КОМСОМОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 534/1627/18
Провадження № 2/534/202/19
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 липня 2019 року місто Горішні Плавні
Комсомольський міський суд Полтавської області в складі головуючого судді Куц Т.О., з участю секретаря судового засідання Клімової С.І.,
розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження у відкритому судовому засіданні в залі суду справу за цивільним позовом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
в с т а н о в и в:
У листопада 2018 року Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області звернулась до суду із згаданим позовом до відповідача, в якому прохають стягнути з ОСОБА_1 заборгованість по виплаті орендної плати в розмірі 78450,48 грн., пеню за несвоєчасне внесення орендної плати в розмірі 2598,63 грн. та 3% річних від простроченої суми в розмірі 3101,22 грн.
Будучи належним чином повідомленими про час і місце розгляду справи, сторони у судове засідання не з`явились. Від представника позивача на адресу суду надійшло клопотання про розгляд справи без його участі.
Представник відповідача - адвокат Грибовод В.В. надіслав на адресу суду клопотання про зупинення провадження у даній справі до набрання законної сили (апеляційного перегляду) заочного рішення Комсомольського міського суду Полтавської області від 18.12.2017 у справі № 534/1688/17.
Відповідно до норм п.6 ч.1 ст.251 ЦПК України суд зобов`язаний зупинити провадження у справі у разі: об`єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі; суд не може посилатися на об`єктивну неможливість розгляду справи у випадку, коли зібрані докази дозволяють встановити та оцінити обставини (факти), які є предметом судового розгляду.
Зупинення провадження допускається лише тоді, коли розглядати справу далі неможливо. Ця неможливість полягає в тому, що обставини, які є підставою позову або заперечень проти нього, є предметом дослідження в іншій справі, і рішення суду у цій справі безпосередньо впливає на вирішення спору.
Стаття 12 ЦПК України передбачає, що цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін, кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом; суд, зберігаючи об`єктивність і неупередженість запобігає зловживанню учасниками судового процесу їхніми правами та вживає заходів для виконання ними їхніх обов`язків.
Представником відповідача до заяви про зупинення провадження у справі не додано ні рішення Комсомольського міського суду Полтавської області від 18.12.2017, на яке він посилається, ні підтвердження щодо перегляду вказаного рішення в суді апеляційної інстанції.
Таким чином, оскільки представником відповідача не обґрунтовано клопотання про зупинення провадження у справі та не надано відповідних доказів, у суду відсутні підстави для зупинення провадження у справі.
На підставі викладеного та керуючись ст.251 ЦПК України, -
у х в а л и в:
В задоволенні клопотання представника відповідача - адвоката Грибовод Віталія Васильовича про зупинення провадження у справі - відмовити.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її проголошення .
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя підпис Т.О.Куц
Згідно з оригіналом.
Суддя Т.О.Куц
Суд | Комсомольський міський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 09.07.2019 |
Оприлюднено | 10.07.2019 |
Номер документу | 82903575 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Комсомольський міський суд Полтавської області
Куц Т. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні