Герб України

Ухвала від 29.07.2019 по справі 914/263/19

Західний апеляційний господарський суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81


УХВАЛА

"29" липня 2019 р. Справа № 914/263/19

м. Львів

Західний апеляційний господарський суд, в особі:

головуючого (судді-доповідача): Бойко С.М.,

розглянув апеляційну скаргу фермерського господарства Рисовський б/н від 12.07.2019

на рішення Господарського суду Львівської області від 13.06.2019 суддя: Морозюк А.Я. м. Львів, повний текст рішення складено 24.06.2019

за позовом фермерського господарства Рисовський , с. Зубра Пустомитівського району Львівської області

до відповідача Львівської міської ради, м. Львів

про стягнення матеріальної та моральної шкоди на суму 1 528 344,00 грн.

ВСТАНОВИВ:

рішенням Господарського суду Львівської області від 13.06.2019 позов задоволено частково. Стягнуто з Львівської міської ради на користь фермерського господарства Рисовський 90435грн.80 коп. моральної шкоди. Стягнуто з Львівської міської ради 1356,54 грн. судового збору в дохід Державного бюджету України. В задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

22.07.2019 до Західного апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга фермерського господарства Рисовський б/н від 12.07.2019 на рішення Господарського суду Львівської області від 18.06.2019 в справі № 914/263/19.

Згідно з п. 3 ч. 3 ст. 258 ГПК України, до апеляційної скарги додаються докази надсилання копії скарги іншій стороні у справі.

Відповідно до ч. 1 ст. 259 ГПК України, особа, яка подає апеляційну скаргу, надсилає іншим учасникам справи копію цієї скарги і доданих до неї документів, які у них відсутні, листом з описом вкладення.

Дослідивши матеріали апеляційної скарги та додані до неї документи, суд дійшов висновку, що поданий апелянтом фіскальний чек не є належним доказом, що підтверджує надіслання відповідачу копії апеляційної скарги і доданих до неї документів, які у нього відсутні.

Відповідно до п. 61 Правил надання послуг поштового зв`язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 № 270 (у редакції станом на час подання апеляційної скарги) у разі приймання внутрішніх поштових відправлень з оголошеною цінністю з описом вкладення бланк опису заповнюється відправником у двох примірниках. Працівник поштового зв`язку повинен перевірити відповідність вкладення опису, розписатися на обох його примірниках і проставити відбиток календарного штемпеля. Один примірник опису вкладається до поштового відправлення, другий видається відправникові. На примірнику опису, що видається відправникові, працівник поштового зв`язку повинен зазначити номер поштового відправлення. За бажанням відправника на примірнику опису, що вкладається до поштового відправлення, вартість предметів може не зазначатися.

Таким чином, опис вкладення є офіційним підтвердженням наявності у відправленні того пакету документів, який був надісланий відправником.

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 258 ГПК України в апеляційній скарзі має бути зазначено найменування суду, до якого подається скарга.

Як вбачається з матеріалів справи, фермерське господарство Рисовський , звертаючись з апеляційною скаргою на рішення Господарського суду Львівської області від 13.06.2019 у справі № 914/263/19 до суду апеляційної інстанції зазначено про звернення до Львівського апеляційного господарського суду.

Указом Президента України від 29.12.2017 № 454/2017 Про ліквідацію апеляційних господарських судів та утворення апеляційних господарських судів в апеляційних округах" ліквідовано, зокрема Львівський апеляційний господарський суд та одночасно створено Західний апеляційний господарський суд.

Відповідно до ч. 6 ст. 147 Закону України Про судоустрій та статус суддів" суд, що ліквідується, припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті "Голос України" повідомлення голови новоутвореного суду про початок роботи новоутвореного суду.

03.10.2018 в газеті Голос України №185 (6940) було опубліковано повідомлення про початок роботи Західного апеляційного господарського суду.

Західний апеляційний господарський суд розпочав роботу 03.10.2018.

Апеляційна скарга скеровано скаржником до суду 16.07.2019, згідно відмітки на конверті.

Проте в апеляційній скарзі фермерського господарства Рисовський не правильно зазначено найменування суду, до якого подається скарга - Львівський апеляційний господарський суд , замість Західний апеляційний господарський суд .

За таких обставин, апеляційна скарга подана з порушенням вимог встановлених статтею 258 ГПК України.

Відповідно до ч. 2 ст. 260 ГПК України, до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 258 цього Кодексу, застосовуються положення статті 174 цього Кодексу.

Таким чином, апеляційним судом встановлено недотримання апелянтом положень п. 1 ч. 2 та п. 3 ч. 3 ст. 258 ГПК України, що тягне за собою наслідок у вигляді залишення апеляційної скарги без руху в силу застосування ч. 1 ст. 174 ГПК України.

Враховуючи вищенаведене, Західний апеляційний господарський суд дійшов до висновку про залишення без руху апеляційної скарги фермерського господарства Рисовський б/н від 12.07.2019 на рішення Господарського суду Львівської області від 18.06.2019 в справі № 914/263/19 з підстав визначених в ч. 2 ст. 260 ГПК України.

Відповідно до ч. 6 ст. 260 ГПК України, питання про залишення апеляційної скарги без руху суддя-доповідач вирішує протягом п`яти днів з дня надходження апеляційної скарги.

Крім цього, суд зазначає, що питання про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Господарського суду Львівської області від 13.06.2019 не розглядалося.

Керуючись статтями 234, 258, 259, 260, Господарського процесуального кодексу України, суд,

УХВАЛИВ:

залишити без руху апеляційну скаргу фермерського господарства Рисовський б/н від 12.07.2019 на рішення Господарського суду Львівської області від 18.06.2019 в справі № 914/263/19.

Скаржнику, протягом 5 (п`яти) днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху, усунути недоліки апеляційної скарги, подати суду докази надсилання копії апеляційної скарги іншій стороні у справі в розумінні ч. 1 ст. 259 ГПК України та зазначити в апеляційній скарзі правильне найменування суду, до якого подається апеляційна скарга.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий (суддя-доповідач) С.М. Бойко

Дата підписання ухвали 29.07.2019.

СудЗахідний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення29.07.2019
Оприлюднено07.08.2019
Номер документу83456108
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —914/263/19

Постанова від 26.02.2020

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Краснов Є.В.

Ухвала від 13.02.2020

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Краснов Є.В.

Ухвала від 04.02.2020

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Баранець О.М.

Ухвала від 19.12.2019

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Баранець О.М.

Постанова від 30.10.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Бойко Світлана Михайлівна

Ухвала від 16.09.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Бойко Світлана Михайлівна

Ухвала від 19.08.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Бойко Світлана Михайлівна

Ухвала від 29.07.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Бойко Світлана Михайлівна

Рішення від 13.06.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Морозюк А.Я.

Ухвала від 28.05.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Морозюк А.Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні