ГЛОБИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 527/1330/19

провадження № 1-кс/527/926/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 липня 2019 року м. Глобине

Слідчий суддя Глобинського районного суду Полтавської області Левицька Т.В., за участю секретаря судового засідання - Папенко Л.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Глобинського районного суду Полтавської області клопотання начальника СВ Глобинського ВП ГУНП в Полтавській області Скляра Ю.М., погоджене начальником Глобинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області Грицьким С.Г. про надання тимчасового доступу до документів за матеріалами кримінального провадження №12019170140000364 внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 31.05.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 389 КК України,-

В С Т А Н О В И В :

10 липня 2019 року до Глобинського районного суду Полтавської області надійшло клопотання начальника СВ Глобинського ВП ГУНП в Полтавській області Скляра Ю.М., погоджене начальником Глобинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області Грицьким С.Г. про надання тимчасового доступу до документів за матеріалами кримінального провадження №12019170140000364 внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 31.05.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 389 КК України, в якому прохає надати йому, заступнику начальника СВ Глобинського ВП ГУНП в Полтавській області - Радочіну О.І., слідчим СВ Глобинського ВП ГУНП в Полтавській області Стеценку О.І., Гарбузову В.В., оперуповноваженому Глобинського ВП ГУНП в Полтавській області Міньку Ю.В., прокурору Глобинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області Нечипоренку В.В. (або іншій особі на підставі доручення наданого ініціатором заходу про проведення слідчих (розшукових) дій у порядку ст.ст. 36, 40 КПК України тимчасовий доступ з можливістю вилучення їх оригіналів, щодо трудових відносин між ОСОБА_1 та ТОВ Експерт проект груп , а саме: накази про прийом на роботу і звільнення ОСОБА_1 , документи, що стали підставою для видачі таких наказів, документи, що визначають його посадові (функціональні) обов`язки, табелі обліку робочого часу, документи щодо нарахування та виплати заробітної плати тощо, які знаходяться у володінні Товариства з обмеженою відповідальністю Експерт проект груп (код СДРПОУ 41403089), що розташоване за адресою: вул. Жилянська, 31, м. Київ.

В обґрунтування свого клопотання слідчий посилається на те, що 30.05.2019 із Глобинського районного відділу Державної установи Центр пробації в Полтавській області надійшов лист, про те що, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засуджений 28.12.2017 року Семенівським районним судом Полтавської області за ч. 2 ст. 367 КК України до покарання у виді 2 років позбавлення волі з позбавлення права обіймати посади, пов`язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 1 рік, звільнений від відбування покарання з випробовуванням згідно ст.75 КК України з іспитовим строком 2 роки, житель АДРЕСА_1 , ухилявся від відбування покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов`язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій.

31.05.2019 відомості про вказане кримінальне правопорушення, передбачене . 1 ст. 389 КК України внесено до ЄРДР з а № 12019170140000364.

Досудовим розслідуванням встановлено, що Глобинський районний відділ філії Державної установи Центр пробації в Полтавській області в період з 09.02.2018 по 29.01.2019 здійснював виконання додаткового покарання засудженим ОСОБА_1 у виді позбавлення права обіймати посади, пов`язані з виконанням адміністративно- господарських та організаційно-розпорядчих функцій.

В ході контролю за відбуттям зазначеного покарання було встановлено, що засуджений ОСОБА_1 з 2 кварталу 2018 року був працевлаштований та отримував дохід на ТОВ Експерт Проект Груп .

В поясненні від 14.05.2019 засуджений ОСОБА_1 підтвердив факт працевлаштування на ТОВ Експерт Проект Груп на посаді директора регіонального представництва в період з 26.02.2018 по 24.04.2019, дана інформація підтверджується і самим підприємством.

Таким чином засуджений ОСОБА_1 під час відбування додаткового покарання за вироком Семенівського районного суду Полтавської області від 28.12.2017 у виді позбавлення права обіймати посади, пов`язані з виконанням адміністративно- господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 1 рік, свідомо ухилявся від виконання обов`язків, передбачених ч. 1 ст.34 Кримінально-виконавчого кодексу України, тобто ухилявся від відбування покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов`язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій за рішенням суду.

У ході досудового розслідування даного кримінального провадження виникла необхідність отримати докази обставин вчинення вищевказаного злочину, у зв`язку із чим необхідно ознайомитися з документами щодо трудових відносин між ОСОБА_1 та Товариством з обмеженою відповідальністю Експерт проект груп .

На даному етапі досудового розслідування кримінального провадження установлено, що в розпорядженні Товариством з обмеженою відповідальністю Експерт проект груп (код ЄДРПОУ 41403089), що розташоване за адресою: вул. Жилянська, 31, м. Київ, знаходяться документи щодо трудових відносин між ОСОБА_1 та вказаним товариством, зокрема: накази про прийом на роботу і звільнення ОСОБА_1 , документи, що стали підставою для видачі таких наказів, документи, що визначають його посадові (функціональні) обов`язки, табелі обліку робочого часу, документи щодо нарахування та виплати заробітної плати тощо.

Вилучення документів є необхідними для встановлення об`єктивних обставин вчинення кримінального правопорушення.

Слідчий зазначає, що указані документи можуть зберігатися у приміщенні Товариства з обмеженою відповідальністю Експерт проект груп (код ЄДРПОУ 41403089), що розташоване за адресою: вул. Жилянська, 31, м. Київ, та мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні для об`єктивного розслідування, у зв`язку із чим потрібне їх відшукання оскільки, відомості, які в них містяться можуть бути використані як докази і без їх вилучення неможливо довести іншими способами обставини вчиненого злочину.

Враховуючи, що посадові особи Товариства з обмеженою відповідальністю Експерт проект груп можуть бути зацікавлені в результатах даного кримінального провадження, існує реальна загроза, що перелічені вище документи можуть бути змінені або знищені.

У судове засіданні слідчий не з`явився, направив до суду заяву про розгляд клопотання за його відсутності, клопотання підтримав, з підстав зазначених в ньому.

Представник ТОВ Експерт проект груп в судове засідання не викликався відповідно до положень ч. 2 ст. 163 КПК України.

Слідчий суддя, дослідивши додані до клопотання документи, вважає, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Статтею 160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу.

Згідно з ч.5, 6 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Клопотання оформлено відповідно до вимог ч.2 ст. 160 КПК України.

Слідчим доведено, що в приміщенні Товариства з обмеженою відповідальністю Експерт проект груп можуть знаходитися документи, що мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, та іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів не можливо.

З огляду на викладене, клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст.159-164,166 КПК України,-

У Х В А Л И В:

Клопотання начальника СВ Глобинського ВП ГУНП в Полтавській області Скляра Ю.М., погоджене начальником Глобинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області Грицьким С.Г. про надання тимчасового доступу до документів за матеріалами кримінального провадження №12019170140000364 внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 31.05.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 389 КК України - задовольнити.

Надати начальнику СВ Глобинського ВП ГУНП в Полтавській області Скляру Ю.М., заступнику начальника СВ Глобинського ВП ГУНП в Полтавській області - Радочіну О.І., слідчим СВ Глобинського ВП ГУНП в Полтавській області Стеценку О.І., Гарбузову В.В., оперуповноваженому Глобинського ВП ГУНП в Полтавській області Міньку Ю.В., прокурору Глобинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області Нечипоренку В.В. (або іншій особі на підставі доручення наданого ініціатором заходу про проведення слідчих (розшукових) дій у порядку ст.ст. 36, 40 КПК України тимчасовий доступ з можливістю вилучення їх оригіналів, щодо трудових відносин між ОСОБА_1 та ТОВ Експерт проект груп , а саме: накази про прийом на роботу і звільнення ОСОБА_1 , документи, що стали підставою для видачі таких наказів, документи, що визначають його посадові (функціональні) обов`язки, табелі обліку робочого часу, документи щодо нарахування та виплати заробітної плати тощо., які знаходяться у володінні Товариства з обмеженою відповідальністю Експерт проект груп (код СДРПОУ 41403089), що розташоване за адресою: вул. Жилянська, 31, м. Київ.

Строк дії ухвали - один місяць з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя - суддя Глобинського

районного суду Полтавської області Т. В. Левицька

Дата ухвалення рішення 12.07.2019
Зареєстровано 14.07.2019
Оприлюднено 14.07.2019

Судовий реєстр по справі 527/1330/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 17.09.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.08.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.08.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 16.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 16.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 16.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 16.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 15.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 15.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Глобинський районний суд Полтавської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 527/1330/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону