Справа № 151/180/19
Провадження № 2/151/182/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02 липня 2019 року
Чечельницький районний суд Вінницької області
в складі: головуючого судді Моцного В.С.
при секретарі Зьомко В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Чечельник цивільну справу №151/180/19 за позовною заявою ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю "Ободівка- Агро" про визнання недійсним договору оренди землі та скасування державної реєстрації, -
ВСТАНОВИВ :
В провадженні Чечельницького районного суду Вінницької області перебуває цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю "Ободівка- Агро" про визнання недійсним договору оренди землі та скасування державної реєстрації.
25 березня 2019 року у судовому засіданні за клопотанням представника позивача ОСОБА_2 судом винесено ухвалу про призначення судово-почеркознавчої експертизи, під час винесення якої судом допущено описку в резолютивній частині ухвали, а саме, зазначено Генерального директора ТОВ "Ободівка-Агро" ОСОБА_3 , а згідно договору оренди землі зазначено Генерального директора ТОВ "Ободівка-Агро" ОСОБА_4 , що підлягає виправленню.
Представник позивача ОСОБА_2 в судове засідання не з`явився, причини неявки суду не повідомив, хоча повідомлений належним чином.
Представник відповідача ОСОБА_5 . в судове засідання не з`явився, подавши до суду заяву про проведення судового засідання без його участі.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до статті 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені у судовому рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Описка - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів, цифр тощо (пропуск літери, цифри, їх перестановка, помилки у написанні складних чисел тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер, наприклад: написання прізвищ та імен, адреси, найменувань спірного майна, зазначення дат і строків. Суд може виправити лише ті описки в судовому рішенні, які сам допустив.
Згідно пункту 19 Постанови Пленуму Верховного Суду України 18.12.2009 № 14 Про судове рішення у цивільній справі , вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Враховуючи вищенаведене, суд приходить до переконання, про необхідність виправлення описки в ухвалі Чечельницького районного суду Вінницької області від 25 березня 2019 року.
Керуючись ст. 269 ЦПК України,-
УХВАЛИВ :
Виправити описку, допущену в ухвалі суду від 25 березня 2019 року по справі 151/180/19, провадження № 2/151/182/19 за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю "Ободівка-Агро" про визнання недійсним договору оренди землі та скасування державної реєстрації та викласти третій абзац резолютивної частини в наступній редакції :
1) Ким виконаний підпис у графі "Підпис Орендодавець
На час проведення експертизи провадження по даній справі зупинити.
Надіслати ухвалу про внесення виправлень всім особам, яким видавалась чи надсилалась ухвала, що містить описку.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею та може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до Вінницького апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
У відповідності до п. 15.5 ч.1 розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України в новій редакції, до дня початку функціювання Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.
Суддя :
Суд | Чечельницький районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 02.07.2019 |
Оприлюднено | 04.07.2019 |
Номер документу | 82775190 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Чечельницький районний суд Вінницької області
Моцний В. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні