ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
"12" серпня 2019 р. м. Ужгород Справа № 907/434/19
Суддя Господарського суду Закарпатської області Андрейчук Л.В., розглянувши матеріали
За позовом Виконавчого комітету Ужгородської міської ради, м. Ужгород
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю МонолітЕкстраБуд , м. Ужгород
про визнання договору укладеним в редакції позивача
В С Т А Н О В И В:
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради звернувся з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю МонолітЕкстраБуд з вимогою визнати договір про пайову участь замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста від 10 червня 2019 року в редакції, запропонованій позивачем, на підставі ст. 648 ЦК України, ст. ст. 180, 187, 188 ГК України та ст. 40 Закону України Про регулювання містобудівної діяльності .
Згідно з витягом з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 23.07.2019 справу розподілено судді Ушак І.Г.
Однак, у зв`язку з тимчасовою непрацездатністю головуючої судді Ушак І.Г., за розпорядженням заступника керівника апарату Господарського суду Закарпатської області від 07.08.2019 № 02-02/142/19 було проведено повторний автоматизований розподіл цієї справи. За наслідками такого розподілу спір передано на розгляд судді Андрейчук Л.В.
Подана позовна заява №21.01-12/188 від 22.07.2019 підлягає залишенню без руху, оскільки така оформлена без додержання вимог, викладених у ст. ст. 162, 164 ГПК України.
Згідно з ч.3 ст.162 Господарського процесуального кодексу України (далі- ГПК України) позовна заява повинна містити, зокрема, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.
При оформленні позовної заяви позивачем невірно зазначено свій ідентифікаційний код юридичної особи, оскільки такий не відповідає відомостям в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України.
Відповідно до ч. ч. 2, 5 ст.91 ГПК України, письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим кодексом. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати засвідчення.
При цьому, суд зауважує, що копії письмових доказів, які подаються до суду, повинні бути оформлені відповідно до вимог ст. 91 ГПК України та п. 5.27 Національного стандарту України ДСТУ 4163-2003 "Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації", затвердженого Наказом Держспоживстандарту України № 55 від 07.04.2003 року.
Всупереч наведеним нормам подані разом з позовною заявою докази не є належним чином засвідчені позивачем, відтак, позовна заява Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради подана без додержання вимог, викладених у ст.ст.91, 162, 164 ГПК України.
За приписами ч. 1 ст. 174 ГПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху з наданням строку для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
З огляду на викладене та керуючись ст. ст. 162, 164, 172, 174, 180 Господарського процесуального кодексу України, суд
П О С Т А Н О В И В:
1. Позовну заяву Виконавчого комітету Ужгородської міської ради №21.01-12/188 від 22.07.2019 залишити без руху.
2. Повідомити позивача про необхідність усунення недоліків зустрічної позовної заяви шляхом подання до Господарського суду Закарпатської області зазначених в мотивувальній частині цієї ухвали доказів у строк, не пізніше десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Роз`яснити заявнику, що в разі усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу.
Повідомити заявника, що в разі не усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://court.gov.ua/fair/sud5008/ або http://www.reyestr.court.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Л.В. Андрейчук
Суд | Господарський суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 12.08.2019 |
Оприлюднено | 13.08.2019 |
Номер документу | 83566209 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Закарпатської області
Андрейчук Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні