Рішення
від 27.08.2019 по справі 915/1529/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

======================================================================

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 серпня 2019 року Справа № 915/1529/19

м. Миколаїв.

Господарський суд Миколаївської області,

головуючий суддя Коваль С.М.,

без виклику сторін,

розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження

справу № 915/1529/19

за позовом акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк", 01001, м.Київ, вул.Грушевського, буд.1Д;

адреса для листування: 49027, м.Дніпро, а/с 1800;

до відповідачів:

1) Товариства з обмеженою відповідальністю "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД",

54055, м.Миколаїв, проспект Центральний, буд . 157;

2) ОСОБА_1 ,

АДРЕСА_2 ,

про стягнення в солідарному порядку заборгованості у сумі 133334 грн. 21 коп.

В С Т А Н О В И В:

Публічне акціонерне товариство комерційний банк "Приватбанк" (далі - Банк) звернулося до товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" та громадянки ОСОБА_1 з позовом про стягнення з останніх у солідарному порядку заборгованості за договором від 29.08.2018 № б/н (далі - кредитний договір), укладеного Банком з ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД", у розмірі 133334 грн. 21 коп. - заборгованість за кредитом, з посиланням на порушення товариством за вищевказаним договором зобов`язань щодо погашення кредиту, внаслідок чого у Банку виникло право захисту свого порушеного права шляхом солідарного стягнення зазначеної заборгованості з ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" та громадянки Турнякової, яка, згідно укладеного з Банком договору поруки від 29.08.2018 № POR1535373462200, поручилася своїми коштами та майном за виконання товариством договірних зобов`язань по кредитному договору.

Банк також просить про стягнення з відповідачів грошових коштів на відшкодування витрат з оплати позовної заяви судовим збором.

Ухвалою суду від 10.06.2019 відкрито провадження в даній справі і визначено її розгляд у порядку спрощеного позовного провадження, встановлено відповідачу строк для подання відзиву на позов, оформленого згідно вимог ст. 165 ГПК України, - п`ятнадцять днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, а також строк для подання заперечень, з урахуванням вимог ст. 167 ГПК України, - десять днів з моменту отримання відповіді на відзив.

Від відповідачів відзиви на позовну заяву не надійшли; поштові відправлення з ухвалою від 10.06.2019 про відкриття провадження у справі надіслані на адресу відповідачів, зазначену в позовній заяві та в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, повернулися до суду з відміткою органу поштового зв`язку щодо ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" - "за закінченням терміну зберігання", а щодо громадянки Турнякової - "інші причини, що не дали змоги виконати обов`язки щодо пересилання поштового відправлення".

Відповідно до п.3.9.1. Постанови Пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" №18 від 26.12.2011, в разі якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), і не повернуто підприємством зв`язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом.

За вказаних обставин, суд вважає, що відповідачі належним чином повідомлені про час та місце розгляду справи.

Ураховуючи викладене, та що справа розглядається у порядку спрощеного позовного провадження, суд вважає за можливе розглядати справу за наявними в ній матеріалами, у відповідності до ч. 13 ст. 8, ч. 9 ст. 165, ч. 2 ст. 178, ч .5 ст. 252 ГПК України.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до такого.

29.08.2018 ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" через систему інтернет-клієнт-банкінгу із використанням електронного цифрового підпису підписано анкету-заяву про приєднання до розділу 3.2.8 Умов та правил надання послуги "КУБ", що розміщені на сайті Приватбанку pb.ua та прийняло на себе всі зобов`язання, зазначені в цих Умовах та уклали з Банком кредитний договір (а.с . 16-23).

Чинним законодавством передбачено, що договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору (ч. 1 ст. 641 ЦК України).

Таким чином, суд визнає, що укладення між Банком і ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" кредитного договору у формі договору приєднання підтверджується заявою про приєднання до умов та правил надання послуг "КУБ" від 29.08.2018, згідно якої останнє приєдналося та погодилося з Умовами, тарифами Банку, розміщеними на офіційному сайті Приватбанку pb.ua, котрі разом з цією анкетою - заявою складають кредитний договір (далі договір).

Умовами, актуалізованими на момент підписання договору, і які є невід`ємною частиною укладеного між сторонами договору від 29.08.2018, передбачено таке.

Банк за наявності вільних грошових коштів зобов`язався надати Клієнту Кредит КУБ для фінансування поточної діяльності Клієнта, в обмін на зобов`язання Клієнта з повернення кредиту, сплати відсотків, комісії та ін. винагород в обумовлені цим Договором терміни. Кредитування Клієнта здійснюється в межах встановленого Банком ліміту кредитування, про який Банк повідомляє Клієнта через встановлені канали комунікацій. Істотні умови кредиту (сума кредиту, проценти за користування кредитом, розмір щомісячного платежу, порядок їх сплати ) вказуються в Заяві про приєднання по Умов та правил надання банківських послуг (далі Заява). Клієнт приєднується до Послуги шляхом підписання електронно-цифровим підписом Заяви в системі Приват24 або у сервісі Папка24 або іншим шляхом, що прирівнюється до належного способу укладення сторонами кредитного договору. Кредит також може надаватись шляхом видачі кредитних коштів з наступним їх перерахуванням на рахунок підприємства-продавця за товари та послуги, придбані Клієнтом через Інтернет-платформу ПриватМаркет (https://privatmarket.ua). Максимальна сума кредиту, яка може бути надана в рамках Послуги, складає 500000.00 грн. (п.п . 3.2.8.1, 3.2.8.2).

Надання кредитів у рамках Послуги здійснюється на умовах: Банк за наявності вільних грошових коштів зобов`язується надати Клієнту терміновий кредит в обмін на зобов`язання Клієнта щодо повернення кредиту, сплати відсотків, комісій та винагород. Відсоткова ставка за користування кредитом, розмір щомісячного платежу, їх кількість і дати їх здійснення вказуються в Заяві. Заява на приєднання до Послуги в системі Приват24 або у сервісі Папка24 або іншим шляхом підписується електронним підписом, є способом укладання кредитного договору в електронному вигляді (п. 3.2.8.3 Умов).

Повернення кредиту здійснюється щомісяця шляхом забезпечення Клієнтом позитивного сальдо на його поточному рахунку в сумах і в дати щомісячних внесків, зазначених у Заяві. Для позичальників, що працюють у сегменті агро-бізнесу, може бути встановлений окремий порядок погашення, що передбачає погашення основного боргу тільки 6 останніх місяців користування кредитом. Банк здійснює договірне списання грошей з поточного рахунку Клієнта в строки і розмірах , передбачених умовами кредитного договору. Остаточний термін погашення заборгованності за кредитом є дата повернення кредиту (п. 3.2.8.3.1 Умов)

За користування Послугою Клієнт сплачує щомісячно проценти за користвування кредитом в розмірі, що зазначені в Заяві та Тарифах. Датами сплати відсотків є дати сплати платежів, зазначені в Заяві. При несплаті відсотків у зазначений термін вони вважаються простроченими (крім випадків розірвання Договору згідно з п. 3.2.8.6.2.) (п. 3.2.8.3.2 Умов).

Клієнт зобов`язався: використовувати кредит на цілі, зазначені в п. 3.2.8.1. Оплатити щомісячні проценти за користування кредитом згідно з п. 3.2.8.3.2. Повернути кредит у терміни і в сумах, як встановлено в п.п . 3.2.8.3.1., 3.2.8.5.14, 3.2.8.6.2, а також зазначені в Заяві, шляхом розміщення необхідних для планового погашення внеску коштів на своєму поточному рахунку (п.п.3.2.8.5.2, 3.2.8.5.3 Умов)

Сплатити Банку комісію згідно з п.п . 3.2.8.6.5, 3.2.8.5.7. 3.2.8.5.6. Клієнт доручає Банку списувати кошти з усіх своїх поточних рахунків у валюті кредиту для виконання зобов`язань з погашення кредиту, сплати комісії за його використання, а також з усіх своїх поточних рахунків у гривні для виконання зобов`язань з погашення штрафів та неустойки, в межах сум, що підлягають сплаті Банку за цим Договором, при настанні термінів платежів згідно з Заявою (здійснювати договірне списання). Списання грошових коштів здійснюється відповідно до встановленого порядку, при цьому оформлюється меморіальний ордер. У разі недостатньої кількості коштів для оплати чергового платежу щодо Послуги Клієнт доручає Банку встановити овердрафт на розрахунковий рахунок на суму, необхідну для сплати чергового платежу (п. 3.2.8.5.5).

У разі списання щомісячного внеску по кредиту КУБ в рахунок кредитного ліміту на рахунку Клієнт оплачує комісію в розмірі 3 % від суми платежу. Комісія за кредитним лімітом на рахунку регулюється пунктом 3.2.1.1.17 чинних Умов та Правил надання банківських послуг (п. 3.2.8.5.7).

Згідно п. 3.2.8.9 Умов за користування кредитом у період з дати списання коштів з позикового рахунку до дат погашення кредиту згідно з п.п . 3.2.8.1, 3.2.8.2, 3.2.8.3, 3.2.8.3.1. цього Договору Клієнт сплачує проценти в розмірі, зазначеному в п. 3.2.8.3.2.

Сплата процентів за користування кредитом , передбаченої п. 3.2.8.3.2, здійснюється в дати платежів, зазначені у Заяві (п. 3.2.8.3.1).

При порушенні Клієнтом будь-якого грошового зобов`язання Позичальник сплачує Банку відсотки за користування кредитом у розмірі, встановленому у Заяві. (п. 3.2.8.3.3).

Зобов`язання за цим Договором виконуються в такій послідовності: кошти, отримані від Клієнта, а також від інших уповноважених органів/осіб, для погашення заборгованості за цим Договором, перш за все спрямовуються для відшкодування витрат / збитків Банку згідно з п.п . 3.2.8.5.14 цього Договору, далі для погашення неустойки згідно з розділом 5 цього Договору, далі - простроченої винагороди, далі - винагороди, далі - прострочених відсотків, далі - відсотків, далі - простроченого кредиту, далі - кредиту. Остаточне погашення заборгованості за цим Договором проводиться не пізніше дати, зазначеної в п. 3.2.8.9.2. цього Договору. У разі несплати комісії у відповідні дати сплати, визначені в цьому Договорі, вони вважаються простроченими. У разі розрахунку витрат Банку згідно з п.п . 3.2.8.5.14 цього Договору за згодою сторін можлива зміна термінів погашення кредиту. (п.3.2.8.9.5 Умов).

Розрахунок і нарахування процентів за користування кредитом здійснюється у терміни, вказані в Заяві, кожного наступного місяця з дати списання коштів з позикового рахунку і проводиться до повного погашення заборгованості за кредитом на суму залишку заборгованості за кредитом. Розрахунок процентів у вигляді щомісячної комісії проводиться банком на наступний день після дня отримання клієнтом кредиту або дня погашення чергової частини боргу, а нарахування процентів у вигляді щомісячної комісії проводиться банком у день погашення чергової частини боргу або у дату погашення клієнтом боргу до такого дня (п. 3.2.8.9.6 Умов).

Нарахування прострочених відсотків здійснюється щодня, при цьому відсотки розраховуються на непогашену частину кредиту за фактичну кількість днів користування кредитними ресурсами, виходячи з 360 днів у році. День повернення кредиту в часовий інтервал нарахування відсотків не враховується (п. 3.2.8.9.7 Умов).

Терміни позовної давності за вимогами про стягнення кредиту, відсотків за користування кредитом, винагороди, неустойки, пені, штрафів за цим Договором встановлюються сторонами тривалістю 15 років (п. 3.2.8.10.5 Умов).

Надання Послуги здійснюється з моменту подачі Клієнтом у Банк заяви на приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг (п. 3.2.8.10.7 Умов).

Термін дії договору - до повного виконання Клієнтом зобов`язань у рамках Послуги.

Істотні умови договору встановлені в заяві про приєднання до Умов та правил надання послуги "КУБ" від 29.08.2018.

Так, згідно п.1.1. Банк за наявності вільних грошових коштів зобов`язався надати клієнту строковий кредит для фінансування поточної діяльності клієнта в обмін на зобов`язання клієнта з повернення кредиту, сплати процентів та ін.. винагороди в обумовлені цим договором терміни.

Розмір кредиту - 200000.

Строк кредиту: 12 місяців з моменту видачі коштів (п. 1.3 заяви).

Проценти (комісія) за користування кредитом: 2% в місяць від початкового розміру кредиту (в т.ч. при достроковому погашенні кредиту) (п. 1.4 анкети).

Порядок погашення заборгованості за кредитом: щомісяця рівними частинами, починаючи за місяцем видачі коштів клієнту, до календарного числа місяця, в яке було надано кредит, включно із цим числом: погашення процентів щомісяця, починаючи з місяця, наступного за місяцем видачі коштів клієнту, до календарного числа місяця, в яке було надано кредит, включно із цим числом. Сторони узгодили, що графік погашення кредиту надається у додатку №1 до цієї заяви та доступний клієнту у системі "Приват24 для бізнесу".

У випадку порушення строку погашення заборгованості за кредитом, що зазначений в п. 1.5 цієї заяви, клієнт зобов`язаний додатково до процентів, вказаних в п. 1.4, сплатити Банку проценти у розмірі 4% в місяць від суми простроченої заборгованості та неустойку в розмірі і згідно розділу 3.2.8 Умов та Правил надання банківських послуг (п. 1.6 заяви).

За своєю юридичною природою укладений сторонами договір є змішаним договором здійснення банківських операцій, який містить елементи договору банківського рахунку та кредитного договору.

У відповідності до чинного законодавства, банками здійснюється фінансове посередництво у формі банківських операцій, зокрема розрахункових, кредитних (ст.339 ГК України).

Розрахункові операції банків спрямовані на забезпечення взаємних розрахунків між учасниками господарських відносин, а також інших розрахунків у фінансовій сфері (ч.1 ст.341 ГК України), а кредитні операції полягають у розміщені банками від свого імені, на власних умовах та на власний ризик залучених коштів юридичних осіб (позичальників) та громадян (ст.345 ГК України). Для здійснення розрахунків суб`єкти господарювання зберігають грошові кошти в установах банків на відповідних рахунках (ч.2 ст.341 ГК України).

За договором банківського рахунка банк зобов`язується приймати і зараховувати на рахунок, відкритий клієнтові (володільцеві рахунка), грошові кошти, що йому надходять, виконувати розпорядження клієнта про перерахування і видачу відповідних сум з рахунка та проведення інших операцій за рахунком (ч.1 ст.1066 ЦК України). Клієнт зобов`язаний сплатити плату за виконання банком операцій за рахунком клієнта, якщо це встановлено договором (ч.4 ст.1068 ЦК України). Якщо відповідно до договору банківського рахунка банк здійснює платежі з рахунка клієнта, незважаючи на відсутність на ньому грошових коштів (кредитування рахунка), банк вважається таким, що надав клієнтові кредит на відповідну суму від дня здійснення цього платежу. Права та обов`язки сторін, пов`язані з кредитуванням рахунка, визначаються положеннями про позику та кредит (параграфи 1 і 2 глави 71 ЦК України), якщо інше не встановлено договором або законом (ст.1069 ЦК України).

За кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець ) зобов`язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов`язується повернути кредит та сплатити проценти. До відносин за кредитним договором застосовуються положення параграфа 1 глави 71 ЦК України, якщо інше не встановлено параграфом 2 глави 71 ЦК України і не випливає із суті кредитного договору (ст. 1054 ЦК України).

На виконання умов договору Банком перераховано на поточний рахунок ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" кредитні кошти у розмірі 200000 грн. що випливає з виписки з особового рахунку ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" за загальний період 01.01.2000-15.05.2019 (а.с . 25).

Із виписок з особового рахунку ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" та розрахунку заборгованості також випливає, що кредит товариством отримано, проте платежі на виконання грошових зобов`язань за договором товариство здійснювало не в повному обсязі, і тому на даний час за останнім обліковується заборгованість з повернення кредитних коштів у сумі 133334 грн. 21 коп.

З розрахунком такої заборгованості суд погоджується.

Ураховуючи викладене, суд визнає доведеним, що ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" порушено зобов`язання за укладеним з Банком договором кредитування, внаслідок чого утворилася заборгованість з повернення кредитних коштів у сумі 133334 грн. 21 коп.

На забезпечення виконання зобов`язань ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" за договором банківського обслуговування, Банком укладено з громадянкой ОСОБА_2 , яка, згідно умов укладеного з Банком договору поруки від 27.08.2018 №POR1535373462200 (далі - догові поруки), поручився за виконання ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" зобов`язань за договором банківського обслуговування (кредитування).

Умовами договору поруки передбачено наступне.

Предметом договору є надання поруки поручителем перед кредитором за виконання ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" (боржником) зобов`язань за угодами приєднання до:

1.1.1 розділу 3.2.8 "Кредит КУБ" Умов та правил надання банківських послуг, далі Угода - 1, по сплаті: а) процентної ставки за користування кредитом: за період користування кредитом згідно "Угоди 1" - 2.0 % від суми кредиту щомісяця; за період користування кредитом згідно п. 3.2.8.5. 3 "Угоди 1" - 4.0 % від суми кредиту щомісячно; б) кредит у розмірі, що указаний у Угоді-1.

Якщо під час виконання "Угоди 1" зобов`язання боржника, забезпечені цим договором, збільшуються, внаслідок чого збільшується обсяг відповідальності поручителя, поручитель при укладенні цього договору дає свою згоду на збільшення зобов`язань за "Угодою 1" в розмірі таких збільшень. Додаткові узгодження про такі збільшення з поручителем не потрібні (п. 1.1.1 договору поруки).

Поручитель відповідає перед кредитором за виконання зобов`язань за "Угодою 1" в тому ж розмірі, що і боржник, включаючи сплату кредиту, процентів, нарахованих за користування кредитом, винагород, штрафів, пені та інших платежів, відшкодування збитків; поручитель відповідає перед кредитором всіма власними коштами та майном, яке належить йому на праві власності (п. 1.2 договору поруки).

У випадку невиконання боржником зобов`язань за Угодою - 1, боржник та поручитель відповідають перед кредитором як солідарні боржники (п. 1.5 договору поруки).

Згідно з п. 2.1.2. договору поруки у випадку невиконання боржником якого-небудь зобов`язання, передбаченого п. 1.1 цього договору, кредитор має право направити поручителю вимогу із зазначенням невиконаного(их ) зобов`язання(нь ). Ненаправлення кредитором вказаної вимоги не є перешкодою та не позбавляє права кредитора звернутися до суду з вимогою виконати взяті на себе поручителем зобов`язання або вимагати від поручителя виконання взятих на себе зобов`язань іншими способами. Поручитель відповідає перед кредитором як солідарний боржник у випадку невиконання боржником зобов`язань за "Угодою-1" незалежно від факту направлення чи ненаправлення кредитором поручителю передбаченої даним пунктом вимоги.

Сторонами погоджено, що порука за договором припиняється через 15 років після укладення цього договору. У випадку виконання боржником та/або поручителем всіх зобов`язань за "Угодою 1" цей договір припиняє свою дію (п. 4.1 договору поруки).

Отже, зобов`язання ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" за договором банківського обслуговування (кредитування) забезпечені порукою громадянки ОСОБА_1 договором поруки.

Цивільним законодавством визначено, що за договором поруки поручитель поручається перед кредитором боржника за виконання ним свого обов`язку. Поручитель відповідає перед кредитором за порушення зобов`язання боржником. Порукою може забезпечуватися виконання зобов`язання частково або у повному обсязі (ч.ч . 1, 2 ст. 553 ЦК України).

У разі порушення боржником зобов`язання, забезпеченого порукою, боржник і поручитель відповідають перед кредитором як солідарні боржники, якщо договором поруки не встановлено додаткову (субсидіарну) відповідальність поручителя. Поручитель відповідає перед кредитором у тому ж обсязі, що і боржник, включаючи сплату основного боргу, процентів, неустойки, відшкодування збитків, якщо інше не встановлено договором поруки (ч.ч . 1, 2 ст. 554 ЦК України).

У разі солідарного обов`язку боржників (солідарних боржників) кредитор має право вимагати виконання обов`язку частково або в повному обсязі як від усіх боржників разом, так і від будь-кого з них окремо. Кредитор, який одержав виконання обов`язку не в повному обсязі від одного із солідарних боржників, має право вимагати недоодержане від решти солідарних боржників. Солідарні боржники залишаються зобов`язаними доти, доки їхній обов`язок не буде виконаний у повному обсязі (ч.ч . 1, 2 ст. 543 ЦК України).

У відповідності до ч.1 ст.193 ГК України, суб`єкти господарювання повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору.

Положеннями ст.ст. 525, 526, 629 ЦК України передбачено, що зобов`язання має виконуватися відповідно до умов договору та вимог ЦК України. Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається. Договір є обов`язковим для виконання сторонами.

Ураховуючи викладене, суд визнає, що вимоги Банку про стягнення в солідарному порядку з ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД", як боржника за договором банківського обслуговування (кредитування), та громадянки ОСОБА_1 , як поручителя за виконання боржником зобов`язань за договором банківського обслуговування (кредитування), заборгованостей з повернення кредитних коштів є обґрунтованими та підлягають задоволенню.

Отже, позов належить задовольнити повністю.

Господарським процесуальним законодавством передбачено покладання судових витрат, зокрема, витрат на оплату позовної заяви судовим збором, у разі задоволення позову, на відповідача (ст. 129 ГПК України).

Витрати на оплату позовної заяви судовим збором складають суму 2000 грн. 01 коп., яка підтверджується поданим Банком платіжним дорученням від 16.05.2019 № BO J66B1ZCS . Зазначена сума відповідає розміру судового збору, визначеному Законом України "Про судовий збір", а тому в такій сумі витрати позивача належить відшкодувати за рахунок відповідачів.

Керуючись ст.ст. 232, 233, 236-238 ГПК України, суд

В И Р І Ш И В:

1. Позов акціонерного товариства комерційний банк "ПРИВАТБАНК" задовольнити повністю.

2. Стягнути у солідарному порядку з товариства з обмеженою відповідальністю "РОЯЛ ЛОГІСТИК ЛТД" (54055, м.Миколаїв , проспект Центральний, буд. 157, ідентифікаційний код 41340443) та ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) на користь акціонерного товариства Комерційний банк "ПРИВАТБАНК" (вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, 01001, ідентифікаційний код 14360570) грошові кошти в сумі 133334 грн. 21 коп. (сто тридцять три тисячі триста тридцять чотири) грн. 21 коп. - заборгованість з повернення кредитних коштів, а також грошові кошти на відшкодування судових витрат у справі з оплати позовної заяви судовим збором у сумі 2000 (дві тисячі) грн. 01 коп.

Рішення може бути оскаржено до Південно-Західного апеляційного господарського суду через Господарський суд Миколаївської області протягом 20 днів з дня складення повного судового рішення.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Оформлене відповідно до статті 238 цього Кодексу, рішення підписано 27.08.2019, у зв`язку із перебуванням судді Коваль С.М. у липні - серпні 2019 року у запланованій щорічній відпустці.

Суддя С.М. Коваль

СудГосподарський суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення27.08.2019
Оприлюднено28.08.2019
Номер документу83875510
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —915/1529/19

Судовий наказ від 23.09.2019

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Судовий наказ від 23.09.2019

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Рішення від 27.08.2019

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Ухвала від 10.06.2019

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні