477/19

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06.06.2019смт.Доброслав

Комінтернівський районний суд Одеської області в складі:

головуючого судді - Доброва П.В.,

при секретарі Данько Т.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в с.м.т. Доброслав Лиманського району Одеської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до голови ради гаражного Товариства автомобілістів Гвардієць Одинця Юрія Степановича, ради гаражного Товариства автомобілістів Гвардієць ,

В С Т А Н О В И В:

У жовтні 2017 року ОСОБА_1 (далі за текстом - позивач) звернулася до суду із позовною заявою до голови ради гаражного Товариства автомобілістів Гвардієць Одинця Юрія Степановича, ради гаражного Товариства автомобілістів Гвардієць , та з урахуванням уточненої позовної заяви вх. № 12269 від 06.09.2018р., просить суд: визнати незаконним рішення загальних зборів Товариства автомобілістів Гвардієць від 28.02.2010 року про затвердження в новій редакції розділу 8 п.8.4 статуту Товариства автомобілістів Гвардієць щодо правомочності загальних зборів вирішувати винесені на їх розгляд питання в разі присутності на них менше 25% від загальної кількості членів організації. Визнати незаконним рішення загальних зборів Товариства автомобілістів Гвардієць від 26.02.2016 року щодо підвищення розміру членських внесків до 60 гривень. Визнати незаконним рішення загальних зборів Товариства автомобілістів Гвардієць від 27.03.2016 року про затвердження уповноважених представників в кількості 41 чоловіка. Визнати незаконним рішення ради Товариства автомобілістів Гвардієць від 05.08.2017 року, в тому числі п.1 про виключення членів організації в кількості 10 чоловік, п.2 про втрату права користування послугами організації, в тому числі користування електричною енергією.

У судовому засіданні позивач повністю підтримала уточнені позовні вимоги, просила їх задовольнити з наступних підстав. Відповідачі порушують встановлений статутом товариства порядок проведення загальних зборів та кворум, порядок видачі членських квитків, що надає можливість виготовляти протоколи з рішеннями, які згідно з законом не вважаються прийнятими. Також відповідачі бездіяли та не захищали інтереси членів товариства з питання наявності електропостачання, укладають угоди на невигідних умовах, що збільшує витрати позивача. Відповідачі не вчинили дій з оформлення права користування земельною ділянкою, що унеможливлює приватизувати земельну ділянку позивачу, оформити право власності на гараж та укласти окремий договір на електропостачання. Відповідачі не провели передбачену законом для неприбуткових організацій перереєстрацію статуту, що призвело до виключення товариства з реєстру неприбуткових організацій та збільшило податки товариства, а відповідно витрати позивача на забезпечення його діяльності. Відповідачі з порушенням закону, статуту, без повідомлення про збори, заднім числом 05.08.2017р. виключили позивача, яка запросила документи щодо підтвердження витрат грошових коштів товариства, з членів товариства за невиконання рішень товариства, які позивач вважає незаконними, а відповідно такими, що не повинні виконуватися.

В судове засідання відповідач та його представник не з'явились, про час та дату судового засідання повідомлені належним чином, надали письмове заперечення, просять у задоволенні позовних вимог відмовити з наступних підстав. Статутом товариства передбачено, що загальні збори правомочні вирішувати питання, якщо на них присутні не менше 50% членів організації. Згідно виписки з протоколу № 2 загальних зборів товариства від 28.02.2010р., це положення змінено на нову редакцію, відповідно до якої загальні збори правомочні вирішувати питання, якщо на них присутні не менше 25% членів організації. У зв'язку із складнощами скликання повного складу загальних зборів, який становить 350 членів, загальними зборами було прийнято рішення обрати по 2 особи за списками гаражних вулиць для представництва їх інтересів на загальних зборах у загальній кількості 41 член (виписка з протоколу № 13 від 27.03.2016р.) У зв'язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги та збільшенню витрат на організацію діяльності товариства, рішенням загальних зборів від 26.02.2016р. (виписка з протоколу № 14 від 26.02.2016р.) було збільшено розмір членських внесків до 60,00 грн. Всі вищеназвані рішення відповідач вважає такими, що відповідають закону та статуту товариства. Статутом товариства передбачено, що член товариства може бути виключений за невиплату членських та інших внесків протягом 3-х місяців без поважної причини. Оскільки деякі члени товариства, в тому числі позивач, з незрозумілих причин не вносили членські внески з травня 2016р., 05.08.2017р. їх було виключено з товариства (виписка з протоколу № 20 від 05.08.2017р.) На цих же зборах було вирішено відключити від постачання електричної енергії виключених членів товариства. Відповідач також вважає, що наведені рішення є законними, а позовні вимоги - безпідставними.

В судовому засіданні допитані свідки ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, Бондар Олександр Віталійович повідомили, що на їх думку всі рішення, прийняті правлінням гаражного товариства Гвардієць , незаконні і не відповідають діючому законодавству, оскільки прийняті нелегітимним складом ТА Гвардієць .

Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення сторін, суд встановив наступні правовідносини.

Товариство автомобілістів Гвардієць , ідентифікаційний код 20998970, було зареєстровано Комінтернівською районною державною адміністрацією Одеської області 10.06.1998р., що підтверджується копією Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи серія АОО № 279890.

Згідно з копією виписки з протоколу № 1 загальних зборів членів ТА Гвардієць від 31.01.2010р., прийнято рішення головою ради товариства автомобілістів Гвардієць обрано Одинець Ю.С. Голосували за прийняття рішення 350 осіб. Копією Довідки відділу статистики у Комінтернівському районі від 22.04.2011р. підтверджується, що керівником Товариства автомобілістів Гвардієць є Одинець Юрій Степанович.

У відповідності до п.1,4 розділу У діючого закону України Про громадські об'єднання , цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію з 1 січня 2013 року. Громадські організації, їх спілки (союзи, асоціації, інші об'єднання громадських організацій), легалізовані на день введення цього Закону в дію шляхом реєстрації або повідомлення про заснування, не потребують відповідно перереєстрації або повторного подання документів для повідомлення. Статути (положення) громадських організацій, спілок громадських організацій мають бути приведені у відповідність із цим Законом протягом п'яти років з дня введення його в дію. Реєстрація змін до статуту (положення), пов'язаних з введенням цього Закону в дію, здійснюється без справляння плати за реєстраційні дії протягом п'яти років з дня введення цього Закону в дію.

Відповідно до ч.1,3 ст.1 закону України Про громадські об'єднання , громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів. Громадська організація - це громадське об'єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

У відповідності до ч.1,2 ст.11 закону України Про громадські об'єднання , статут громадського об'єднання має містити відомості про: 1) найменування громадського об'єднання та за наявності - скорочене найменування; 2) мету (цілі) та напрями його діяльності; 3) порядок набуття і припинення членства (участі) у громадському об'єднанні, права та обов'язки його членів (учасників); 4) повноваження керівника, вищого органу управління, інших органів управління (далі - керівні органи) громадського об'єднання, порядок їх формування та зміни складу, термін повноважень, а також порядок визначення особи, уповноваженої представляти громадське об'єднання, та її заміни (для громадських об'єднань, що не мають статусу юридичної особи); 5) періодичність засідань і процедуру прийняття рішень керівними органами громадського об'єднання, у тому числі шляхом використання засобів зв'язку; 6) порядок звітування керівних органів громадського об'єднання перед його членами (учасниками); 7) порядок оскарження рішень, дій, бездіяльності керівних органів громадського об'єднання та розгляду скарг; 8) джерела надходження і порядок використання коштів та іншого майна громадського об'єднання; 9) порядок створення, діяльності та припинення діяльності відокремлених підрозділів громадського об'єднання (у разі їх створення громадським об'єднанням, яке має намір здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи); 10) порядок внесення змін до статуту; 11) порядок прийняття рішення щодо саморозпуску або реорганізації громадського об'єднання, а також щодо використання його коштів та іншого майна, що залишилися після саморозпуску, - для громадського об'єднання, яке має намір здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи. У статуті громадського об'єднання можуть бути передбачені додаткові положення щодо утворення, діяльності і саморозпуску чи реорганізації громадського об'єднання, що не суперечать закону.

Згідно з п.8.1 статуту громадської організації Товариство автомобілістів Гвардієць , зареєстрованого в Чорноморській селищній раді 10.06.1998р., вищим органом управління організації є загальні збори її членів, які скликаються не рідше, ніж два рази на рік. Виконавчим органом є рада організації, яка керує діяльністю організації в перервах між зборами. Рада очолюється головою ради. Кількісний склад ради визначається положенням про раду.

Відповідно до п.8.2 статуту, до виключної компетенції загальних зборів відноситься, зокрема:

-затвердження статуту та доповнень до нього;

-вибори ради та затвердження положення про неї;

-вибори голови ради;

-затвердження суми внесків.

Згідно з п.8.3 статуту, порядок проведення зборів, скликання і голосування визначається регламентом зборів.

У відповідності до п.8.4 статуту, збори правомочні приймати рішення, якщо на них представлені не менше 50% членів організації.

Згідно з п.8.5 статуту, рада діє на підставі положення та виконує основні функції, зокрема:

-прийом у члени організації та виключення з неї.

Відповідно до п.8.6 статуту, засідання ради проводяться щомісяця; рада повноважна приймати рішення у разі присутності 2/3 всього складу ради.

У відповідності до п.8.8 статуту, голова здійснює наступні функції, зокрема:

-організує проведення зборів і засідань ради, головує на них;

-відповідає за ведення протоколів зборів і засідань ради;

Пунктом 10.1 статуту передбачено, що на голову покладається обов'язок повідомити про зміни та доповнення в установчих документах до реєструючого органу у 5-денний строк.

Положення про раду та регламент зборів до суду не надані, з чого суд робить висновок про їх відсутність на день розгляду справи.

Окремі докази про кількість членів товариства до суду не надані, тому суд виходить із встановленої кількості членів, присутніх на загальних зборах товариства при обранні голови ради, що було у встановленому законом порядку зареєстровано, тобто 350 осіб.

З копії виписки з протоколу № 2 загальних зборів членів ТА Гвардієць від 28.02.2010р. вбачається, що прийнято рішення главу статуту ТА Гвардієць 8 п.8.4 затвердити в новій редакції: Загальні збори товариства автомобілістів Гвардієць правомочні вирішувати винесені на його розгляд питання, якщо на них присутні не менше, ніж 25% від загальної кількості членів. Були присутні 293 особи (більше ніж 50% від 350), які всі голосували за прийняття рішення.

Відповідно до ч.1,3 ст.4 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців у редакції від 01.01.2010р., чинній на дату прийняття вищезазначеного рішення, державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - засвідчення факту створення або припинення юридичної особи, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, а також вчинення інших реєстраційних дій, які передбачені цим Законом, шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру. Зміни до установчих документів юридичної особи, а також зміна прізвища та/або імені, та/або по батькові (далі - імені) або місця проживання фізичної особи - підприємця підлягають обов'язковій державній реєстрації шляхом внесення відповідних змін до записів Єдиного державного реєстру в порядку, встановленому цим Законом.

Частиною 5 ст.89 ЦК України в редакції станом на 10.02.2010р., чинній на дату прийняття вищезазначеного рішення, зміни до установчих документів юридичної особи набирають чинності для третіх осіб з дня їх державної реєстрації, а у випадках, встановлених законом, - з моменту повідомлення органу, що здійснює державну реєстрацію, про такі зміни. Юридичні особи та їх учасники не мають права посилатися на відсутність державної реєстрації таких змін у відносинах із третіми особами, які діяли з урахуванням цих змін.

Статут із внесеними та зареєстрованими змінами щодо правомочності вирішувати винесені на розгляд загальних зборів питань, якщо на них присутні не менше, ніж 25% від загальної кількості членів відповідачем не наданий.

За таких обставин, зважаючи на те, що зміни до статуту не підготовлені та не зареєстровані, відповідач голова ради товариства порушив свій обов'язок, визначений ст.4 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та пунктом 10.1 статуту, проте прийняті на загальних зборах зміни щодо правомочності вирішувати винесені на розгляд загальних зборів питань, якщо на них присутні не менше, ніж 25% від загальної кількості членів не набрали чинності лише для третіх осіб, яким позивач до її виключення з членів товариства не являлась.

Підстави для визнання недійсним рішення загальних зборів членів ТА Гвардієць від 28.02.2010р. (протокол № 2) судом не встановлені.

Згідно з копією виписки з протоколу № 9 загальних зборів членів ТА Гвардієць від 03.02.2013р., вирішено визначати заробітну плату персоналу у розмірі мінімальної, не очікуючи проведення загальних зборів ТА Гвардієць . Були присутні 183 особи, які всі голосували за прийняття рішення. Виписка не завірена підписами посадових осіб товариства або голови та секретаря зборів, тому не являється допустимим доказом у справі.

Згідно з копією виписки з протоколу № 14 загальних зборів членів ТА Гвардієць від 26.02.2016р., прийнято рішення у зв'язку із ростом тарифів на електроенергію, воду, електронний зв'язок, послуг та робіт, підвищенням мінімальної заробітної плати найманим співробітникам, офіційним їх працевлаштуванням із сплатою щомісячних членських внесків збільшити до 60 грн. Були присутні 58 осіб, голосували за прийняття рішення 34 особи, проти 19 осіб. Утримались 5 осіб.

Виходячи з кворуму 88 осіб (25% від загальної кількості членів, яка встановлена судом як 350 осіб), за якого товариство правомочно вирішувати будь-які питання, рішення загальних зборів членів ТА Гвардієць від 26.02.2016р, оформлене протоколом № 14, прийнято з порушенням п.8.4 статуту і є незаконним.

Відповідно до копії виписки з протоколу № 13 загальних зборів членів ТА Гвардієць від 27.03.2016р., вирішено: всі подальші загальні збори членів ТА Гвардієць вважати легітимними та повноважними, якщо на них будуть присутні як мінімум по 2 члени організацій від кожної з 20 гаражних вулиць. Відібраних уповноважених затвердити списком. Дані про кількість присутніх на зборах, а також про результати голосування у виписці відсутні. Виписка не завірена підписами посадових осіб товариства або голови та секретаря зборів, тому не являється допустимим доказом у справі. За недоведеності факту прийняття рішення суд не може визнати його дійсність.

Згідно з копією виписки з протоколу № 18 засідання ради членів ТА Гвардієць від 20.12.2016р., вирішено визначити заробітну плату персоналу у розмірі мінімальної. Дані про кількість присутніх на зборах, а також про результати голосування у виписці відсутні. Виписка не завірена підписами посадових осіб товариства або голови та секретаря зборів, тому не являється допустимим доказом у справі.

У відповідності до п.6.6 статуту громадської організації Товариство автомобілістів Гвардієць , зареєстрованого в Чорноморській селищній раді 10.06.2008р., підставою для виключення з членів організації є несплата членських і інших внесків протягом трьох місяців без поважних причин. П.6.7 статуту передбачено, що вибуття здійснюється шляхом виключення із списків членів організації, оформляється протоколом засідання органу управління.

Згідно з копією виписки з протоколу № 20 засідання ради ТА Гвардієць від 05.08.2017р., у зв'язку з ігноруванням деякими членами організації положень статуту ТА Гвардієць та рішення вищого органу ТА Гвардієць - загальних зборів членів організації № 14 від 25.02.2017р., а також з-за тривалої несплати членських внесків у встановленому загальними зборами розмірі, на підставі глави 6 статуту ТА Гвардієць , п.6.6 - виключити з членів ТА Гвардієць володільців гаражів: 1.ОСОБА_6. 2.ОСОБА_7 3.ОСОБА_8 4.ОСОБА_9 5.ОСОБА_10 6.ОСОБА_11 7.ОСОБА_1 8.ОСОБА_12 9.ОСОБА_13 10.ОСОБА_14. У зв'язку із виключенням вищевказаних володільців гаражів з членів ТА Гвардієць , вони в свою чергу втрачають право на користування послугами, які надає товариство своїм членам, зокрема - право на користування електроенергією, яку надає РЕМ для ТА Гвардієць . Запропонувати зазначеним володільцям укласти договір на постачання електроенергії у свої гаражі напряму від РЕМ Лиманського району. Дані про кількість присутніх на засіданні ради, а також про результати голосування у виписці відсутні.

Згідно ст.19 Конституції України, правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Враховуючи, що відповідачем не доведено правомочність прийняття рішення на засіданні ради ТА Гвардієць 05.08.2017р., оформленого протоколом № 20, а також те, що судом встановлено, що рішення загальних зборів членів ТА Гвардієць від 26.02.2016р, оформлене протоколом № 14, є незаконним, рішення ради ТА Гвардієць від 05.08.2017р., оформлене протоколом № 20, про виключення з членів ТА Гвардієць ОСОБА_1 та втрату нею права на користування послугами, які надає товариство своїм членам, зокрема - права на користування електроенергією, яку надає РЕМ для ТА Гвардієць , визнається незаконним.

Згідно ч.1,2 ст.16 ЦК України, кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Способами захисту цивільних прав та інтересів можуть бути: 10) визнання незаконними рішення, дій чи бездіяльності органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб. Суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом чи судом у визначених законом випадках.

У відповідності до ч.1,2 ст.21 ЦК України, 1. Суд визнає незаконним та скасовує правовий акт індивідуальної дії, виданий органом державної влади, органом влади Автономної Республіки Крим або органом місцевого самоврядування, якщо він суперечить актам цивільного законодавства і порушує цивільні права або інтереси. Суд визнає незаконним та скасовує нормативно-правовий акт органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, якщо він суперечить актам цивільного законодавства і порушує цивільні права або інтереси.

Відповідно до ст.8 ЦК України, якщо цивільні відносини не врегульовані цим Кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону).

При визнанні незаконними рішень товариства суд застосував аналогію закону.

У відповідності до ч.1,2 ст.48 ЦПК України, сторонами в цивільному процесі є позивач і відповідач. Позивачем і відповідачем можуть бути фізичні і юридичні особи, а також держава.

Згідно ч.1 ст.50 ЦПК України, позов може бути пред'явлений спільно кількома позивачами або до кількох відповідачів. Кожен із позивачів або відповідачів щодо другої сторони діє в цивільному процесі самостійно.

Відповідно до ч.1,2 ст.51 ЦПК України, суд першої інстанції має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання залучити до участі у ній співвідповідача. Якщо позов подано не до тієї особи, яка повинна відповідати за позовом, суд до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання за клопотанням позивача замінює первісного відповідача належним відповідачем, не закриваючи провадження у справі.

Товариство автомобілістів Гвардієць не являється відповідачем у справі. Позивач клопотання про залучення його у якості співвідповідача або про заміну первісного відповідача належним відповідачем не заявляв.

За таких обставин суд відмовляє у задоволенні наступних позовних вимог: визнати незаконним рішення загальних зборів Товариства автомобілістів Гвардієць від 28.02.2010 року про затвердження в новій редакції розділу 8 п.8.4 статуту Товариства автомобілістів Гвардієць ; визнати незаконним рішення загальних зборів Товариства автомобілістів Гвардієць від 26.02.2016 року щодо підвищення розміру членських внесків; визнати незаконним рішення загальних зборів Товариства автомобілістів Гвардієць від 27.03.2016 року про затвердження уповноважених представників.

Відповідно до ч.1 ст.15 ЦК України, кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Позивач не надала до суду доказів того, що має право звертатися до суду для захисту інтересів інших осіб, тому позовні вимоги про скасування рішення ради товариства від 05.08.2017р. про виключення інших осіб та втрати ними права користуватися послугами товариства, задоволенню не підлягають.

Згідно з п.9 ч.1 Перехідних положень ЦПК України, справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Відповідно до ч.ч.1,5,6 ст.81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Відповідно до ч.1 ст.89 ЦПК України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.

Відповідно до ст.263 ЦПК України, законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права із дотриманням норм процесуального права. Судове рішення має відповідати завданню цивільного судочинства, визначеному цим Кодексом. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

На підставі наведеного, керуючись п.9 ч.1 Перехідних положень та ст.ст. т.12, 13, 48, 77, 81, 89, 259, 263-265, 268 ЦПК України, ст.19 Конституції України, ст.92 ЦК України, ст.11 закону України Про громадські об'єднання , суд

В И Р І Ш И В:

Позов ОСОБА_1 до голови ради гаражного Товариства автомобілістів Гвардієць Одинця Юрія Степановича, ради гаражного Товариства автомобілістів Гвардієць - задовольнити частково.

Визнати незаконним рішення ради Товариства автомобілістів Гвардієць від 05.08.2017р., оформлене протоколом № 20, про виключення з членів ТА Гвардієць ОСОБА_1 та втрату нею права на користування послугами, які надає товариство своїм членам, зокрема - права на користування електроенергією, яку надає РЕМ для Товариства автомобілістів Гвардієць .

У задоволенні решти позовних вимог - відмовити.

Рішення суду може бути оскаржене шляхом подання апеляційної скарги до Одеського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому рішення суду не було вручено у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення повного рішення суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя П.В. Добров

СудКомінтернівський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення06.06.2019
Оприлюднено03.07.2019
Номер документу82742270
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —504/3762/17

Рішення від 06.06.2019

Цивільне

Комінтернівський районний суд Одеської області

Добров П. В.

Рішення від 06.06.2019

Цивільне

Комінтернівський районний суд Одеської області

Добров П. В.

Ухвала від 29.03.2019

Цивільне

Комінтернівський районний суд Одеської області

Добров П. В.

Ухвала від 19.11.2018

Цивільне

Комінтернівський районний суд Одеської області

Добров П. В.

Ухвала від 05.02.2018

Цивільне

Комінтернівський районний суд Одеської області

Добров П. В.

Ухвала від 03.11.2017

Цивільне

Комінтернівський районний суд Одеської області

Добров П. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні