ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
підготовчого засідання суду
про відкриття провадження у справі про банкрутство
"20" серпня 2019 р. Справа № 916/2241/19
За заявою боржника : приватного підприємства "Інгус Ойл" (65014, м. Одеса, пров. Сабанський, 3, оф. 9-Н, код 36143790)
про визнання банкрутом
Суддя Лепеха Г.А.
Представники:
від ПП "Інгус Ойл" - Стеценко Д.В.
Суть спору: Голова ліквідаційної комісії приватного підприємства "Інгус Ойл" звернувся до господарського суду з заявою про визнання останнього банкрутом у зв`язку з неспроможністю сплатити заборгованість перед кредитором та недостатністю майна та грошових коштів для повного задоволення вимог кредиторів у порядку ст. 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Ухвалою господарського суду Одеської області від 06.08.2019р. заяву голови ліквідаційної комісії приватного підприємства "Інгус Ойл" про відкриття провадження у справі про банкрутство прийнято та призначено до розгляду у підготовчому засіданні.
Дослідивши матеріали заяви (вх. № 2295/19 від 05.08.2019р.) голови ліквідаційної комісії приватного підприємства "Інгус Ойл", заслухавши останнього у підготовчому засіданні, суд дійшов до висновку, що заява відповідає вимогам ст.ст. 10, 16, 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та є підставою для відкриття провадження у справі про банкрутство.
Керуючись ст.ст. 9, 10, 11, 16, 19, 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.78.1.7 Податкового кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
1. Відкрити провадження у справі про банкрутство приватного підприємства "Інгус Ойл" (65014, м. Одеса, пров. Сабанський, 3, оф. 9-Н, код 36143790).
2. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів:
- забороняється стягнення на підставі виконавчих та інших документів, що містять майнові вимоги, у тому числі на предмет застави, за якими стягнення здійснюється в судовому або в позасудовому порядку відповідно до законодавства, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум (у тому числі одержаних від продажу майна боржника), перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж, а також у разі звернення стягнення на заставлене майно та виконання рішень у немайнових спорах;
- забороняється виконання вимог, на які поширюється мораторій;
- не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов`язань із задоволення всіх вимог, на які поширюється мораторій;
- зупиняється перебіг позовної давності на період дії мораторію;
- не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошового зобов`язання, три проценти річних від простроченої суми тощо.
3. Зобов`язати Одеське управління Офісу великих платників податків державної фіскальної служби провести позапланову перевірку приватного підприємства "Інгус Ойл" (65014, м. Одеса, пров. Сабанський, 3, оф. 9-Н, код 36143790) згідно приписів статті 78.1.7 Податкового кодексу України та надати відповідний акт до канцелярії господарського суду Одеської області в строк, передбачений статтею 82.2 зазначеного кодексу.
4. Справу призначити до розгляду у судовому засіданні на "03" вересня 2019 р. о 13:45. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в к. № 15
5. Визнати явку у судове засідання обов`язковою.
Примірник ухвали надіслати: Приморському районному суду м. Одеси (65029, м. Одеса, вул. Балківська, 33), Одеське управління Офісу великих платників податків державної фіскальної служби (65058, м. Одеса, пр-т. Шевченка, 15/1), Управлінню державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради (м. Одеса, вул. Черняховського, 6).
Ухвала набирає законної сили в порядку ч.4 ст. 8 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", 235 ГПК України та може бути оскаржена у відповідності до ч.2 ст.8 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 254, 255 ГПК України .
Суддя Г.А. Лепеха
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 20.08.2019 |
Оприлюднено | 21.08.2019 |
Номер документу | 83724255 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Лепеха Г.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні