печерський районний суд міста києва
Справа № 757/10153/19-ц
УХВАЛА
08 липня 2019 року Печерського районного суду м. Києва Підпалий В.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Некрилова Костянтина Юрійовича, Товариства з обмеженою відповідальністю ФЛЕТ РЕНТ про визнання недійсним протоколу загальних зборів учасників, акту прийому передачі майна, скасування державної реєстрації, -
ВСТАНОВИВ:
У провадження судді Печерського районного суду м. Києва Підпалого В.В. надійшов позов ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Некрилова Костянтина Юрійовича, Товариства з обмеженою відповідальністю ФЛЕТ РЕНТ про визнання недійсним протоколу загальних зборів учасників, акту прийому передачі майна, скасування державної реєстрації.
Як вбачається з матеріалів справи, ухвалою судді Печерського районного суду м. Києва Матійчук Г.О. від 01.03.2019 року відмовлено у відкритті провадження.
Постановою Київського апеляційного суду від 19.06.2019 року ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 01.03.2019 року скасовано, а справу направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду.
Проте, як було зазначено, для розгляду вказаної справи визначено суддю Соколова О.М.
Підстави для відводу (самовідводу) судді визначені у статтях 36 та 37 ЦПК України.
Згідно з ч. 1 ст. 37 ЦПК України, суддя, який брав участь у вирішенні справи в суді першої інстанції, не може брати участі в розгляді цієї самої справи в судах апеляційної і касаційної інстанцій, а так само у новому розгляді справи судом першої інстанції після скасування рішення суду або ухвали про закриття провадження у справі.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 36 ЦПК України, суддя не може брати участь в розгляді справи і підлягає відводу (самовідводу), якщо було порушено порядок визначення судді для розгляду справи.
Як визначено у ч.ч. 1, 2, 3 ст. 40 ЦПК України, питання про відвід (самовідвід) судді може бути вирішено як до, так і після відкриття провадження у справі. Питання про відвід судді вирішує суд, який розглядає справу. Суд задовольняє відвід, якщо доходить висновку про його обґрунтованість. Якщо суд доходить висновку про необґрунтованість заявленого відводу, він вирішує питання про зупинення провадження у справі. У такому випадку вирішення питання про відвід судді здійснюється суддею, який не входить до складу суду, що розглядає справу, і визначається у порядку, встановленому частиною першою статті 33 цього Кодексу. Такому судді не може бути заявлений відвід.
Враховуючи, що постановою Київського апеляційного суду від 19.06.2019 року ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 01.03.2019 року було скасовано та справу направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду, відтак правові підстави для прийняття справи до свого провадження відсутні.
З метою подальшого уникнення питань, пов`язаних з необ`єктивністю та упередженістю розгляду справи, дотримання норм закону, вважаю необхідним заявити самовідвід.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 36, 37 39, 40, 41 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Заявити самовідвід від розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Некрилова Костянтина Юрійовича, Товариства з обмеженою відповідальністю ФЛЕТ РЕНТ про визнання недійсним протоколу загальних зборів учасників, акту прийому передачі майна, скасування державної реєстрації.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяВ.В. підпалий
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 08.07.2019 |
Оприлюднено | 02.08.2019 |
Номер документу | 83384403 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Печерський районний суд міста Києва
Підпалий В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні