Справа № 272/756/19
Провадження № 2/272/446/19
УХВАЛА
про залишення заяви без руху
04 липня 2019 року
Суддя Андрушівського районного суду Житомирської області Карповець В.В. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма МЖКбуд» (місцезнаходження: м.Київ, вул.Антоновича, 157) про стягнення належних працівникові сум, -
встановив:
Позивач звернувся до Андрушівського районного суду Житомирської області з позовом в якому просить суд стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма МЖКбуд» м.Київ, ідентифікаційний код 38454395 на його користь належні та невиплачені йому кошти в сумі 13000 грн. Стягнути з відповідача на його користь середній заробіток за час вимушеного прогулу із розрахунку 386,36 грн. щоденно, що становить починаючи з 01.06.2018 року по день подачі заяви 153384,92 грн. Стягнути судові витрати, згідно до даних документів.
Подана позовна заява підлягає залишенню без руху, як така, що не відповідає вимогам статтей 175, 177 ЦПК України, виходячи з наступних підстав.
Відповідно до п.3 ч.3 ст.175 ЦПК України позовна заява повинна містити зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються.
При цьому, всупереч вищевказаній вимозі в позовній заяві відсутній обґрунтований розрахунок сум які позивач просить стягнути з відповідача на його користь. Розрахунок який міститься в позовній заяві, є необгрунтованим, та не підтвердженими належними доказами.
Згідно п.4, п.5 та п.6 ч.3 ст.175 ЦПК України позовна заява повинна містити зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них;виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов`язковий досудовий порядок урегулювання спору.
В порушення вищевказаних вимог в позовній заяві позивачем не зазначено жодних доказів на підтвердження наявності заборгованості у «Будівельної фірми МЖКбуд» перед ОСОБА_1 , також відсутні будь - які відомості щодо не проведення «Будівельною фірмою МЖКбуд» розрахунку з ОСОБА_1 при його звільненні. Крім того, в позовній заяві позивач вказав, що отримати довідки про заборгованість та середній заробіток він немає можливості у зв`язку з відмовою відповідача їх надати, однак жодних доказів на підтвердження звернення до відповідача щодо видачі довідок та відмови останнього їх надати до позовної заяви не додано, та не вказано про неможливість їх подання, відсутні клопотання про їх витребування. Таким чином з поданої позовної заяви та доданих до неї документів не вбачається спір про право. Також в прохальній частині позовної заяви позивач просить стягнути судові витрати, згідно доданих документів, однак згідно яких саме документів, та які конкретно витрати не вказано.
Відповідно до ч.5 ст.177 ЦПК України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів). До поданої позовної заяви не додано належних та допустимих доказів на підтвердження обставин в обгрунтування заявлених позовних вимог.
Відповідно до положень ст.185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 ЦПК України, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, в якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Оскільки, дана позовна заява оформлена з порушенням вимог статтей 175 і 177 ЦПК України, відповідно до вимог ст.185 ЦПК України її необхідно залишити без руху, а позивачу надати строк, тривалістю десять днів з дня вручення йому ухвали, для усунення зазначених в ухвалі недоліків.
Враховуючи вищезазначене та керуючись ст.ст.175,185, 353 ЦПК України, суддя, -
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма МЖКбуд» про стягнення належних працівникові сум - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення зазначених в тексті ухвали недоліків, тривалістю десять днів з дня отримання даної ухвали, інакше заява буде вважатися неподаною та буде повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:В. В. Карповець
Суд | Андрушівський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 04.07.2019 |
Оприлюднено | 09.07.2019 |
Номер документу | 82865271 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Андрушівський районний суд Житомирської області
Карповець В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні