КРАМАТОРСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 234/6754/19

Провадження № 1-кс/234/5796/19

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про призначення експертизи

23 липня 2019 року м. Краматорськ

Слідчий суддя Краматорського міського суду Донецької області Данелюк О.М.,

за участю секретаря Антоненко О.В.,

розглянувши у судовому засіданні клопотання слідчого Третього слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську Боровенка О.І., яке погоджено заступником військового прокурора Луганського гарнізону капітаном юстиції Нестеренком О.М.,про призначення судової експертизи матеріалів, речовин та виробів, у кримінальному провадженні №42019130610000066 від 29.03.2019,-

ВСТАНОВИВ:

22.07.2019 року до суду надійшло клопотання слідчого Третього слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську Боровенка О.І., яке погоджено заступником військового прокурора Луганського гарнізону капітаном юстиції Нестеренком О.М., про призначення судової експертизи матеріалів, речовин та виробів, у кримінальному провадженні №42019130610000066 від 29.03.2019, за підозрою ОСОБА_1 у вчиненні злочину передбаченого ч.5 ст.27 та ч.3 ст.410 КК України, за підозрою ОСОБА_2 у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.410 КК України, та ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України.

В обґрунтування клопотання слідчий зазначив, що ОСОБА_2 , будучи військовослужбовцем військової служби за контрактом, проходячи військову службу у військовій частині А1962 на посаді помічника начальника тилу та в силу займаної посади будучи військовою службовою особою, якій ввірене здійснення обліку та збереження пально-мастильних матеріалів військової частини, у жовтні 2018 року попередньо вступив у злочинну змову групою осіб із ОСОБА_1 та ОСОБА_3 щодо привласнення ОСОБА_2 , ОСОБА_1 та ОСОБА_3 пально-мастильних матеріалів облікованих за військовою частиною, та подальшої незаконної реалізації вказаного пального ОСОБА_1 та ОСОБА_3 на автостоянці фактичним володільцем, якої є ОСОБА_1 та яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 .

Після досягнення спільної злочинної мети на вчинення умисного злочину групою осіб, а саме у жовтні 2018 року ОСОБА_2 перебуваючи на території військової частини за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 2-г, за попередньою змовою із ОСОБА_1 та ОСОБА_3 , в умовах особливого періоду, викрав 400 літрів пального, яке є військовим майном, та незаконно організував вивезення його за межі військової частини до автостоянки, за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул . Вілісова, 34.

16 квітня 2019 року близько 15год. 00хв. з метою викрадення військового майна, ОСОБА_2 вжив заходів щодо приховання вчинення особливо тяжкого злочину, за попередньою змовою групою осіб із ОСОБА_1 та ОСОБА_3 , організував безперешкодний пропуск транспортних засобів ОСОБА_1 та ОСОБА_3 , а саме автомобілів ТАТА державний номерний знак НОМЕР_1 та Ford Transit державний номерний знак НОМЕР_2 , на територію військової частини, за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 2-г, де зазначені особи завантаживши дизельне пальне, масою близько 2 тон, у бочках та інших відповідних ємкостях здійснили незаконне вивезення пального за межі військової частини та транспортували за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Вілісова, 34, чим здійснили викрадення зазначеного пального у кількості близько 2 тон, ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану.

16.04.2019 в результаті проведення обшуку у вантажопасажирському мікроавтобусі марки Ford моделі Transit білого кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 , серед іншого, виявлено та вилучено:

- пластикова бочка синього кольору із вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеної бочки 95 сантиметрів, діаметр 58 сантиметрів - опечатано скріплено підписами учасників слідчої дії, понятих;

- пластикова бочка бірюзового кольору з вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеної бочки 89 сантиметрів, діаметр 59 сантиметрів - опечатано скріплено підписами учасників слідчої дії, понятих;

- залізна бочка синього кольору із вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеної бочки 89 сантиметрів, діаметр 58 сантиметрів - міститься в опечатаній вантажній секції транспортного засобу;

- пластикова бочка бірюзового кольору з вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеної бочки 93 сантиметра, діаметр 58 сантиметрів - міститься в опечатаній вантажній секції транспортного засобу;

- пластикова бочка синього кольору з вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеної бочки 93 сантиметра, діаметр 58 сантиметрів - міститься в опечатаній вантажній секції транспортного засобу;

- пластмасовий напівпрозорий контейнер білого кольору, прямокутної форми з вмістом речовини із характерним запахом, що нагадує запах пально-мастильних матеріалів, висота зазначеного контейнера 95 сантиметрів, довжина 113 сантиметрів, довжина по діагоналі між верхніми кутами 137 сантиметрів - міститься в опечатаній вантажній секції транспортного засобу.

В подальшому, в ході огляду від 07.06.2019 з кожної вищевказаної ємкості здійснено відібрання речовини, яку поміщено до окремих пластикових пляшок об`ємом 2л та 1,5л. Кожній пластиковій пляшці присвоєно відповідний номер, який нанесено на бокову поверхню за допомогою маркеру з барвником чорного кольору. Окрім цього, кожну пластикову пляшку опечатано відповідною паперовою биркою із пояснювальним написом, підписами понятих та слідчого. Надалі, вказані пляшки із відібраною речовиною поміщено до пропіленового мішку білого кольору, горловину якого перев`язано ниткою чорного кольору, вільні кінці якої опечатано паперовою биркою із пояснювальним написом.

Крім того, 16.04.2019 року в результаті проведення обшуку місця за НОМЕР_3 на автомобільній стоянці, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1, серед іншого, виявлено та вилучено:

- 20 літрову металеву каністру з рідиною, ззовні схожу на паливо - мастильні матеріали, приблизний об`єм - 10 літрів, запакована до поліетиленового пакету синього кольору, опечатана биркою із печаткою військової прокуратури Луганського гарнізону та засвідчений підписами понятих та учасників;

- речовина зовні схожа на паливно-мастильні матеріали у загальній кількості 442,56л., яка знаходиться у баці білого кольору з металевою обрешіткою, опечатаний биркою із печаткою військової прокуратури Луганського гарнізону та засвідчений підписами понятих та учасників;

- речовина зовні схожа на паливно-мастильні матеріали у загальній кількості 318,86л., яка знаходиться у баці білого кольору з металевою обрешіткою, опечатана биркою із печаткою військової прокуратури Луганського гарнізону та засвідчений підписами понятих та учасників.

В ході здійснення вищевказаного обшуку здійснено відібрання речовини з вказаних баків білого кольору, в результаті 2 зразки відібраної рідини, ззовні схожої на паливо - мастильні матеріали поміщені до окремих пластикових пляшок об`ємом 2 літри, які запаковані до поліетиленових пакетів синього кольору, опечатані бирками із печаткою військової прокуратури Луганського гарнізону та засвідчені підписами понятих та учасників.

Також, 17.04.2019 в результаті проведення обшуку приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, серед іншого, виявлено та вилучено:

Із цистерни військового транспортного засобу на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_4 , відібрано зразки пального у пластикову тару об`ємом 1,5 літра, після чого вказані зразки упаковано та вилучено, із підписами учасників слідчої дії; із цистерни військового транспортного засобу на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_5 відібрано зразки пального у пластикову тару об`ємом 1,5 літра, після чого вказані зразки упаковано та вилучено, із підписами учасників слідчої дії; із цистерни військового транспортного засобу на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_6 відібрано зразки пального у пластикову тару об`ємом 1,5 літра, після чого вказані зразки упаковано та вилучено, із підписами учасників слідчої дії; із цистерни військового транспортного засобу на базі УРАЛ - військовий номерний знак - НОМЕР_7 відібрано зразки пального у пластикову тару об`ємом 1,5 літра, після чого вказані зразки упаковано та вилучено, із підписами учасників слідчої дії.

Надалі, в приміщенні складу ПММ пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , виявлено 3 (три) залізні бочки в 2 (двох) із яких містився бензин, а в 1 (одній) дизельне паливо. З вказаних залізних бочок було вилучено зразки пально-мастильних матеріалів, що в них містилось у 3 (три) окремі пластикові ємності.

Окрім цього, 19.04.2019 в результаті проведення обшуку нежитлового приміщення за адресою: АДРЕСА_4, виявлено та вилучено 907л. дизельного пального у пластиковій тарі. Під час проведення обшуку із вказаної тари відібрано 4 літри дизельного пального та поміщено до пластикової тари.

18.06.2019 ухвалою слідчого судді Краматорського міського суду Донецької області Кравченко О.Ю., за вищевказаними об`єктами, було призначено судову експертизу матеріалів, речовин та виробів за спеціальністю 8.4 Дослідження нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалів , проведення якої доручено експертам Харківського НДЕКЦ МВС України.

16.04.2019 під час проведення оперативної закупки було вилучено дві пластмасові напівпрозорі каністри білого кольору, прямокутної форми, з вмістом речовини, висотою 40см., довжиною 26см., шириною 21см.

17.07.2019 з кожної вищевказаної ємкості здійснено відібрання речовини, яку поміщено до окремих пластикових пляшок об`ємом 1,5 літри кожна. Кожній пластиковій пляшці присвоєно відповідний номер, який нанесено на бокову поверхню за допомогою маркеру з барвником чорного кольору. Окрім цього, кожну пластикову пляшку опечатано відповідною паперовою биркою із пояснювальним написом, підписами понятих та слідчого. Надалі, вказані пляшки із відібраною речовиною поміщено до пропіленового мішку білого кольору, горловину якого перев`язано ниткою, вільні кінці якої опечатано паперовою биркою із пояснювальним написом.

На теперішній час у слідства виникла необхідність у встановлені складу вилученої речовини та її відношення до нафтопродуктів та паливно-мастильних матеріалів.

Відповідно до ч.2, 3 ст.93 КПК України сторона обвинувачення здійснюють збирання доказів, у тому числі шляхом отримання висновків експертів.

Відповідно до ч.2 ст.84, ч.1 ст.101 КПК України, одним із видів процесуальних джерел доказів є висновок експерта, під яким слід розуміти докладний опис проведених досліджень і зроблені за їх результатами висновки, а також обґрунтовані відповіді на запитання, поставлені особою, яка залучила експерта, або слідчим суддею чи судом, що доручив проведення експертизи під час кримінального провадження.

Згідно ч.1 ст.242 КПК України експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

Відповідно до ст.7-1 Закону України Про судову експертизу від 25.02.1994 №4038-XII (зі змінами та доповненнями), підставою проведення судової експертизи є відповідне судове рішення чи рішення органу досудового розслідування.

Враховуючи викладене, досудове слідство вважає за необхідне провести судову експертизу матеріалів, речовин та виробів за спеціальністю 8.4 Дослідження нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалів , з метою встановлення складу вилученої речовини та її відношення до нафтопродуктів та паливно-мастильних матеріалів.

У судове засідання слідчий не з`явився, про час та місце розгляду клопотання був повідомлений.

Відповідно до ч.3 ст.244 КПК України неявка слідчого не перешкоджає розгляду клопотання.

Дослідивши клопотання, перевірив матеріали, якими обґрунтовується клопотання, слідчий суддя дійшов висновку про задоволення клопотання з огляду на наступне.

Відповідно до ч.1 ст.244 КПК України у разі якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання, сторони кримінального провадження мають право звернутися з клопотанням про проведення експертизи до слідчого судді.

Відповідно до ч.1 ст.242 КПК України експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання. Не допускається проведення експертизи для з`ясування питань права.

Відповідно до п.2 ч.2 ст.242 КПК України слідчий або прокурор зобов`язані звернутися з клопотанням до слідчого судді для проведення експертизи щодо встановлення тяжкості та характеру тілесних ушкоджень.

Відповідно до ч.1 ст.243 КПК України експерт залучається за наявності підстав для проведення експертизи за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження.

Відповідно до ч.6 ст.244 КПК України, слідчий суддя задовольняє клопотання, якщо особа, яка звернулася з відповідним клопотанням, доведе, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта. Слідчий суддя самостійно визначає експерта, якого необхідно залучити, або експертну установу, якій необхідно доручити проведення експертизи.

У судовому засіданні встановлено, що Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №42019130610000066 від 29.03.2019, за підозрою ОСОБА_1 у вчиненні злочину передбаченого ч.5 ст.27 та ч.3 ст.410 КК України, за підозрою ОСОБА_2 у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.410 КК України, та ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України.

Клопотання слідчого відповідає вимогам ч.2 ст.244 КПК України та не підлягає поверненню слідчому.

Враховуючи, що для встановлення складу вилученої речовини та її відношення до нафтопродуктів та паливно-мастильних матеріалів необхідні спеціальні знання, вказане питання має істотне значення для кримінального провадження, у кримінальному провадженні необхідно призначити судову експертизу матеріалів, речовин та виробів.

Керуючись ст.ст.107, 110, 243, 244, 309, 372, 395 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання слідчого Третього слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську Боровенка О.І. у кримінальному провадженні №42019130610000066 від 29.03.2019,про призначення судової експертизи матеріалів, речовин та виробів за спеціальністю 8.4 Дослідження нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалів - задовольнити.

Призначити у кримінальному провадженні №42019130610000066 від 29.03.2019судову експертизи матеріалів, речовин та виробів за спеціальністю 8.4 Дослідження нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалів , проведення якої доручити експертам Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

На вирішення експертизи поставити наступні запитання:

1)Чи належать надані на дослідження речовини, які відібрані до двох пластикових пляшок об`ємом 1,5 літри кожна, під час проведення огляду від 17.07.2019 з двох пластикових ємкостей вилучених під час проведення оперативної закупки 16.04.2019, до нафтопродуктів та паливно-мастильних матеріалів? Якщо належать, то до якого їх роду (виду)?

2)Чи мають надані на дослідження речовини, які відібрані до двох пластикових пляшок об`ємом 1,5 літри кожна, під час проведення огляду від 17.07.2019 з двох пластикових ємкостей вилучених під час проведення оперативної закупки 16.04.2019; речовини відібрані до 6 пластикових пляшок об`ємом 2л та 1,5л під час проведення огляду від 07.06.2019 року з ємкостей вилучених під час проведення обшуку 16.04.2019 у вантажопасажирському мікроавтобусі марки Ford моделі Transit білого кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 ; речовини, які знаходяться у 20 літровій металевій каністрі, а також відібрані до 2 пластикових пляшок об`ємом 2л під час проведення обшуку 16.04.2019 місця за НОМЕР_3 на автомобільній стоянці, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1; речовини, які відібрані до окремих пластикових тари з цистерн військових транспортних засобів на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_4 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_5 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_6 , на базі УРАЛ - військовий номерний знак - НОМЕР_7 , під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова; речовини, які відібрані до пластикових ємкостей з трьох залізних бочок, під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, та речовина, яка відібрана до пластикової тари у кількості 4 л, під час проведення обшуку 19.04.2019 нежитлового приміщення за адресою: АДРЕСА_4, спільну родову (групову) належність?

3)Чи не походять надані на дослідження речовини, які відібрані до двох пластикових пляшок об`ємом 1,5 літри кожна, під час проведення огляду від 17.07.2019 з двох пластикових ємкостей вилучених під час проведення оперативної закупки 16.04.2019; речовини відібрані до 6 пластикових пляшок об`ємом 2л та 1,5л під час проведення огляду від 07.06.2019 року з ємкостей вилучених під час проведення обшуку 16.04.2019 у вантажопасажирському мікроавтобусі марки Ford моделі Transit білого кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 ; речовини, які знаходяться у 20 літровій металевій каністрі, а також відібрані до 2 пластикових пляшок об`ємом 2л під час проведення обшуку 16.04.2019 місця за НОМЕР_3 на автомобільній стоянці, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1; речовини, які відібрані до окремих пластикових тари з цистерн військових транспортних засобів на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_4 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_5 , на базі КАМАЗ - військовий номерний знак - НОМЕР_6 , на базі УРАЛ - військовий номерний знак - НОМЕР_7 , під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова; речовини, які відібрані до пластикових ємкостей з трьох залізних бочок, під час проведення обшуку 17.04.2019 приміщень та прилеглих територій пункту заправки пального підрозділу забезпечення ОТУ Північ , що знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, та речовина, яка відібрана до пластикової тари у кількості 4л, під час проведення обшуку 19.04.2019 нежитлового приміщення за адресою: АДРЕСА_4, з однієї ємності?

4)Чи відповідають надані на дослідження речовини, які відібрані до двох пластикових пляшок об`ємом 1,5 літри кожна, під час проведення огляду від 17.07.2019 з двох пластикових ємкостей вилучених під час проведення оперативної закупки 16.04.2019, показникам ДСТУ?

Дозволити експертам Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Україниповне або часткове знищення об`єктів експертизи чи змінення їх властивостей, яке може настати під час проведення експертних досліджень при застосуванні діючих методик.

Для дослідження направити в розпорядження експертів поліетиленовий пакет синього кольору, всередині якого міститься дві пластикові тари об`ємом 1,5 літри, вилучені під час проведення огляду від 17.07.2019 з двох пластикових ємкостей вилучених під час проведення оперативної закупки 16.04.2019.

Надати дозвіл експертам Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Українивикористовувати в роботі дані, отримані при проведенні експертиз по даному кримінальному провадженні.

Відповідно до ч.3 ст.69 КПК України, у разі необхідності, надати дозвіл експертам Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Українизаявляти клопотання про надання додаткових матеріалів і зразків та вчинення інших дій, пов`язаних з проведенням даної судової експертизи, безпосередньо слідчому третього слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську Боровенку О.І., який виніс клопотання про проведення судової експертизи, а також іншим членам слідчої групи які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Відповідно до ч.3 ст.69 КПК України, надати дозвіл слідчому третього слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську Боровенку О.І., який виніс клопотання про проведення судової експертизи, а також іншим членам слідчої групи які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні, на виконання клопотання судових експертів Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Українипро надання додаткових матеріалів і зразків та вчинення інших дій, пов`язаних з проведенням даної судової експертизи.

Експертний висновок надати слідчому Третього слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську Боровенку О.І.

Попередити експерта про кримінальну відповідальність за статтями 384, 385 КК України, за завідомо неправдивий висновок та за відмову без поважних причин від виконання покладених на нього обов`язків.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: О.М. Данелюк

Зареєстровано 31.07.2019
Оприлюднено 01.08.2019
Дата набрання законної сили 23.07.2019

Судовий реєстр по справі 234/6754/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 16.09.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 16.09.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 16.09.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 16.09.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 16.09.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 16.09.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 16.09.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 16.09.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 16.09.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 16.09.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 23.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 23.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 23.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 22.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 22.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 22.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 18.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 15.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 12.07.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону