Ухвала
від 11.03.2010 по справі 2а-2264/10/1370
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа №2а- 2264/10 /1370

УХВАЛА

11 березня 2010 року                                                        

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Крутько О.В. перевіривши матеріали адміністративного позову Управління пенсійного фонду України в м.Самборі Львівської області до Відкритого акціонерного товариства «Самбірський завод будкераміки» про стягнення недоїмки ,

в с т а н о в и в:

Управління пенсійного фонду України в м.Самборі Львівської області  звернулося в суд з адміністративним позовом до Відкритого акціонерного товариства «Самбірський завод будкераміки» про стягнення недоїмки.

    Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України.

     

               

Керуючись ст.ст.104,107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя –

у х в а л и в:

1.     Відкрити провадження в адміністративній справі.

2.     Призначити судовий розгляд справи  на 15 квітня 2010 року о 1000  в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду (м.Львів, вул. Чоловського, 2).

3.     Судове засідання буде проводитись суддею Крутько О.В. одноособово.

4.     Позивачу до дати судового засідання надати оригінал звіту (копія яка долучена до справи не читається); картку особового рахунку за весь період з часу виникнення заборгованості; документально обґрунтувати розрахунок боргу з часу виникнення заборгованості.

5.     Відповідач у  представити для долучення до матеріалів справи до дати судового засідання  письмові заперечення проти позову, докази в спростування вимог позовної заяви, якщо останні заперечуються.

6.     Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту проголошення.

Суддя                                 О.В. Крутько

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення11.03.2010
Оприлюднено25.03.2010
Номер документу8384613
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-2264/10/1370

Ухвала від 26.04.2018

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Крутько Олена Василівна

Ухвала від 11.03.2010

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Крутько Олена Василівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні