Справа № 752/24134/18
Провадження № 2-с/752/23/19
У Х В А Л А
Іменем України
10.07.2019 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Шкірай М.І., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку МЖК Горького 165 заборгованості за житлово-комунальні послуги,-
Встановив
23 листопада 2018 року за заявою Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку МЖК Горького 165 видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку МЖК Горького 165 заборгованості за житлово-комунальні послуги.
05.07.2019 року до суду надійшла заява від ОСОБА_1 про скасування судового наказу.
08.07.2019 року дана заява розподілена у провадження судді Шкірай М.І.
Форма і зміст заяви про скасування судового наказу провинні відповідати вимогам ст. 170 ЦПК України .
Частиною 1 ст. 170 ЦПК України визначено, що боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав.
Також, у ч. 3 ст. 170 ЦПК України встановлено, що заява про скасування судового наказу має містити:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) повне найменування (для юридичних осіб) або імя (прізвище, імя та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України;
3) імя (прізвище, імя та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження;
4) наказ, що оспорюється;
5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.
У ч. 5 ст. 170 ЦПК України до заяви про скасування судового наказу додаються:
1) документ, що підтверджує сплату судового збору;
2) документ, що підтверджує повноваження представника боржника, якщо заява подається таким представником;
3) клопотання про поновлення пропущеного строку, якщо заява подається після спливу строку, передбаченого частиною першою цієї статті.
У своїй заяві ОСОБА_1 не зазначає повне найменування сторін у справі та не долучає наказ, що оспорюється.
Крім того, до заяви про скасування судового наказу не надано жодних доказів про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.
Відповідно до ч. 6 ст. 170 ЦПК України у разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду.
За таких обставин, приходжу до висновку, про необхідність повернення заяви про скасування судового наказу без розгляду.
Керуючись ст.170 ЦПК України ,
Ухвалив
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку МЖК Горького 165 заборгованості за житлово-комунальні послуги - повернути без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 10.07.2019 |
Оприлюднено | 10.09.2019 |
Номер документу | 84120341 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Голосіївський районний суд міста Києва
Шкірай М. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні