ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

УХВАЛА

Справа № 522/13044/19

Провадження № 1-кс/522/15962/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 вересня 2019 року Слідчий суддя місцевого Приморського районного суду міста Одеси Дерус А.В., розглянувши клопотання прокурора Одеської місцевої прокуратури № 3 Острик О.В. про тимчасовий доступ до речей і документів по матеріалам досудового розслідування, внесеного в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12019160500003042 від 10.06.2019 р., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 271 КК України,

ВСТАНОВИВ:

Слідчим СВ Приморського ВП в м. Одеса ГУНП в Одеській області проводиться досудове розслідування по кримінальному провадження № 12019160500003042 від 10.06.2019 р., за фактом порушення законодавства про охорону праці на об`єкті містобудування за адресою: АДРЕСА_1 Віце АДРЕСА_2 Азарова, 6, що призвело до загибелі ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

В ході проведення досудового розслідування по зазначеному кримінальному провадженню встановлено, що посадові замовника будівництва за адресою: м АДРЕСА_1 , вул АДРЕСА_3 В. АДРЕСА_2 Азарова, АДРЕСА_4 не надають копії правоустановчих документів щодо ознайомлення посадових осіб з Правилами охорони праці на об`єкті містобудування при проведенні ремонтних/будівельних робіт, зокрема на об`єкті підвищеної небезпеки за вказаною адресою.

Так, на численні запити на адресу замовника будівництва ТОВ Ханбер , щодо надання копій документів на вказаний об`єкт містобудування, копію трудового договору з ОСОБА_1 , акти комісійного обстеження об`єкту Головного управління Держпраці в Одеській області, щодо причин смерті ОСОБА_2 та порушення Закону України Про охорону праці на об`єкті містобудування, відповідь не надається.

Прокурор звернувся до суду з клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів та просить розглянути клопотання без його участі та участі осіб у володінні яких знаходяться інформація та документи, так як існує реальна загроза зміни або знищення оригіналів документів.

Відповідно до ст. 160 КПК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором. У клопотання зазначаються: короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв`язку з яким подається клопотання; правова кваліфікація кримінального правопорушення із зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність; речі і документи, тимчасовий доступ до яких планується отримати; підстави вважати, що речі і документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; значення речей і документів для встановлення обставин у кримінальному провадженні; можливість використання як доказів відомостей, що міститься в речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, у випадку подання клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю; обґрунтування необхідності вилучення речей і документів, якщо відповідне питання порушується стороною кримінального провадження.

Згідно ч. 2 ст. 163 КПК України, якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.

Керуючись ст.ст. 159-166 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання прокурора Одеської місцевої прокуратури № 3 Острик О.В. про тимчасовий доступ до речей і документів - задовольнити частково.

Надати тимчасовий доступ до речей та документів, а саме до копій особових справ, посадових обов`язків, наказів про призначення на керівника та відповідальних осіб по охороні та безпеці праці, на начальника охорони ТОВ "БІДТОРГ" , особові справи на найманих працівників, накази про призначення та табелі обліку вказаних осіб, зокрема на особу, з якою стався нещасний випадок 10.06.2019 за адресою: м. Одеса. вул. В. АДРЕСА_2 Азарова, 6 при виконанні ремонтах/будівельних робіт ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , спецповідомлення до Головного управління Держпраці в Одеській області (пояснення, доповідна записка, тощо), службове розслідування щодо нещасного випадку, вжиті заходи реагування по вказаному факту, договори підряду/ співпраці на об`єкт містобудування за адресою: м. Одеса, вул АДРЕСА_3 В. Адмірала Азарова, 6 укладених ТОВ Ханбер , Обслуговуючий кооператив Екодом-1 , копії правоустановчих документів щодо виконання ремонтних робіт за адресою: АДРЕСА_1 . АДРЕСА_2 , АДРЕСА_4 ; оригінал трудового договору з ОСОБА_1 , 1988 р.н., який помер на будівельному майданчику 10.06.2019 при виконанні будівельних робіт за адресою: АДРЕСА_1 . В АДРЕСА_2 , АДРЕСА_4 ; копії висновку щодо проведення спеціального розслідування по вказаним фактам проведеного Головним управлінням Держпраці в Одеській області; копії правоустановчих документів на ТОВ "БІДТОРГ" (установчі та реєстраційні документи); накази на відповідальних осіб, щодо охорони праці та правил безпеки на виробництві, попередження всіх працівників про виконання робіт, зокрема працівника ОСОБА_1 ; Звіти по формі 1 ДФ з 01.01.2019 по теперішній час ТОВ "БІДТОРГ" ; всі акти документальних планових (позапланових) перевірок, виїзних (невиїзних) перевірок за минулий період 2019 року; акти камеральних перевірок за період з 01.01.2019 року по теперішній час; всі матеріали на підставі яких проводилися перевірки, що знаходяться у володінні ТОВ "БІДТОРГ" (код ЕГРПОУ 40714294) за адресою: 01042, місто Київ, вул. Чигоріна, 59, оф. 2.

Тимчасовий доступ до документації з можливістю зняття копій надати прокурорам Одеської місцевої прокуратури № 3: Острик Оксані Валеріївні, Пилипенко Дмитро Сергійовичу, слідчому Приморського ВП в м. Одесі Головного управління Національної поліції в Одеській області, оперуповноваженим Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, або працівникам Департаменту захисту економіки Національної поліції України .

Встановити строк дії ухвали протягом 1 (одного) місяця з дня її постановлення.

Ухвала підлягає оскарженню протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя: А.В. Дерус

04.09.2019

Дата ухвалення рішення 04.09.2019
Оприлюднено 05.09.2019

Судовий реєстр по справі 522/13044/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 24.06.2020 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 13.03.2020 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 03.12.2019 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 24.09.2019 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 04.09.2019 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 07.08.2019 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 07.08.2019 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 522/13044/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону