Ухвала
від 08.07.2019 по справі 910/8484/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

08.07.2019Справа № 910/8484/19 Суддя Господарського суду міста Києва Приходько І.В., розглянувши матеріали

позовної заяви Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк"

до відповідача 1: Товариства з обмеженою відповідальністю ГРІНТАК

відповідача 2: Фізичної особи - Андріяш Олександр Вікторович

про стягнення 81 946,56 грн.,

ВСТАНОВИВ:

Акціонерне товариство Комерційний банк "Приватбанк" звернулося до Господарського суду міста Києва з вимогами до Товариства з обмеженою відповідальністю ГРІНТАК та Фізичної особи - Андріяш Олександра Вікторовича про солідарне стягнення 81 946,56 грн. заборгованості за кредитним договором б/н від 14.06.2018, виконання зобов`язань за яким забезпечене договором поруки № POR1528967678707 від 14.06.2018.

Розглянувши позовну заяву та додані до неї документи, суд зазначає наступне.

Згідно з п. 2 ч. 3 ст. 162 ГПК України позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України ), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу) , вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для фізичних осіб - підприємців); відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.

Разом з цим, позивачем не вказано номер і серію паспорта відповідача 2. При цьому суд зауважує, що інформація про паспортні дані фізичної особи, так само як і відомості щодо дати народження, місця реєстрації тощо, має бути підтверджена належними та допустимим доказами, в тому числі, для можливості перевірки її судом, оскільки у випадку задоволення позовних вимог такого роду дані стосовно боржника, який є фізичною особою, мають обов`язково зазначатися у виконавчому документі, згідно вимог Закону України Про виконавче провадження

Частиною другою статті 164 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Згідно з частинами 2, 4 статті 91 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством.

Частинами 1, 4 статті 174 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.

За таких обставин, господарський суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без руху та надати позивачу строк для усунення недоліків у визначений судом спосіб.

Керуючись ст. ст. 174, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Залишити без руху позовну заяву Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк".

2. Надати позивачу строк для усунення недоліків, який становить десять днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

3. Встановити позивачу спосіб усунення недоліків у позовній заяві шляхом надання:

- відомостей щодо паспортних даних відповідача 2 (дати народження, номеру та серії паспорту, громадянства тощо) підтверджених належними та допустимими доказами (копія паспорту, актуальний витяг з реєстру тощо).

4. Роз`яснити позивачу, що якщо недоліки позовної заяви не будуть усунуті у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із такою заявою (частина 4 статті 174 Господарського процесуального кодексу України).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя І.В. Приходько

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення08.07.2019
Оприлюднено11.07.2019
Номер документу82936964
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/8484/19

Рішення від 16.12.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Приходько І.В.

Ухвала від 02.09.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Приходько І.В.

Ухвала від 12.08.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Приходько І.В.

Ухвала від 08.07.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Приходько І.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні