Ухвала
від 16.07.2019 по справі 587/547/19
СУМСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 587/547/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 липня 2019 року Сумський районний суд Сумської області під головуванням судді Черних О.М., за участю секретаря судового засідання Скрипка-Соіна О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми заяву судді Черних О.М. про самовідвід у справі за позовом Сумської місцевої прокуратури (м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 79) в інтересах держави в особі Головного управління держгеокадастру в Сумській області (м. Суми, вул. Петропавлівська, 108), Низівської селищної ради Сумського району, Сумської області (смт. Низи, вул. Шлях, 19, Сумського району, Сумської області) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості з орендної плати, розірвання договору оренди, повернення земельної ділянки ,

В С Т А Н О В И В :

Згідно автоматичного розподілу справ між суддями головуючим у справі № 587/547/19, провадження №2/587/728/19 за позовом Сумської місцевої прокуратури (м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 79) в інтересах держави в особі Головного управління держгеокадастру в Сумській області (м. Суми, вул. Петропавлівська, 108), Низівської селищної ради Сумського району, Сумської області (смт. Низи, вул. Шлях, 19, Сумського району, Сумської області) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості з орендної плати, розірвання договору оренди, повернення земельної ділянки було визначено суддю Черних О.М.

Так, під головуванням судді Черних О.М. була розглянута вищевказана цивільна справа та травня 2019 року постановлено ухвалу про залишення без розгляду вищевказаної позовної заяви.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 36 ЦПК України суддя не може розглядати справу і підлягає відводу (самовідводу), якщо є інші обставини, що викликають сумнів в неупередженості або об`єктивності судді.

Головуючий у справі заявив самовідвід, мотивуючого його тим, що він вже вирішив зазначений цивільний спір,таким чином він вже висловив свою позицію, а тому не може знову розглядати дане питання .

Виходячи з наведеного, суд вважає, що самовідвід є вмотивованим та підлягаєзадоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 36, 37, 40 ЦПК України,-

ПОСТАНОВИВ:

Самовідвід судді Сумського районного суду Сумської області Черних О.М. від участі у справі № 587/547/19 за позовом Сумської місцевої прокуратури (м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 79) в інтересах держави в особі Головного управління держгеокадастру в Сумській області (м. Суми, вул. Петропавлівська, 108), Низівської селищної ради Сумського району, Сумської області (смт. Низи, вул. Шлях, 19, Сумського району, Сумської області) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості з орендної плати, розірвання договору оренди, повернення земельної ділянки- задовольнити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.М.Черних

СудСумський районний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення16.07.2019
Оприлюднено17.07.2019
Номер документу83032643
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —587/547/19

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Сумський районний суд Сумської області

Степаненко О. А.

Ухвала від 16.01.2025

Цивільне

Сумський районний суд Сумської області

Степаненко О. А.

Ухвала від 16.01.2025

Цивільне

Сумський районний суд Сумської області

Степаненко О. А.

Рішення від 02.03.2020

Цивільне

Сумський районний суд Сумської області

Степаненко О. А.

Рішення від 08.01.2020

Цивільне

Сумський районний суд Сумської області

Степаненко О. А.

Ухвала від 08.01.2020

Цивільне

Сумський районний суд Сумської області

Степаненко О. А.

Ухвала від 26.11.2019

Цивільне

Сумський районний суд Сумської області

Степаненко О. А.

Ухвала від 16.07.2019

Цивільне

Сумський районний суд Сумської області

Степаненко О. А.

Ухвала від 16.07.2019

Цивільне

Сумський районний суд Сумської області

Черних О. М.

Постанова від 02.07.2019

Цивільне

Сумський апеляційний суд

Хвостик С. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні