БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

Справа № 495/4495/19

№ провадження 1-кс/495/4088/2019

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 серпня 2019 року м. Білгород - Дністровський

Слідчий суддя Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Заверюха В.О., при секретарі - Червинській І.В.,

розглянувши у судовому засіданні в залі суду м. Білгород-Дністровському клопотання слідчого Білгород-Дністровського ВПГУНП в Одеській області Іванової Л.М. про проведення обшуку, -

В С Т А Н О В И В:

05.08.2019 року слідчий СВ Білгород-дністровського ВП ГУНП в Одеській області Іванова Л.М. звернулася до слідчого судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області з клопотанням про проведення обшуку.

Клопотання обґрунтовує тим, що в провадженні СВ Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області перебувають матеріали досудового розслідування, розпочатого 24.05.2019 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019160240001111, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.187 КК України.

В ході досудового розслідування стало відомо, що 24.05.2019 року о 08:45 годин до Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області, надійшло телефонне повідомлення від інспектора превенції Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області, ОСОБА_1 про те, що 24.05.2019 о 08:40 годин до нього із заявою звернулась ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 , про те, що в 24.05.2019 приблизно о 03:00 годин троє невстановлених осіб через незачинені двері проникли до приміщення будинку АДРЕСА_1 , де застосувавши насилля яке є небезпечним для життя та здоров`я, відкритим шляхом викрили грошові кошти в сумі 7000 доларів США, вироби з жовтого металу, а саме: золотою каблучкою, вагою 2 грама, 585 проби, чоловічою каблучкою, вагою 1,1 грама, 585 проби, жіночою каблучкою, вагою 4,2 грама, 585 проби, жіночою печаткою, вагою 1 грам, 585 проби, жіночою каблучкою, вагою 1 грам, 585 проби, жіночою каблучкою вагою 2,5 грама, 585 проби, сережки, вагою 6 грамів, 585 проби, одна сережка, вагою 1,5 грама, 585 проби, ланцюжок вагою 4 грама, 585 проби, та кулон із зображенням матері Божої, ланцюжок вагою 2 грама, 585 проби, ланцюжок вагою 2,5 грама, 585 проби, та хрестик, а також мобільним телефоном марки Самсунг-S3 ІМЕІ: НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , в якому була встановлена сім картка оператора Київстар № НОМЕР_3 .

За даним фактом 24.05.2019 року, слідчим відділом Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області, до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12019160240001111 внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.187 КК України.

Далі, в ході проведення слідчих (розшукових) дій у порядку ст. 40 КПК України до слідчого надійшов рапорт старшого оперуповноваженого CКП ГУНП в Одеській області майора поліції Чеботар Є.А. встановлено, що до скоєння вищевказаного злочину причетний гр. ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженець та мешканець АДРЕСА_2 .

Згідно копії паспорту громадянина України ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 .

В Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Реєстрі прав власності на нерухоме майно згідно відомостей, інформація щодо власника будинку АДРЕСА_2 - відсутня.

Таким чином, на теперішній час у органів досудового розслідування виникла необхідність в отриманні доказів причетності ОСОБА_3 та коло його осіб до злочину скоєного по відношенню до потерпілої ОСОБА_2 . Без проведення обшуку за вище вказаною адресою, якій дозволить виявити та зафіксувати інформацію, що свідчить про підготовку, місце зберігання знаряддя вчинення кримінального правопорушення - зброї, котра застосовувалась під час скоєння злочину та одяг зі слідами біологічного і хімічного походження, отримати максимально об`єктивну неупереджену інформацію, що стосується противоправної діяльності, яка має значення для досудового розслідування, не можливо.

Одним із джерел доказової бази в даному кримінальному провадженні є та інформація та докази, що можуть бути отримані тільки за допомогою слідчої (розшукової) дії - обшуку, з метою відшукання вищезазначеного таємно викраденого майна.

На підставі наведеного слідчий просить клопотання задовольнити.

В судове засідання слідчий не з`явився, надав заяву, відповідно до якої клопотання підтримав, просив розглядати його за відсутності слідчого.

Вивчивши матеріали справи, вважаю, що клопотання про проведення обшуку підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб. Обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді. У разі необхідності провести обшук слідчий за погодженням з прокурором або прокурор звертається до слідчого судді з відповідним клопотанням, яке повинно містити відомості про: 1) найменування кримінального провадження та його реєстраційний номер; 2) короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв`язку з розслідуванням якого подається клопотання; 3) правову кваліфікацію кримінального правопорушення з зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність; 4) підстави для обшуку; 5) житло чи інше володіння особи або частину житла чи іншого володіння особи, де планується проведення обшуку; 6) особу, якій належить житло чи інше володіння, та особу, у фактичному володінні якої воно знаходиться; 7) речі, документи або осіб, яких планується відшукати. До клопотання також мають бути додані оригінали або копії документів та інших матеріалів, якими прокурор, слідчий обґрунтовує доводи клопотання, а також витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження, в рамках якого подається клопотання. Клопотання про обшук розглядається у суді в день його надходження за участю слідчого або прокурора. Слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук, якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати, що: 1) було вчинено кримінальне правопорушення; 2) відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування; 3) відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах, можуть бути доказами під час судового розгляду; 4) відшукувані речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі чи іншому володінні особи.

Відповідно до ст. 235 КПК України ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи з підстав, зазначених у клопотанні прокурора, слідчого, надає право проникнути до житла чи іншого володіння особи лише один раз. Ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи повинна відповідати загальним вимогам до судових рішень, передбачених цим Кодексом, а також містити відомості про:1) строк дії ухвали, який не може перевищувати одного місяця з дня постановлення ухвали; 2) прокурора, слідчого, який подав клопотання про обшук; 3) положення закону, на підставі якого постановляється ухвала; 4) житло чи інше володіння особи або частину житла чи іншого володіння особи, які мають бути піддані обшуку; 5) особу, якій належить житло чи інше володіння, та особу, у фактичному володінні якої воно знаходиться; 6) речі, документи або осіб, для виявлення яких проводиться обшук.

В судовому засіданні встановлено, що в провадженні СВ Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019160240001111 розпочатого 24.05.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.187 КК України.

Згідно рапорту старшого оперуповноваженого CКП ГУНП в Одеській області майора поліції Чеботар Є.А. встановлено, що до скоєння вищевказаного злочину причетний гр. ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженець та мешканець АДРЕСА_2 який раніше не притягувався до кримінальної та адміністративної відповідальності, але підтримує дружні стосунки з особами, раніше судимими за скоєння майнових і інших злочинів, за місцем свого проживання зберігає речові докази, знаряддя які використовувалося під час здійснення цього кримінального правопорушення, одяг із слідами біологічного і хімічного походження, що може бути доказом його причетності до скоєння даного чи інших аналогічних злочинів а також за своїм місцем мешкання може зберігати речі та предмети, заборонені в цивільному обігу.

Таким чином, є достатні підстави вважати, що обшук житлового будинку за адресою: АДРЕСА_2 , де фактично мешкає ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , може позитивно вплинути на хід досудового розслідування у кримінальному провадженні №12019160240001111, у зв`язку з чим клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 235, 237 КПК України, -

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області Масло С.В. про проведення обшуку - задовольнити.

Надати дозвіл на проведення обшуку житлового будинку за адресою: АДРЕСА_2 , де фактично мешкає ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 з метою встановлення знаряддя вчинення кримінального правопорушення - зброї, котра застосовувалась під час скоєння злочину та одяг зі слідами біологічного і хімічного походження, які при подальшому досудового розслідуванні можуть бути речовими доказами в даному кримінальному провадженні, наркотичних засобів, предметів, обіг яких заборонено у цивільному обороті на території України, тобто речових доказів, які можуть знаходитись у вказаному будинку або підсобних приміщеннях, розташованих за вказаною адресою.

Ухвала діє строком до 01.09.2019 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя

Зареєстровано 09.08.2019
Оприлюднено 09.08.2019
Дата набрання законної сили 05.08.2019

Судовий реєстр по справі 495/4495/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 09.09.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 28.08.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 27.08.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 21.08.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 15.08.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 15.08.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 15.08.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 15.08.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 15.08.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 15.08.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 05.08.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 30.07.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 30.07.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 30.07.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 30.07.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 17.07.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 17.07.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 12.06.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 28.05.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне
Постанова від 27.05.2019 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону