ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 188/376/19

Провадження № 1-кс/188/666/2019

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 серпня 2019 року смт. Петропавлівка

Слідчий суддя Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області Ніколаєва І.К.

за участю секретаря судового засідання Фесик Ю.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого СВ Петропавлівського ВП Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Чумак М.В., погоджене прокурором Фурсовим Ю.В., по кримінальному провадженню № 12019040530000089 від 24 лютого 2019 року, за ознаками кримінальному провадженю, передбаченого ч.1 ст.307 КК України,

про призначення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, та їх аналогів та прекурсорів,-

слідчий СВ Петропавлівського ВП Павлоградського ВП ГУНП надав заяву про розгляд клопотання в його відсутність -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Петропавлівського ВП Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Чумак М.В., звернулась до слідчого судді Петропавлівського районного суду з клопотанням, погодженим з прокурором Петропавлівського відділу Павлоградської місцевої прокуратури Фурсовим Ю.В., про призначення наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів,їх аналогів та прекурсорів.

В обґрунтуванні клопотання вказала, що 23.02.2019 року до ЧЧ Петропавлівського ВП ПВП надійшов рапорт начальника СВ Петропавлівського ВП ПВП Бевз Т.І., про те, що в ході розслідування кримінального провадження №42018041880000019 від 10.04.2018 року було виявлено факт незаконного збуту наркотичних засобів на території с. Миколаївка Петропавлівського району, який скоюється одним з мешканців даного населеного пункту.

24.02.2019 року відомості про даному факту внесені до ЄРДР за № 12019040530000089 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України.

Під час проведення досудового розслідування по даному кримінальному провадженню 20.08.2019 року було проведено негласну слідчу (розшукову) дію у вигляді оперативної закупки наркотичного засобу метамфетаміну у гр. ОСОБА_1 в АДРЕСА_1. Після проведення оперативної закупки закупник ОСОБА_2 добровільно видав працівникам поліції прозорий сліп-пакет в середині якого знаходиться порошкоподібна речовина білого кольору, який поміщено та опечатано у спецпакет № 0981492.

Виходячи з того, що для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного факту, зокрема для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання, керуючись ст. ст. 110, 242, 243 КПК України, слідчий прохає надати дозвіл на проведення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів та їх аналогів, до проведення якої залучити судового експерта Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України в Дніпропетровській області.

На вирішення експерта поставити питання:

- Чи являється речовина, вилучена 20.08.2019 року у закупника ОСОБА_2 наркотичними засобами, психотропними речовинами , прекурсорами та їх аналогами?

- Якщо так, то до якого типу , виду, вона відноситься, її назва та вага ?

Для дослідження експерту надати: прозорий сліп-пакет в середині якого знаходиться порошкоподібна речовина білого кольору , який поміщено та опечатано у спецпакет № 0981492;

Згідно п. 3,5 ст.69 КПК України, а також згідно ст.5 ЗУ Про судову експертизу слідчий прохає дозволити експертам НДЕКЦ МВС України в Дніпропетровській області провести дослідження пов`язане з повним або частковим знищенням об`єкта експертизи або зміною його властивостей, пошкодження або знищення об`єкта в тій частині чи іншій мірі, яка необхідна для проведення дослідження, згідно методики, доручити отримати висновок експертизи слідчому у провадженні якого знаходиться дане кримінальне провадження, копію ухвали направити до Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України в Дніпропетровській області, м. Дніпро вул. Короленка 4 .

В судове засідання слідчий надав заяву про розгляд клопотання без її участі та просить його задовольнити, та призначити експертизу.

Вивчивши клопотання та надані матеріали, виходячи з вище зазначеного приходжу до переконання, що клопотання підлягає задоволенню.

Вислухавши слідчого, вивчивши клопотання та надані матеріали, виходячи з вище зазначеного приходжу до переконання, що клопотання підлягає задоволенню.

Слідчим суддею встановлено, у провадженні СВ Петропавлівського ВП Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кримінальному провадженню № 12019040530000089 від 24 лютого 2019 року, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.307 КК України,

Відповідно до положень ч.6 ст.244 КПК України, слідчий суддя задовольняє клопотання, якщо особа, яка звернулася з відповідним клопотанням, доведе, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта.

Згідно п. 3,5 ст.69 КПК України, а також згідно ст.5 ЗУ Про судову експертизу дозволити експертам НДЕКЦ МВС України в Дніпропетровській області надати дозвіл на проведення дослідження пов`язаного з повним або частковим знищенням об`єкта експертизи або зміною його властивостей, пошкодження або знищення об`єкта в тій частині чи іншій мірі, яка необхідна для проведення дослідження, згідно методики.

У зв`язку з оптимізацією процесу проведення даної експертизи та для забезпечення принципу здійснення досудового слідства у розумні строки, прошу доручити проведення експертизи судовим експертам Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, юридична адреса: м. Дніпро вул. Будівельний тупик,1

На вирішення експерта поставити питання зазначені у клопотанні.

Слідчий суддя самостійно визначає експерта, якого необхідно залучити, або експертну установу, якій необхідно доручити проведення експертизи.

Керуючись вимогами ст.ст. 242-245, 309 КПК України, слідчий суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання слідчого СВ Петропавлівського ВП Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Чумак М.В., по кримінальному провадженню № 12019040530000089 від 24.02.2019 року , за ознаками кримінального провадження, передбаченого ч.1 ст.307 КК України, задовольнити.

Надати дозвіл на проведення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів,їх аналогів та прекурсорів проведення якої доручити, судовим експертам Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, юридична адреса: м. Дніпро вул. Будівельний тупик 1, та поставити наступні питання :

- Чи являється речовина, вилучена 20.08.2019 року у закупника ОСОБА_2 наркотичними засобами, психотропними речовинами , прекурсорами та їх аналогами?

- Якщо так, то до якого типу , виду, вона відноситься, її назва та вага ?

Для дослідження експерту надати: прозорий сліп-пакет в середині якого знаходиться порошкоподібна речовина білого кольору , який поміщено та опечатано у спецпакет № 0981492;

Згідно п. 3,5 ст.69 КПК України, а також згідно ст.5 ЗУ Про судову експертизу дозволити експертам НДЕКЦ МВС України в Дніпропетровській області на проведення дослідження пов`язаного з повним або частковим знищенням об`єкта експертизи або зміною його властивостей, пошкодження або знищення об`єкта в тій частині чи іншій мірі, яка необхідна для проведення дослідження, згідно методики.

Висновок за проведеною експертизою видати слідчім у кримінальному провадженні

Попередити експерта про кримінальну відповідальність за дачу завідомо неправдивого висновку та відмову без поважних причин від виконання покладених обов`язків за ст.384, 385 КК України.

Строк дії ухвали про проведення експертизи визначити один місяць та рахувати з моменту отримання ухвали слідчого судді.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Заперечення проти ухвали може бути подане під час підготовчого провадження в суді.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення.

Слідчий суддя І. К. Ніколаєва

Зареєстровано 25.08.2019
Оприлюднено 28.08.2019
Дата набрання законної сили 23.08.2019

Судовий реєстр по справі 188/376/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 12.09.2019 Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 10.09.2019 Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 10.09.2019 Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 09.09.2019 Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 06.09.2019 Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 06.09.2019 Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 23.08.2019 Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону