Герб України

Ухвала від 31.07.2019 по справі 757/39921/19-к

Печерський районний суд міста києва

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/39921/19

Примірник № ___

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

31 липня 2019 року слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Печерського районного суду міста Києва клопотання слідчого другого слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань (Управління з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції) Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 , у кримінальному провадженні № 62019000000000619 від 08.05.2019 року, про тимчасовий доступ до речей і документів,-

В С Т А Н О В И В:

30 липня 2019 року до провадження слідчого судді Печерського районного суду міста Києва ОСОБА_1 , надійшло клопотання слідчого другого слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань (Управління з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції) Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 , погоджене з прокурором відділу Генеральної прокуратури України ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні № 62019000000000619 від 08.05.2019 року, про тимчасовий доступ до речей і документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 .

В судове засідання слідчий/прокурор не з`явилися, про місце і час розгляду клопотання повідомлені належним чином. Слідчий подав до суду клопотання про розгляд вказаного провадження у відсутність сторони обвинувачення, клопотання підтримав та просив його задовольнити.

У клопотанні, сторона кримінального провадження просить слідчого суддю розглядати клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи.

На підставі ч. 2 ст. 163 КПК України слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи.

Згідно норми ч. 4 ст. 107 КПК України фіксація за допомогою технічних засобів під час розгляду клопотання слідчим суддею не здійснювалась.

З наданих в обґрунтування клопотання матеріалів вбачається, що Другим слідчим відділом Першого управління організації досудових розслідувань (Управління з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції) Державного бюро розслідувань проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62019000000000619 від 08.05.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в порядку ст. 5 Закону України «Про Державне бюро розслідувань», при перегляді веб-сторінки за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_2 виявлено факт можливого вчинення кримінального правопорушення службовими особами ІНФОРМАЦІЯ_3 ( ІНФОРМАЦІЯ_4 ), за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », які зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом внесення недостовірних відомостей до документації щодо вартості розробки проектної документації по об`єкту «Будівництво пішохідно велосипедного переходу між парками « ІНФОРМАЦІЯ_6 » та «Володимирська гірка» в Печерському та Шевченківському районах» та здійснення авторського нагляду за будівництвом, заволоділи коштами місцевого бюджету на суму понад 11 млн. грн., виділеними на закупівлю проектних робіт, чим спричинили державі матеріальної шкоди в особливо великих розмірах.

В ході досудового розслідування встановлено, що роботи по об`єкту «Будівництво пішохідно велосипедного переходу між парками «Хрещатий» та «Володимирська гірка» в Печерському та Шевченківському районах» проведено генеральним підрядником ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) з залученням до виконання робіт третіх осіб (субпідрядників), а саме: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ), ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , АДРЕСА_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_4 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 , АДРЕСА_5 ), ФОП ОСОБА_5 (код НОМЕР_6 , АДРЕСА_6 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 , АДРЕСА_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 , АДРЕСА_8 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 , АДРЕСА_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 , АДРЕСА_9 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 , АДРЕСА_10 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 , АДРЕСА_11 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_13 , АДРЕСА_12 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_19 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_14 , АДРЕСА_13 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_20 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_15 , АДРЕСА_14 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_21 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_16 , АДРЕСА_15 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_22 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_17 , АДРЕСА_16 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_23 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_18 , АДРЕСА_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_24 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_19 , АДРЕСА_17 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_25 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_20 , АДРЕСА_18 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_26 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_21 , АДРЕСА_19 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_27 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_22 , АДРЕСА_20 ).

Слідчий вказує, що зазначена інформація перебуває в володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , за адресою: АДРЕСА_21 .

Виходячи зі змісту вимог ст. 131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження, одним із яких є тимчасовий доступ до речей і документів.

Як вбачається із змісту п. 4, 8 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься у речах і документах, належить конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю, та персональні дані особи.

Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбаченихчастиною п`ятоюцієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Слідчий суддя, вивчивши надані матеріали, що стосуються розгляду клопотання, дійшов висновку, що речі і документи, які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , та до яких слідчий просить надати тимчасовий доступ, з урахуванням наведених обґрунтувань та поданих документів мають суттєве значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні.

Керуючись ст. ст. 108, 160, 162, 163, 164, 166, 309 КПК України, слідчий суддя,

У Х В А Л И В :

Клопотання слідчого другого слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань (Управління з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції) Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 , у кримінальному провадженні № 62019000000000619 від 08.05.2019 року, про тимчасовий доступ до речей і документів задовольнити.

Надати тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , за адресою: АДРЕСА_21 , а саме: до відомостей щодо створення, реєстрації та діяльності наступних суб`єктів господарської діяльності: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ), ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , АДРЕСА_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_4 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 , АДРЕСА_5 ), ФОП ОСОБА_5 (код НОМЕР_6 , АДРЕСА_6 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 , АДРЕСА_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 , АДРЕСА_8 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 , АДРЕСА_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 , АДРЕСА_9 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 , АДРЕСА_10 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 , АДРЕСА_11 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_13 , АДРЕСА_12 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_19 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_14 , АДРЕСА_13 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_20 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_15 , АДРЕСА_14 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_21 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_16 , АДРЕСА_15 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_22 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_17 , АДРЕСА_16 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_23 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_18 , АДРЕСА_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_24 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_19 , АДРЕСА_17 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_25 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_20 , АДРЕСА_18 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_26 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_21 , АДРЕСА_19 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_27 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_22 , АДРЕСА_20 ): юридична та фактична адреси з моменту реєстрації по теперішній час; види господарської діяльності; стан платника податку; відомості щодо керівників, засновників, інших осіб, які надавали, надають до ДПІ податкову звітність, мають право вчиняти дії від імені юридичної особи, так само з метою припинення діяльності (анкетні дані, ідентифікаційні коди, при наявності ксерокопії сторінок паспортів громадян України), їх телефони, з моменту реєстрації підприємств по теперішній час; наявність банківських рахунків, із зазначенням повної назви банку, МФО, відомостей щодо відкриття та закриття рахунків; наявність на балансі підприємства рухомого та нерухомого майна, майна, яке перебуває у оренді підприємства; кількість працевлаштованих осіб за щоквартальними відомостями, які надавались до ДПІ, із зазначенням анкетних даних цих осіб, ідентифікаційних кодів; завірені копії актів (довідок) перевірок зазначених підприємств; інформація з форми звіту 1-ДФ; відомості з ІТС ДРФО про доходи, отримані від вказаних податкових агентів; декларації з ПДВ та додатки № 5 до них, відомості з ЄРПН, за період з 2017 року по 30.07.2019, з можливістю вилучення в копіях.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

Ухвала виготовлена в 2-х примірниках:

Примірник № 1 знаходиться в матеріалах судового провадження № 757/39921/19

Примірник № 2 наданий слідчому ОСОБА_3

Слідчий суддя: ОСОБА_1

СудПечерський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення31.07.2019
Оприлюднено21.02.2023
Номер документу83746967
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —757/39921/19-к

Ухвала від 31.07.2019

Кримінальне

Печерський районний суд міста Києва

Бусик О. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні